Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Dziękujemy za odwiedziny.Czekamy na więcej wiadomości od Hani o zachowaniu psiaków.Mam nadzieję,że rany posterylkowe już są suche i zagojone.W schronie gdyby były nadal to nie wiem jakby się to skończyło.Nawet nie chcę myśleć ale to jest wyższe ode mnie, co z innymi psiakami tam się dzieje gdy są po zabiegach.
  2. Ja też przybiegłam do Perełki.Tytuł zmieniony,może z tego pieca będzie chleb. Jeszcze z Krakowa jest Negra&Anna;AgaG;Isabel;wtatara;mama_Alfika.
  3. Szelki są śliczne a Mimi wygląda w nich cudownie.Oby się sprawdziły to by było super.Ja jak przyzwyczajałam psa do noszenia szelek to pies w nich chodził na okrągło przynajmniej przez dwa tygodnie,później uczyłam nakładania i zdejmowania ich.Niektóre psy w pierwszym kontakcie z szelkami wykonywały niesamowite piruety włącznie z froterowaniem podłogi ale nie pokonały ich i przywykły. Tak sobie myślę głośno,że Mimi będzie bardzo ciężko znaleźć dom.Tyle jest bezproblemowych psiaków ogłaszanych,że można przebierać jak w ulęgałkach i bez wysilania się (szkolenia) dobrać sobie psiaka.
  4. A mi Makak.Piękny pies nawet z tą sierścią zaniedbaną.
  5. Masakra,wystarczy popatrzeć na jego przerażone,biedne oczy.Może tego malucha ktoś wypatrzy? 5 kg to jak kotek.
  6. Też tak myślę.Zresztą ogólnie zima nie sprzyja adopcjom.Od wiosny jest lepiej.Ludzie zaczynają żyć.
  7. Bardzo,bardzo dziękuję.Na razie domek jest zawieszony w próżni.Mam nadzieję,że dojdzie do skutku.Aleks jest bardzo fajnym kontaktowym psiaczkiem a jednak troszkę czeka na ten jedyny domek.
  8. A ja sądzę,że to będzie dobre.Cena też przystępna.Centymetr czy dwa nie ma takiego znaczenia.Myśmy też kupiły większe bo Sara dług.ma 48cm a Maja 46cm a wzięłyśmy dług.52cm.Nawet lepiej jak jest większe bo pies nie czuje się skrępowany.Też patrzyłyśmy na kolor aby odbijał się od sierści,nie zlewał się. https://allegro.pl/sweter-ubranie-ubranko-golf-dla-psa-41-cm-i7595284008.html albo to. https://allegro.pl/sweter-paski-ubranie-ubranko-dla-malego-psa-40-cm-i7722797088.html?fromVariant=7722842576
  9. Maja i Sara na zdjęciach wychodzą spore ale w rzeczywistości są małe,dobrze przed kolano.Szkoda,że tak szybko się ściemnia.Byśmy miały zdjęcia do ogłoszeń.Mają bardzo fajny charakter,lgną do człowieka.Teraz w kubraczkach przynajmniej nie będą marzły.
  10. Bardzo dziękuję.Pieniążki już są naniesione w poście rozliczeniowym.
  11. Wielką niewiadomą jest czy Abi jest utrzymywana w czystości,czy jest czesana bo jak nie to przy tej pogodzie szybko się skołtuni i będzie brudna,śmierdząca a to przyczyni się do nie wpuszczania jej do domu,jeżeli w ogóle jest wpuszczana?
  12. Jednym słowem cudna.Poker dzięki za zdjęcia.Buzia mi się cieszy.Jedna więcej psina uratowana z Radys.
  13. A może Mysi trzeba kupić takie coś.Są dobre opinie o tym.Kerabol. https://allegro.pl/listing?string=kerabol&order=m&bmatch=baseline-n-dict-sup-1-3-1212
  14. Haniu,czy Aleks ma jakiś kubrak? Czy wychodzić w kubraku na ogród? Dzisiaj rano było - 3. Chodzi mi o to aby się nie przeziębił bo jest krótko obcięty.Wyznaję zasadę,że lepiej zapobiegać jak leczyć.
  15. Tu jest jeszcze tańsza. https://kelpi.pl/eukanuba-dermatosis-fp-formula-12kg.html?gclid=CjwKCAiAo8jgBRAVEiwAJUXKqHhP3Zo-m1YWe-cGdMTRFPHs4vSVntzuQisWDXciblhOuPjBuRHJ1hoCoqkQAvD_BwE
  16. Czesio też widzę jest zabezpieczony w kubraczek.Fajnie.
  17. A kto jest odpowiedzialny za kupno karmy? Tak nie może być aby pies pozostawał bez karmy bo na dzień dzisiejszy tak jest.Karma powinna być kupowana z zapasem,wcześniej. Rozumiem z postu rozliczeniowego,że taki stan konta jest a wiec Maks ma pieniądze. Stan konta: 1991,19 zł na dzień 12.12.2018r. https://www.tofivet.pl/pl/o/eukanuba-dermatosis-fp-tanio-warszawa
  18. Wiem jak jest ciężko przetrwać stratę kochanego przyjaciela i przetrwać pustkę w domu.Ja straciłam rok temu i do tej pory omijam miejsce po legowisku.To jest nawyk,który wpoił się przez kilka lat.Nie ma dnia abym nie myślała o mojej suni. Jeżeli coś mogę doradzić na poprawienie samopoczucia to szybka adopcja kolejnego psiaka,dom ożyje,zniknie pustka i będziesz czuć się potrzebna,dowartościowana dając szansę kolejnemu psiakowi.W tej chwili tkwisz w pustce,która bardzo boli. Kilka psiaków już miałam i każdy był bardzo szybko zastępowany następnym bo byśmy zwariowali.
  19. 12.12.18. Dwa sweterki dla naszych dziewczynek zamówione,powinny dotrzeć na dniach.
  20. Już deklaracja jednorazowa od Onaa jest na koncie dziewczynek.Jeszcze raz ślicznie dziękuję.Konto się powiększyło,jest plusowe.
  21. Nadeszła stała deklaracja od b-b za XII.Ślicznie dziękuję.
  22. To ten czip nie wiem po co jest odczytywany i czy w ogóle jest sprawdzany.W książeczce jeżeli jest wydana to raczej nie jest wpisany czip odczytany. Raczej nie będzie zawiadomiony bo kto tam do tego ma głowę i czas przy tylu psach.
×
×
  • Create New...