-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Dziękujemy za odwiedziny.Czekamy na więcej wiadomości od Hani o zachowaniu psiaków.Mam nadzieję,że rany posterylkowe już są suche i zagojone.W schronie gdyby były nadal to nie wiem jakby się to skończyło.Nawet nie chcę myśleć ale to jest wyższe ode mnie, co z innymi psiakami tam się dzieje gdy są po zabiegach.
-
Szelki są śliczne a Mimi wygląda w nich cudownie.Oby się sprawdziły to by było super.Ja jak przyzwyczajałam psa do noszenia szelek to pies w nich chodził na okrągło przynajmniej przez dwa tygodnie,później uczyłam nakładania i zdejmowania ich.Niektóre psy w pierwszym kontakcie z szelkami wykonywały niesamowite piruety włącznie z froterowaniem podłogi ale nie pokonały ich i przywykły. Tak sobie myślę głośno,że Mimi będzie bardzo ciężko znaleźć dom.Tyle jest bezproblemowych psiaków ogłaszanych,że można przebierać jak w ulęgałkach i bez wysilania się (szkolenia) dobrać sobie psiaka.
-
A mi Makak.Piękny pies nawet z tą sierścią zaniedbaną.
-
Masakra,wystarczy popatrzeć na jego przerażone,biedne oczy.Może tego malucha ktoś wypatrzy? 5 kg to jak kotek.
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mam ogromną nadzieję,że wyniki się poprawią.Wyniki bardzo zmartwiły mnie.A czy Zuzia już wypróżniła się tymi frędzlami i nie wiadomo czym jeszcze? -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Poproszę o dane do przelewu,Poratuję kwotą 50,00zł chociaż teraz jest ciężko przed świętami. -
A ja sądzę,że to będzie dobre.Cena też przystępna.Centymetr czy dwa nie ma takiego znaczenia.Myśmy też kupiły większe bo Sara dług.ma 48cm a Maja 46cm a wzięłyśmy dług.52cm.Nawet lepiej jak jest większe bo pies nie czuje się skrępowany.Też patrzyłyśmy na kolor aby odbijał się od sierści,nie zlewał się. https://allegro.pl/sweter-ubranie-ubranko-golf-dla-psa-41-cm-i7595284008.html albo to. https://allegro.pl/sweter-paski-ubranie-ubranko-dla-malego-psa-40-cm-i7722797088.html?fromVariant=7722842576
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Wielką niewiadomą jest czy Abi jest utrzymywana w czystości,czy jest czesana bo jak nie to przy tej pogodzie szybko się skołtuni i będzie brudna,śmierdząca a to przyczyni się do nie wpuszczania jej do domu,jeżeli w ogóle jest wpuszczana? -
A kto jest odpowiedzialny za kupno karmy? Tak nie może być aby pies pozostawał bez karmy bo na dzień dzisiejszy tak jest.Karma powinna być kupowana z zapasem,wcześniej. Rozumiem z postu rozliczeniowego,że taki stan konta jest a wiec Maks ma pieniądze. Stan konta: 1991,19 zł na dzień 12.12.2018r. https://www.tofivet.pl/pl/o/eukanuba-dermatosis-fp-tanio-warszawa
-
Wiem jak jest ciężko przetrwać stratę kochanego przyjaciela i przetrwać pustkę w domu.Ja straciłam rok temu i do tej pory omijam miejsce po legowisku.To jest nawyk,który wpoił się przez kilka lat.Nie ma dnia abym nie myślała o mojej suni. Jeżeli coś mogę doradzić na poprawienie samopoczucia to szybka adopcja kolejnego psiaka,dom ożyje,zniknie pustka i będziesz czuć się potrzebna,dowartościowana dając szansę kolejnemu psiakowi.W tej chwili tkwisz w pustce,która bardzo boli. Kilka psiaków już miałam i każdy był bardzo szybko zastępowany następnym bo byśmy zwariowali.
-
To ten czip nie wiem po co jest odczytywany i czy w ogóle jest sprawdzany.W książeczce jeżeli jest wydana to raczej nie jest wpisany czip odczytany. Raczej nie będzie zawiadomiony bo kto tam do tego ma głowę i czas przy tylu psach.