Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. O rany ale smutna wiadomość nigdy bym się takiej nie spodziewała.Przecież to był młody pies.Być może miał wcześniej chore serce. Żegnaj Teo,mądry,przepiękny psiaku.Bądź szczęśliwy za [TM*]
  2. Poproszę o dane do przelewu,wpłacę 30,00zł dla Fejsika.
  3. Nadeszła deklaracja stała za I od b-b.Ślicznie dziękuję.
  4. To teraz Alisia jest szczęśliwa już.To co jej najbardziej było potrzebne to wybieg.Fajnie,cudownie.
  5. Mój post jest źle zrozumiany.Ja tylko dałam przykład,że Teo marzł nawet w domu.Głównie mi chodziło,że Teo był na dworze bez kubraka i mógł się przeziębić.W hoteliku wychodził na ogród w kubraku jak tylko go dostał.
  6. Jeżeli p.Kasia tu zagląda to zapewne wie,że Teo był nauczony być w cieple i nawet był w domu w kubraczku.Hania pisała,że mu jest zimno dlatego zaraz został zorganizowany kubrak.Chyba ostatnie zdjęcie pokazuje,że Teo był na spacerze bez kubraka a przecież tam był śnieg a więc nie było ciepło.Kubrak pojechał wraz z Teo i Teo był w nim w trakcie przekazywania.Być może jest za duży ale zawsze coś niż nic.No ale cóż może lepiej leczyć niż zapobiegać.
  7. Pekineczki należą do bardzo odważnych piesków i takie są.Trzeba uważać aby przy zabawie nie uszkodzić oczów bo mają wypukłe.
  8. I co z tym psiaczkiem?
  9. W ogłoszeniach naszych zawsze podajemy,gdzie przebywa pies,waga,wzrost,wiek.Faktem jest,że te dane zawsze wstawiam na samym końcu ogłoszenia ale są.Może ludzie nie do końca czytają tekst albo może im urywa tekst jeżeli internet mają w telefonie.Staram się w tekście napisać jak najwięcej danych aby uniknąć zbędnych telefonów. Dzięki Elu za powiadomienie.Widzę,że na Wrocławiu są jakiekolwiek zapytania bo na Poznaniu praktycznie zero i na Katowicach też.
  10. Nadeszła wpłata od p.Agaty i p.Marka od Aleksa - 30.00zł.Ślicznie dziękuję.
  11. Państwo zaoferowali pomoc finansową naszym psiaczkom.Nadeszła wpłata 30,00zł.Przekazuję ją dla Sary i Mai z tego wątku: http://:http://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku/ ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY.
  12. Nadeszły deklaracje od jaguska i helli za I.Ślicznie dziękuję.
  13. Uwielbiam zaglądać do Aleksa i czytać wiadomości a o filmikach i fotkach nawet nie wspomnę.
  14. Fajnie,że Aleks został zabrany na ogrodzony teren,wybiegał się i to był super sprawdzian na przywołania Aleksa,zachowanie bez smyczy.Ciekawe co tam Aleś wywąchuje w tym śniegu,oby nie odpadki jakieś.
  15. Ja też dołoże 30zł dla Loli.Niech bidulka szybko opuszcza to miejsce. Przelew zrobiony.
  16. Na razie nie zmieniamy Wrocławia.Ogłoszenie dopiero teraz idzie drugi tydzień.Spokojnie poczekamy.Ja pilnuję wyróżnień.
  17. Jak na mnie była zrzuta to ja też musiałam im podać dane DO.Podałam i pieniądze przyszły na moje konto.
  18. Też jestem tego zdania.Ludzie potrafią czekać na tego i tylko tego.
  19. Śliczna jest.Warto już Nanę ogłaszać bo szkoda aby mocno przywiązała się do domu.Sądzę,że już myśli,że to jest jej domek na zawsze.
  20. I tak powinno być.Cudne zdjęcia i cudni ludzie,którzy zaadoptowali dwie sierotki.A najbardziej cieszy kontakt z nami.
×
×
  • Create New...