Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. To może Abi ogłaszać od nowa i czekać na odpowiedni dom aby Abi przebywała jednak całkowicie w domu.Ogłoszenie nie musi być wiążące ale.....
  2. giselle4 (Grażyna) jest z Dzierżoniowa jest na FB.Gdyby co to mam nr.tel. zapisany.
  3. I to jeszcze w taki czas,w mrozy.Masakra.
  4. Nadeszło 20,00zł od p.Agaty od Aleksa.Ślicznie dziękuję.
  5. Dobrze jednak zaliczyć wizytę u weta,niech oglądnie ten ogonek a przy okazji zbada go ogólnie.Może potrzebna będzie jakaś maść do smarowania?
  6. Czester nie jest zapasiony,wygląda na normalnego psiaka,nawet zastanawiam się czy nie za chudy.Szafirek go nie dotykał.Więcej wiadomości będziemy mieć z hoteliku. Za hotelik za styczeń 8x12,00zł=96,00zł.Zaraz ureguluję.
  7. Szafirek już pojechał do domku z Czesterem.Przekazałam za transport 290,00zł. A Czester jest bardzo długi na krótkich łapach.Łapska ma grube,sierść dość gruba bez podszerstka raczej.Wygląda na 40 - 42cm w kłębie.Nie jest skołtuniony,wykąpać,wyczesać i będzie laleczka.Powąchał moją rękę i polizał.Jest troszeczkę zagubiony ale nie dziwię się.Raczej nie jest wychudzony.Na mojego Mikusia nie warczał ani nie szczekał,przyglądał się mu.
  8. No nic poczekamy.Najważniejsze,że był szczepiony i nie musi być izolowany.Bez zaświadczenia raczej nie może być kastrowany.
  9. No,tak cudny ten Aleś jest,nawet bym go określiła jako wyjątkowego psa,kochającego ponad życie człowieka.
  10. Cudny filmik,cudny Aleks i cudowna rodzina.Aleks piorunem nauczy się wszystkiego.Rodzina ma kontakt bardzo duży, słowny a to psu pomaga w zrozumieniu ludzi co od niego oczekują.Będzie bardzo mądrym psem albo już jest.
  11. Ja też czekam na więcej wiadomości o Kormoranku.Męczy mnie ten nieszczęsny ogonek a cieszy niesamowicie,że już jest pod opieką na wolności.Już w wyobraźni widzę jak wolno biega po ogrodzie i wącha każdy krzaczek,każdy kawałek ziemi.
  12. Pozdrowienia prześlij Magdzie od nas wszystkich.Niech wie,że o niej myślimy.A psiaczki zaopiekowane i to najważniejsze.
  13. Szkoda tego ogonka,miał śliczny,puszysty.Że to teraz się wydarzyło,pech.Najważniejsze,że jedzie do Dexterki i pod względem weterynaryjnym będzie zabezpieczony.Jeżeli go wylizuje to znaczy,że go boli i to nie jest stara sprawa.
  14. O rany Bogusik ale cudowna wiadomość.Tego się nie spodziewałam. Nadeszła wpłata od Nesiowata i od p.Irenki z Katowic.Stokrotne dzięki.
  15. Mój malutki kudłaczek Czesterek już rozpoczął swój nowy rozdział życia.Szerokiej drogi.Iza dzięki za info i foteczkę.
  16. Zapewne Czester wyjedzie z Radys goły i wesoły.Zakupiłam obrożę i szelki(zakup gratis ode mnie i od Bogusik).Szafirek ma zajechać jutro do mnie po14 to podam i ureguluję zaraz transport.
  17. Dzięki Kejciu za pomoc,gdyby co to damy znać. Jutro SPA a więc pozbędzie się przede wszystkim brudu,który dla psiaków z dłuższą sierścią jest uciążliwy.Hania powiadomiona,żeby raczej nie obcinać Czesterka ze względu na zimę ale czy się uda,zobaczymy. Tak mocno trzymamy.Na razie nic nie wiemy,czy Patrycja wyjechała z Radys.
  18. Jedno napiszę,to jest wspaniały super DT.Nie trzeba ciągać psa po SPA i za to płacić.I ten kontakt tak bardzo potrzebny.Na dzień dobry dzięki zdjęciom,informacjom można niemalże zaraz ogłaszać psa.
  19. Musimy trzymać się myśli aby było wszystko dobrze,aby sprawnie psiaki były zapakowane do samochodu i wyjechały ze schronu wszystkie.Też się denerwuję bo psiaki czeka długa droga,aby szczęśliwie dotarły do celu.
  20. Ja też mocno trzymam kciuki aby Czester dzisiaj dotarł do Dexterki.Pogoda nie bardzo jest przyjazna dla podróżujących. Nie wiem jak jutro będzie z odbiorem Czesterka przez szafirka.Muszę dopytać Hani. Nadeszła wpłata od Poker.Ślicznie dziękuję za pomoc.
  21. Ja myślałam o tym,że to by była tylko skarbonka dla zamojskich psów z tego wątku.Aby były jakieś pieniążki uzbierane na pomoc im w razie potrzeby.Jeżeli chodzi o inne skarbonki na dogo to także można się starać o pomoc dla danego psa,który opuści schron.Oczywiście to jest także do przemyślenia.Natomiast jeżeli Jaaga zaoferowała DT to trzeba wybrać psa i założyć mu wątek i tam umieścić propozycje osób,które chcą pomóc finansowo wybranemu psu przez Jagę.
  22. Nadeszły 22.01.19 pieniążki dla Czesterka od: beataczl;Kejciu;kiyoshi.Ślicznie dziękuję.
×
×
  • Create New...