Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Każda adopcja jest wzruszająca.Każdy dołożył swoją cegiełkę aby psiaki jakoś uratować i dać im szansę na prawdziwy,normalny dom.
  2. Pudle to są wspaniałe psiaki,szalenie kontaktowe,miłe,bardzo wierne człowiekowi a więc nic dziwnego,że tak się zachowały. Ja się też cieszę razem z Tobą.Jak pooglądałam zdjęcia to mi łezki poleciały.Dziękuję Haniu za wszystko. A Maja i Sara całkiem teraz inaczej wyglądają,zadbane,przytyły,sierść przepiękna i już odrosła.Jednym słowem cudne.
  3. No proszę,Pusia odwiedza nawet minione miejsce,w którym czekała na domek.Ciekawe czy poznała szafirków.Cudna jest,taka zadbana,kochana,uśmiechnięta.
  4. Bogduniu ja się też pogubiłam ale już wyprostowałam.Jeżeli byś mogła to na Opole. OLX wyróżnione mamy na Wrocław;Katowice;Poznań do 17.02.19.Dojdzie na Opole. Ja pokombinuję jeszcze na Szczecin bo mam aktualne ogłoszenie po Mai i Sarze.
  5. Ciekawe czy już Maja i Sara jadą do swojego domku.U nas jest fatalna pogoda,zasypuje nas śnieg,bardzo obficie sypie.Temperatura jest zerowa.
  6. Tak jak napisałam wcześniej w naszym wypadku wystarczy tylko KRS,natomiast jeżeli jakaś Fundacja zbiera pieniądze np.na kilka nazwisk,czy inne cele to wtedy się pisze dla kogo to jest przeznaczone.Można też np.podzielić 1% na różne cele.
  7. Jutro trzymam kciuki,za moje sunieczki kochane,za bezpieczną jazdę aby wszyscy dotarli do celu szczęśliwie.A Hani za przygotowanie Mai i Sary i,że chce jutro poświęcić czas aby wyprawić je do domku.
  8. Olx Czesterka (Czesia) na Poznań wyróżnione do 17.02.19. https://www.olx.pl/oferta/czesio-sliczny-piesek-do-adopcji-CID103-IDy2P4a.html Mamy ogłoszenia na Wrocław;Katowice;Poznań.
  9. To może Asiu podmień na Czesterka i zostaw tak jak jest na Katowice..
  10. Bardzo dziękuję za pomoc.Muszę rozpatrzeć się w ogłoszeniach Mai i Sary bo mają wyróżnione do 17.02.19 i wstawić zamiast ich Czesterka.Na Katowice będzie podmienione na Czesterka.Na Wrocław jest nowe,na Poznań ja podmienię.
  11. Fajnie by było zrobić jeszcze OLX na Poznań,Katowice.Dasz radę? Ja wyróżnię.Tekst i strony do zdjęć są podane w poście informacyjnym.
  12. Tak trzeba zgłosić.Podać KRS 0000380616. Jest to KRS Fundacji ZEA.
  13. Cudownie,bardzo się cieszę.Teraz trzeba troszeczkę poczekać aby leki zadziałały i się sprawdziły Zdrówka życzę Magdzie a Wam dziewczyny składam wielkie podziękowanie za pomoc Magdzie i jej pieskom.
  14. Już wstawiłam.Jest także w poście informacyjnym na pierwszej stronie.
  15. Zrobiłam ogłoszenie Czesterka na OLX-Wrocław-wyróżnione do 08.02.18. https://www.olx.pl/oferta/czester-nie-mozna-sie-nie-zakochac-CID103-IDysaGD.html
  16. Autentycznie jest to bardzo miłe z Pana strony,że zaproponował transport.Być może Państwo już planują,że jutro pojadą po małe?
  17. Wiadomo już,że z reguły nie zgadza się wiek.Tylko jak wytłumaczyć adoptującym skoro zaświadczenie jest wystawione przez weta.Nie wiem czy wet nowosolski wystawiając książeczkę wpisze wiek 2 lata bo by to się nie zgadzało z zaświadczeniem.Raczej wpisze 3 lata. No nic będziemy go ogłaszać,że ma 2 lata aby miał większą szansę na adopcję.
  18. Jak niewiele potrzeba psiakom,ciepły dom i kawałeczek ogrodu aby były szczęśliwe.Kojce,kraty,życie w osamotnieniu je zabijają.
  19. Sary wiek określony jest na 7 lat, waży 7,8 kg;w kłębie - 38cm. Maja ma około 2 lata i waży 8,1 kg;w kłębie - 40cm. Też o tym myślę,tylko ta emerytura a w związku z tym czas poświęcony całościowo dla psiaków.Wynika,że Państwo są jeszcze sprawni ruchowo.Przyjechali by do hoteliku.
  20. Izuniu,nie przekreślamy dlatego będzie wizyta jeżeli uda nam się kogoś znaleźć na nią.Wydaje się,że to jest rzeczowy, fajny,ciepły dom,który będzie miał czas dla psiaka.Wszystko by było dobrze tylko ta kawalerka mnie przeraża,nie bardzo widzę dwa psiaki tam.Każdy pies potrzebuje przestrzeni ruchu,swobody poruszania się po mieszkaniu.Nie chcę aby psy z miejsca na miejsce były tam przeganiane bo np.przeszkadzają.Oczywiście nie znam powierzchni mieszkania ale raczej to nie może być duża skoro to jest kawalerka i blok.Osobiście widzę tam bardziej jednego spokojnego psiaka niż Maję i Sarę.Maja jest żywiołowym psiakiem młodym,jedynie Sara jest spokojna,podejrzewam,że ze względu na swoje lata taka jest.Pudle z natury są bardzo ruchliwe.Natomiast Czesterek jest młodym pieskiem ale jak wynika z opisu,spokojnym,lubiącym sobie poleżeć przy człowieku.Zobaczymy.
  21. Ślicznotka,już najgorsze jest za nim.Dzisiaj ósmy dzień po zabiegu,sądzę,że chłopczyk już zapomniał o abażuru.
×
×
  • Create New...