-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy Bogusik pytała czy nie.Nie wiem czy jest w pracy.To mam wysłać sms do Hani z zapytaniem? -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudnie. To podsumuję: najmniejsza sunia jedzie do Izbicy na przechowanie do momentu transportu.Będzie pod opieką Poker. - jasna sunia kudłatka z czarną mordką zostaje na DT u DT-Karmelki. -trzy czarne siostrzyczki,które są w tej chwili w DT-Karmelki czekają spokojnie na transport u niej. - nie wiadomo czy szafirka zgodziła się na przyjęcie czwartej suni. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Sądzę,że to musi być konkretnie ustalone.Trzeba przyjrzeć się dobrze aby rozplanować w samochodzie kartony i dwa kontenerki.Zależy też ile osób będzie jechało? -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
14 godzin temu, elik napisał:Przepraszam bardzo, nie śledziłam wątku, zabrakło czasu, czy jest ktoś, kto zdecydowałby się przygarnąć sunię i szuka wsparcia finansowego? Jeśli tak, to deklaruję 20,00 zł miesięcznie i uwzględnianie w bazarkach. 13 godzin temu, elik napisał:Dorzucę też 20 zetów od "mojej Agnieszki" :) to razem już 7 dyszek. 13 godzin temu, magenka1 napisał:20 zł stałej dla szczeniaczka Anula - Ano chyba zabije bo 900zł za opłacenie hoteliku to nie wiem skąd weźmiemy.Ja deklaruję po 20zł dla każdego maluszka + uzyskane w tej chwili deklaracje to i tak kropla w morzu. Nesiowata - 20 zł stałej. Czy wpłata na konto Anuli? Bogusik - Ja też po 20zł na każdą czarną kruszynkę. b-b - ja na tą dodatkową sunię daję 20zł miesięcznie ale będę płacić po 20zł aż ostatnia z tej trójki nie znajdzie domku. Bogusik - Pomyślałam,że aby być uczciwym w stosunku do osób,które zadeklarowały tu pomoc dla trzeciej suni,to jeżeli któraś z nich pierwsza trafi do ds. to będzie sygnałem do zaprzestania wpłacania deklaracji stałej.Chyba,że deklarowicz zadecyduje inaczej i zechce wspomóc te,które pozostaną jeszcze w hoteliku. -
DT-Karmelka zmartwiła mnie transportem.Może uda się jednak upchać 2 transporterki.To by była ogromna pomoc.Jeżeli nie to będzie autentycznie problem. Jeżeli chodzi o wybór suni to trzeba popatrzeć,która sobie najmniej radzi w tym kojcu.Też myślałam o tej najmniejszej bo nawet nie mogła się dopchać do siatki biedna.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To się zaczyna komplikować sytuacja. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Około 10.02.19 transportem z p.Olą do Wrocławia.Transport na tej trasie gratis.Tak napisała Tola.Z Wroclawia odbierze szafirek za zwrotem kosztów podzielonych na ilość psów. A o tej czwartej nie pisałam bo to jest wątek trzech naszych suń.O czwartej jest napisane na zamojskim,że Tola zabrała cztery kudłate.Na wątku zamojskim jest więcej zdjęć trzeba się cofnąć ze stronami. -
Wszystkim na razie nie dam rady podziękować ale to zrobię na wątku sunieczek jak uporządkuję zaoferowaną pomoc.Tobie bardzo dziękuję za pomoc.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Poker zostały dzisiaj zabrane 4 suczki do p.Oli trzy czarne i jedna ta jasna kudłata z czarnym pyszczkiem.Natomiast ta co b-b zakreśliła to jest nadal w schronie.Sądzilam,że chodzi Tobie o tą kudłatą jasną na przodzie.Dobrze określ bo Hania musi mieć zdjęcie a gdyby chodziło o tą zakreśloną to musi Tola jechać do schronu po nią. Reasumując 4 szczeniaki są już zabrane do p.Oli 3 z dłuższą sierścią czarne i jedna jasna kudłata z czarnym pyszczkiem. Za kratami są wszystkie szczeniaki-suczki. -
No tak 10zł gdybyśmy finansowały karmę a 12zł karmę finansuje hotelik.
-
Zapraszam na wątek trzech suń-szczeniaczków. https://www.dogomania.com/forum/topic/349383-trzy-czarne-szczeniaczki-czekają-na-transport-do-hoteliku/ Na wątku wspaniała propozycja od Poker dla Jasnej suni.Trzeba tylko pomóc Poker w załatwieniu miejsca w hoteliku u szafirki.Cztery sunie by pojechały jednym transportem a p.Ola by miała wolne dla kolejnych szczeniaczków może.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudnie.Ta sunia też nam siedzi na sercu ale naprawdę nie mamy możliwości pomocy.Mnie strach obleciał czy damy radę trzy utrzymać.Sunia jasna jest kudłaczkiem ślicznym.A możesz skontaktować się z Tola,Tola ma kontakt z Hanią albo na wątku zamojskim napisać.Tam teraz rozgrywa się akcja pomocy suniom. https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?page=825 Kenya str.17-15.02.19. Mini str.17 - 15.02.19 -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Post informacyjny: 04.02.19 sunie zostały zabrane przez TZ Toli i pojechały do Lecznicy,stamtąd na przetrzymanie do DT- Karmelka. Maluchy przyjechały zarzygane od stóp do głów, do tego przed kąpielą jedna czarna kilkakrotnie wytarzała się w biegunce... Teraz wszystkie są już wykąpane ale być może rano będzie powtórka. Czarne mają baardzo wzdęte brzuszki, dostały espumisan. Zaraz lecę je odrobaczyć, zgodnie z instrukcjami z lecznicy. Dziewczyny robią rzadkie kupy i sikają na wyścigi, jesteśmy chyba na 8 podkładzie. Na razie wszyzstkie trzymam na kwarantannie w łazience, co bardzo nie podoba się Kremówce i większej czarnej. Jej dwie mniejsze siostry zajęły strategiczne miejsca za toaleta i tylko na mnie poszczekują. Tola:Zabraliśmy szczeniaki dzisiaj, żeby nie były dnia dłużej w schronie. Dziewczyny mają po 10 tyg., są zapchlone, zostały odrobaczone; nic więcej wetka nie stwierdziła. DT Karmelki jedzie około 10. 02. do Wrocławia, więc transport na tak długim odcinku będzie gratis. 05.02.19-DT-Karmelki: Dziewczyny starały się zachować czystość w nocy. W łazience miały 3 podkłady: dwa w klatkach i jeden przy drzwiach. Wszystkie kupska ( nie będę Wam opowiadać co w nich było, ale było absolutnie rekordowo) były w jednej klatce, za to wszystkie podkłady przesikane na wylot. Czystych zostało nam 5. Po śniadanku kupska były wszędzie - na ścianach też. Czarna chyba nadal tarza się we wszystkim co znajdzie, więc wszystkie zaraz znowu będę kąpać. Tolu, będziemy potrzebować więcej podkładów. Mam nadzieję, że jak małe pozbędą się robali to trochę wyhamują zużycie ale na razie jest strasznie. Mniejsze czarne mają jeszcze bardzo wzdęte brzuszki, ale już do mnie podchodzą i domagają się głasków 09.02.19 - Szczeniaczki zachorowały - parwowiroza. 11.02.19 - Meliska za [TM*] odeszła pomimo podania surowicy. 13.02.19 - Żyją Szałwia i Mini są leczone. Szałwia jest w gorszym stanie walczy o życie.Mini -stan stabilny-bez objawów. parwowirozy.Sunie są oddzielone od siebie.Codzienne wizyty w Lecznicy,podawanie kroplówek.Podana syntetyczna surowica. Szałwia. Zdjęcia str.11;12 13.02.19 - godz.19 - Tola napisała: TZ odebrał szczeniaki z lecznicy i wiezie je do DT- Karmelki. Niestety, stan Szałwii pogorszył się:( Rokowania u Mini też ostrożne:( 14.02.19 - godz.8 - DT-Karmelki napisała: Szałwia odeszła za [TM*] Mini - stan w miarę stabilny. Zdjęcia Mini i Keny - 15.02.19 z Lecznicy str.17;18 **************************************** Surowica: http://www.oglaszamy24.pl/m/szukaj/ogloszenia/surowica-na-parwowiroze#google_vignette 06.03.19: Rozmawiałam dzisiaj z DT Karmelka - jak wszystko będzie dobrze, to transport maluchów zaplanowany jest na piątek 08.03. Ustaliłyśmy też, że do szafirki pojedzie Emi i Kami, natomiast Mini i Kenya nadal zostają w DT u p. Oli. Na taką decyzję ma wpływ i zbyt daleka droga dla jednak osłabionych przebytymi chorobami szczeniaków i stan łapek Kenyi; tutaj na miejscu będzie nam łatwiej decydować o ewentualnym, dalszym leczeniu. Rozmawiałam już z szafirką, jej Tz będzie mógł odebrać sunie w piątek w zaplanowanym wcześniej miejscu. Poprosiłam Hanię o zamówienie karmy dla obu szczeniaków na koszt fundacji. Ponieważ obie dziewczynki na sobotę miały zaplanowane 1 szczepienie, więc musimy to odłożyć na ok. 6 - 7 dni, ale Zea pokryje jego koszt. ************************************************************************************************************* Zmiana decyzji przez Fundację ZEA: 08.03.19-Pod naszą opiekę do Hoteliku przyjeżdża Emi (szczeniaczek z Izbicy natomiast Mini zostaje w DT-Karmelki.) Hania napisała-09.03.19 Dziewczynki rzeczywiście trzymają się razem, ale bardziej Kama pilnuje Emi i za nią chodzi, a Emi zwiedza, zaczepia, jest taka beztroska. Kama jest czujna i gdy podchodzę do nich śpiących, żeby zrobić zdjęcie, to Kama od razu podnosi łebek i szturcha łapką Emi, żeby się obudziła. Emi lgnie do człowieka, Kama omija nas, gdy zbliżam rękę, to wykazuje niepewność. Nie wiem jak było w tamtym domu, czy Kama była przytulaśna? Emi jest bardziej krzykliwa, szczeka na dzwonek do drzwi, warczy, jak pies chce zabrać jej zabawkę, albo zbliża się do miski. Obie tolerują koty. Jedzą chętnie. Transport był łączony z Blusią i wyniósł 120 zł dla obu dziewczynek, czyli po 60 zł za jedną. Emi i Kami były zaszczepione 12.03.19. 18.03.19 Hania: Emi i Kami mają się dobrze, za wiele z poprzednich obserwacji nic się nie zmieniło. Emi jest pogodnym, beztroskim szczeniaczkiem, lubi zabawę z psiakami, oraz zaczepianie nas, uwielbia wdrapywać się na kolana i przytulać. Kama bardziej bawi się z psiakami i zabawkami, a także wybebesza legowiska. Nas toleruje, merda ogonem na nasz widok, podchodzi, ale jak ją głaszczę, to widzę jak napina mięśnie. śpi już swobodnie, nie czuwa, nie zrywa się, nie pilnuje Emi. Dziewczyny wpuszczają na fotel inne pieski, najczęściej czarną Pumę, czasami Kolię. Obie tylko czekają na okazję, by wskoczyć na stół, mają takie krótkie łapki, a skaczą na nich jakby były z gumy. 24.03.19-Hania: Kama ma 30 cm w kłębie i waży 5 kg. 06.04.19-Hania Emi została w sobotę zaszczepiona ponownie i zaczipowana. Nowa Pani Emi umówiła się z nami na sobotę, poprosiła by dowieźć jej sunię do Leszna. Pani prosiła by zdjąć wszystkie ogłoszenia, ponieważ nie zniosłaby straty Emi, ale zapewniłam ją, że malutka jest już na pewno ich i nikogo innego. Emi - 13.04.19 wyrusza do swojego domku 62-410 Zagórów k/Poznania. Zdjęcia Emi str. 28,30 Tekst do ogłoszeń: Cudna, 4 miesięczna Emi - kto ją pokocha? Mam na imię Emi i mówią, że cudna ze mnie dziewczynka - mam ok. 4 mies., w przyszłości będę małą suczką. Jestem jeszcze psim dzieckiem, więc lubię zabawy, ale lubię też kontakt z człowiekiem pomimo mojej nieśmiałości. Obecnie mieszkam w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli, mam wielu psich przyjaciół, jestem bezkonfliktowa, ale bardzo chcę już mieć prawdziwy dom z czułą rodziną i zabawkami. Proszę, nie czekaj dłużej, zabierz mnie do siebie...Jestem zdrowa, zaszczepiona, mam aktualną książeczkę zdrowia.Przed wydaniem do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu. 5 miesięczna Kami o cudnym umaszczeniu czeka na dom. Mam na imię Kami, mam ok. 5 miesięcy i w przyszłości będę niedużą suczką.Pomimo młodego wieku poznałam już, co znaczy porzucenie i potrzebuję chwilkę, aby przy nieznanej osobie na nowo poczuć się bezpiecznie. Obecnie mieszkam w hoteliku dla psów w Nowej Soli; zdaję sobie sprawę, że to tymczasowe miejsce pobytu, więc czekam na swojego człowieka - wierzę, że już niedługo się zjawi i zabierze mnie do swojego domu.Mam bardzo fajny charakter - jestem spokojna, mądra, zrównoważona, chociaż troszkę nieśmiała; mam aktualną książeczkę zdrowia, jestem zaszczepiona. Dzieciak ze mnie, więc jeszcze kawał życia mogę spędzić z moim człowiekiem; odezwij się, jeśli potrzeba ci wiernego przyjaciela. Przed wydaniem do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu. Kontakt:Hania (w godz.10-18.) 1.Alaskan malamutte - ogłoszenia - Emi - 08.03.19-OLX na Poznań.-16.03.19;04.04.19 https://www.olx.pl/oferta/emi-najpiekniejszy-szczeniaczek-na-swiecie-CID103-IDyW7wE.html 2.Tola - ogłoszenie Emi -08.03.19- OLX na Wrocław-16.03.19;24.03.19;06.04.19 a/ https://www.olx.pl/oferta/cudna-4-miesieczna-emi-kto-ja-pokocha-CID103-IDyXlg5.html b/ Kama/Kami - 08.03.19-OLX - Wroclaw-16.03.19;24.03.19;01.04.19 * https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html 3.Havanka ogłoszenie - Emi - OLX - 08.03.19-Katowice;23.03.19;06.04.19 a/https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html b/Emi i Kama-dwupak-OLX- 09.03.19-Katowice-16.03.19;24.03.19 * https://www.olx.pl/oferta/flip-i-flap-emi-i-inka-szukaja-wspolnego-domu-CID103-IDyYo3H.html c/ Kama/Inka - OLX - Opole - 16.03.19;23.03.19;01.04.19 https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-inka-do-adopcji-CID103-IDyXtxS.html 4.b-b - ogłoszenie - OLX -08.03.19-Poznań. Emi i Kama-dwupak - 16.03.19;23.03.19 * a/https://www.olx.pl/oferta/dwie-prawie-siostrzyczki-CID103-IDyYibc.html b/Kama/Lora - OLX-Poznań - 04.04.19;11.04.19 https://www.olx.pl/oferta/lora-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html 5.Poker - Kama/Kikunia - OLX Katowice - 12.04.19 https://www.olx.pl/oferta/kikunia-psie-dziecko-czekla-na-domek-CID103-IDyFrwR.html 6.Anula - OLX - Opole - 04.04.19 https://www.olx.pl/oferta/filigranowa-4-miesieczna-emi-czeka-na-dom-CID103-IDyW7bO.html Kama od 07.04.2019 zamieszkała w swoim domku we Wrocławiu. Emi od 13.04.2019 zamieszkała w swoim domku w Zagórów k/Słupcy woj.wielkopolskie. Mini zamieszkała w Krakowie. Kenya została na stałe w cudnym DT-Karmelki. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Post rozliczeniowy: Deklaracje stałe: 1.Anula - 60,00zł;wpł.06.02.19-60,00zł-II;wpł.-01.03.19-30,00zł-III;01.04.19-30,00złIV 2.Bogusik - 60,00zł;wpł.06.02.19-60,00zł-II;wpł.-01.03.19-30,00zł-III;01.04.19-30,00zł-IV 3.b-b - 20,00zł-do momentu znalezienia wszystkim suniom DS;wpł.11.02.19-20,00zł-II;wpł.11.03.19-20,00zł-III;wpł.08.04.19-20,00zł-IV ***************************************************** Deklaracje do momentu znalezienia pierwszej suni DS. 4.Havanka - 30,00zł przez 3-m-ce;07.02.19-30,00zł-II 5.elik - 20,00zł+P.Agnieszka 20,00zł=40,00zł 6.magenka1 - 20,00zł; wpł.06.02.19-20,00zł-II;wpł.25.03.19-20,00zł-III 7.Nesiowata - 20,00zł;wpł.06.02.19-20,00zł-II;wpł.08.03.19-15,00zł-III 8.Jolanta08 - 10,00zł;wpł.19.02.19 - 10,00zł-II;wpł.21.03.19-10,00zł-III;18.04.19-10,00zł-IV 9.sonia71 - 20,00zł;wpł.07.02.19-20,00zł-II;28.03.19-20,00zł-III;08.04.19-20,00zł-IV Deklaracje stałe: + 280,00zł Wpłacone deklaracje stałe: 300,00zł+195,00zł = 495,00zł ************************************************** Deklaracje jednorazowe i inna pomoc: 1.Tianku - 30,00zł;wpł.07.02.19-30,00zł 2.elik - bazarek 3.Alaskan malamutte - ogłoszenia - 08.03.19-OLX na Poznań. https://www.olx.pl/oferta/emi-najpiekniejszy-szczeniaczek-na-swiecie-CID103-IDyXt3V.html 4.sonia71 od znajomej - 30,00zł;wpł.07.02.19-30,00zł 5.Pani od Aleksa - 30,00zł;wpł.06.02.19-30,00zł http://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożecie/?tab=comments#comment-17366 6.Fundacja ZEA - karma + jedno szczepienie - rozliczenie z szafirką 7.Havanka - bazarek transportowy -wpł.11.03.19-80,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349403-rzuć-beretem-na-transport-dla-zamojskich-szczeniaczków-do-1302-godz-2000/?tab=comments#comment-17426654 8.Bazarek Anula -wpł.01.03.19 - 311,60zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/ 9.Bazarek Bogusik - wpł.26.02.19 - 346,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-rozliczam-dołożone-fanty-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/?tab=comments#comment-17428144 10.Bazarek Bogusik - wpł.14.03.19-126,08zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349536-coś-do-komody-i-do-szafyzapraszam-do-040319/ 11.Tola - ogłoszenie Emi - OLX na Wrocław-08.03.19 https://www.olx.pl/oferta/cudna-4-miesieczna-emi-kto-ja-pokocha-CID103-IDyXlg5.html 12.Havanka ogłoszenia OLX - 08.03.19-Katowice https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html 13.Poker-opłacenie ogłoszeń Kamy-wpł.18.03.19- 15,71zł 14.Bazarek-Bogusik - 97,74zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/ Wpłacone deklaracje jednorazowe: + 1067,43zł ************************************************** Wydatki: 1.Transport - szafirek - rozliczenie z bazarku Havanki 2.Fundacja ZEA - wpł.08.03.19 - 100,00zł 3.Opłata za pobyt w Hoteliku -III (08.03.19-31.03.19)-240,00zł-odliczone z kwoty 500,00zł pozostającej u szafirki po Mai i Sarze. https://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku081218-w-hotelikujuż-od-030219-w-swoim-domku-w-stargardzie-szczecińskim/ U szafirki pozostaje kwota 260,00zł - 09.03.19. U szafirki pozostaje kwota 104,00zł - 20.03.19 4.Ogłoszenia OLX-Wrocław;-4,49złPoznań;-4,49złKatowice - 5x4,49zł(wyróżnienie do 16.03.19)=22,45zł-wpł.09.03.19;wpł.17.03.19-(7x4,49zł)=31,43zł-24.03.19;wpł.01.04.19-(3x4,49zł)=13,47zł 5.Emi - krople - wpł.21.03.19 - 22,89zł 6.Opłata za pobyt w Hoteliku - IV-[300,00zł - 104,00zł(pozostająca kwota u szafirki)]=196,00zł;wpł.01.04.19 7.Emi-szczepienie p/chorobom wirusowym-Fakt.nr.4/4/2019 - wpł.11.04.19-35,00zł U szafirki - 01.04.19 = 0,00zł Ogólnie wydatki: - 430,22zł Podsumowanie: Deklaracje stałe: + 495,00zł + Deklaracje jednorazowe: + 1067,43zł = + 1562,43zł - Wydatki: - 430,22zł = 18.04.19: + 1132,21zł U Hani pozostaje kwota - 15.04.19 - 170,00zł po hotelikowaniu Emi (17x10,00zł). Kwota - 02.05.19 - 170,00zł została przeniesiona na potrzeby Tofika z tego wątku: http://:https://www.dogomania.com/forum/topic/349647-tofik-bardzo-zaniedbany-pekinek-psie-nieszczęście/?tab=comments#comment-17449974 Stan konta u Hani = 02.05.19 = 0,00zł 12.06.19 - Kwota 1132,21zl została przeznaczona na potrzeby 3 psiaków zamojskich,które przybywają w Hoteliku u szafirki. https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?page=4&tab=comments#comment-17484844 Stan konta po Emi = 0,00zł. -
W Zamojskim Schronisku za kratami przebywa 11 szczeniąt,tragedia.Jest zima,warunków zero,jednym słowem masakra.Tola gdziekolwiek może szuka im pomocy. Postanowiłyśmy,że pomożemy i zabierzemy dwie-rodzeństwo ale by została jeszcze jedna sunia z rodzeństwa.Sumienie by nam nie pozwoliło aby tam ją samą zostawić.I tak oto trzy czarne maluszki - suczki Melisa;Szałwia i Mini 10.02.19 pojadą do Hoteliku u szafirki.Koszt ogromny bo za jednego szczeniaczka 10,00zł/doba + karma+wet.W karmie pomoże nam Zamojska Fundacja ZEA.Przed nami ogromne wyzwanie.Czy podołamy z finansami? Oto 11szczeniaczków za kratami w tym nasze trzy czarne. Emi. Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe, Pomoc w postaci bazarków, Ogłoszenia, Inna wszelka pomoc. Pomożecie Kochani! Melisa odeszła 09.02.19 za [TM*] Szałwia odeszła 14.02.19 za [TM*] Żyje Mini i Emi z Izbicy.Wkrótce przyjadą do Hoteliku. Zmiana decyzji przez Fundację ZEA: 08.03.19 do Hoteliku przyjeżdża Emi (szczeniaczek z Izbicy,Mini zostaje w DT-Karmelki.)
-
Nesia,będzie założony wspólny wątek dla trzech szczeniaków bo osobno nie dam rady prowadzić i rozliczenie będzie jedno i wtedy mogą do mnie docierać pieniążki.Chwilkę poczekaj z przelewem.Ja jak zwykle jestem skarbnikiem.
-
Na każdym założonym wątku w temacie piszę jaki jest koszt hoteliku aby wszyscy byli poinformowani,że nasze psy nie są w BDT.
-
Jest zniżka 10zł/doba bez karmy a z karmą 12/doba.Od stycznia podrożał hotelik.
-
Ano chyba zabije bo 900zł za opłacenie hoteliku to nie wiem skąd weźmiemy.Ja deklaruję po 20zł dla każdego maluszka + uzyskane w tej chwili deklaracje to i tak kropla w morzu.
-
Kiedyś jak zabierałam stamtąd na tymczas sunię to miałam kontakt z Marta i pieski - (Marta).Mam do niej nr.tel.Na dogo już jej nie ma.Nie wiem także czy aktualny jest tel.Jeszcze kiedyś farmerka63 (Beata),mam także nr.tel.