Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Dziękuję za informację.Na info poczekamy spokojnie.
  2. Nadeszła dla Czesterka pomoc finansowa od p.Agaty ze zbiórki od Zespołu Szkół Nr.10 w Zabrzu - 100,00zł.Ślicznie dziękujemy.
  3. Ja też oglądam filmik po kilka razy.Fajnie,że się znalazł im domek razem.Byłyśmy wytrwałe w tym przekonaniu.Za to wytrwanie mamy podziękowanie w postaci filmików i wiadomości.A Sara i Maja i tak super wyglądają teraz w porównaniu do tego jak przyjechały ze schronu.Szafirka im dogadzała,dostawały trzy razy dziennie Animondę z suchym do tego Olekardin.Naprawdę o sunie dbała.08.12.18 przyjechały do hoteliku a poprawa jest bardzo duża w ich wyglądzie.Teraz jeszcze pomalutku się doszlifują w DS.Też bardzo istotnym jest aby miały sporo spacerów i mogły sobie wolno pobiegać bo mieszkanie jest małe a od tapczanu do kuchni odległość jest mierna.
  4. Jeżeli możesz to dla Czestera na Gorzów Wlkp. Na koncie Mai i Sary pozostała kwota 158,05zł.Przeniosłam ją dla Czestera z tego wątku: http://:https://www.dogomania.com/forum/topic/349282-czester-z-radys-kudłatek-wypatrzony-przez-bogusik/?tab=comments#comment-17418466 Stan konta Mai i Sary = 0,00zł.
  5. Bardzo chętnie wracam do filmików i podziwiam.Ile w Alesiu jest energii,jak on cieszy się spacerem,bieganiem,jaki jest szalenie radosny w tym momencie.Cudownie,że ma możliwość wybiegania się.Każdemu psu takie coś jest potrzebne tylko nie każdy dom to rozumie tj. 3 spacery dziennie i szlifowanie chodników a w zimę chodników posypanych solą.
  6. Cudny nasz Roni jest.Widać,że ma bardzo dobry dom.
  7. Ale szczęśliwa Bajeczka.Cudna jest.
  8. OLX wyróżnione do 07.03.19 na Szczecin i Opole. Ogólnie mamy ogłoszenia OLX na Wrocław;Katowice;Szczecin;Poznań;Opole;Gorzów Wlkp.
  9. Jest śliczna,taka malutka.Dobrze,że już opuściła schron.Dla reszty maluszków nie ma możliwości pomocy.Muszą tam siedzieć albo przetrwają albo i nie.Ta zima ich zabije a także pchły i robale.
  10. Kto jeszcze dołoży się i pomoże w utrzymaniu trzeciej suni.Bardzo prosimy! Hotelik to koszt 10,00zł/doba). Fundacja ZEA pokrywa koszt karmy. - Havanka - 30,00zł przez 3 miesiące - elik - 20.00zł + bazarki+P.Agnieszka - 20,00zł = 40,00zł - magenka1 - 20,00zł - Anula - 20,00zł - Bogusik - 20,00zł - Nesiowata - 20,00zł - b-b - 20,00zł (bedzie wpłacać dopóki wszystkie sunie znajdą dom) - Tianku - jednorazowa deklaracja - 30,00zł - Jolanta08 - 10,00zł - sonia71 - 20,00zł + dekl.jednorazowa od znajomej - 30zł Mamy 200,00zł deklaracji stałych + dwie jednorazowe - 60,00zł
  11. P.Jolu ślicznie dziękujemy za wytrwałość w pomaganiu naszym psiaczkom.Tym razem otrzymał pomoc od Pani Czester z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349282-czester-z-radys-kudłatek-wypatrzony-przez-bogusikod-240119-już-w-hoteliku/?page=6 Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wpłatę.
  12. P.Jola od Destino/Joszki poratowała nas wpłatą 60,00zł.Ślicznie dziękujemy. http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/
  13. To może im podać na wszelki wypadek niezastąpiony dyżurny Nifuroksazid 100?
  14. Hania zgodziła się a więc cztery szczeniaczki jadą do szafirki.Wie także,że jasne maleństwo będzie pod opieką Poker.
  15. Nadeszła stała deklaracja za II od uxmal. Stokrotne dzięki.
×
×
  • Create New...