Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ja już nie mam siły czytać o szczeniakach ile ich ląduje w schronie.A gdzie właściciele suk tych szczeniaków?Powinny być nałożone ogromne kary dla tych ludzi bo inaczej to się nigdy nie skończy.Przez głowę przechodzi mi myśl,że gdyby szczeniaki zostały przy suce to by nie chorowały na parwo.To schron je zabija.
  2. Wczoraj zostało przelane 150zł do Alaskan malamutte ode mnie i Bogusik. Też tak myślę aby to co brakuje na miejscu kupić bo przesyłka kosztuje a za to można kupić kilka artykułów.
  3. No dzieci nie koniecznie do tego się będą nadawały bo Orion ciągnie na smyczy.Z tego powodu został zwrócony z adopcji.
  4. Jeżeli maluchy miały/mają biegunkę to odbyt jest zaczerwieniony i swędzi.Po przemyciu chusteczką dla dzieci warto smarować pupę linomagiem albo sudocremem.To nie ja wymyśliłam tylko wet.
  5. Nio raczej dobry.Nie wiem czy Czester jest spokojny.Hania pisała,że zaczyna szaleć,zaczepiać do zabawy psiaki i ludzi.Faktem jest,że jest przylepką.Agresja raczej odpada.
  6. https://www.dogomania.com/forum/topic/349432-kupię-leki-i-karmę/
  7. Gabrysiu przed wychodzeniem z domu na spacer naszykuj miskę z wodą ciepłą i ręcznik.Ja tak robię,wracam, psiaka do miski pakuję i myję wszystkie łapki.Jeżeli jest sporo śniegu na trawie,łące to łapki się same umyją.Najgorzej jest na chodnikach i jezdni.U nas sypią sól+piach,masakra.
  8. Jak widzę to malutkie nasze cudne są wciąż razem.To dopiero jest przyjaźń.
  9. Od kilku lat pomagamy psiakom ze schronisk bez wolontariatu.Zabieramy do hoteliku a następnie szukamy im domu.Jedynie widzimy tylko zdjęcie i informacji o psie mamy zero.Wszystkie psy bez wyjątku po pobycie w hoteliku w domu stałym zachowują się super.Mamy kontakt z DS-ami a także są przesyłane zdjęcia i filmiki.Wszystkie psiaki bardzo szybko odnajdują się w hotelu i następnie w DS. W schronisku z wolontariatem można troszeczkę więcej uzyskać informacji na temat psa jakie jest jego zachowanie,natomiast bez wolontariatu jest zero informacji.Idzie się do schronu i wybiera się wg.swojej oceny jaki ma kontakt z człowiekiem itp. Też byłam kilka lat domem tymczasowym dla psiaków.Wszystkie psiaki były cudowne,nie miałam problemów i wszystkie znalazły DS i wszyscy adoptujący byli zadowoleni.
  10. Wpłynęła deklaracja od helli za Ii.Ślicznie dziękuję.
  11. Ewu chyba ma dwie surowice w zapasie tak wyczytałam z wątku.Trzeba tam podzwonić po innych Lecznicach,może któraś ma zapas. Jeżeli szczeniaki mają parwo to reszta psiaków jest zagrożona i tych w schronie,które zostały.
  12. To właściwie co tym dwóm szczeniaczkom dolega?Był robiony jeden test na parwo i wyszedł ujemny.Czy szczeniaki miały szersze badania jakieś np.krwi zrobione? Może im zaszkodziły tabletki na robale bo i tak może być,może przedawkowane?
  13. Ja nie mam nic do zgadzania się.Zawsze koszt liczymy od ilości psiaków.W Twoim wypadku będzie to 1/4 kwoty.My musimy pokryć 3/4. Kosztu nie znam na dzień dzisiejszy.
  14. Kto jeszcze dołoży się i pomoże w utrzymaniu trzeciej suni.Bardzo prosimy! Hotelik to koszt 10,00zł/doba). Fundacja ZEA pokrywa koszt karmy. - Havanka - 30,00zł przez 3 miesiące - elik - 20.00zł + bazarki+P.Agnieszka - 20,00zł = 40,00zł - magenka1 - 20,00zł - Anula - 20,00zł - Bogusik - 20,00zł - Nesiowata - 20,00zł - b-b - 20,00zł (bedzie wpłacać dopóki wszystkie sunie znajdą dom) - Tianku - jednorazowa deklaracja - 30,00zł - Jolanta08 - 10,00zł - sonia71 - 20,00zł + dekl.jednorazowa od znajomej - 30zł Mamy 200,00zł deklaracji stałych + dwie jednorazowe - 60,00zł Dochodzi jeszcze opłata transportu Nowa Sól - Wrocław
  15. Ja naliczyłam 3 wersje i się pogubiłam. -sunia jasna z czarną kufą jest u DT-Karmelki -sunia malusieńka jest w Izbicy w Lecznicy -sunia w schronie zaznaczona kółkiem na zdjęciu. Która z tych suń ma jechać do hoteliku?
  16. DT-Karmelki całe szczęście,że sunia może uzyskać natychmiastową pomoc u weta.Nawet nie chcę wiedzieć co by było w schronie. Czy byś znalazła chwilkę czasu aby porobić każdej osobno chociaż po jednym zdjęciu aby można je rozgraniczać.Ja się gubię i np.nie wiem,która to jest jamnikowata.
  17. A może zawiadomić Isadora7.Jest u Jamników w potrzebie.Jest na FB.Chyba jest strona na FB i tam są wstawiane jamniki do adopcji.
×
×
  • Create New...