-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Haniu,to trzeba zaszczepić jeszcze na wirusówki no i piorunem umówić na sterylizację jeżeli nie była ale wygląda na to,że nie była skoro była jako samiec traktowana.Dzięki za wykąpanie malutkiej dla nas to duże odciążenie finansowe. Po Czesterku została kwota za hotelikowanie za II - 156,00zł to bardzo proszę odlicz za pobyt Kolii 9x12,00zł=108.00zł i za transport 33,00zł=141,00zł.Pozostanie kwota u Ciebie po Czesterze 15,00zł.
-
Tak na jednym poziomie także można robić z odległości ale też dobrze jest jak się przykucnie.Gro tych zdjęć jest jak nie widać Miłki pyszczka,głowa jest odwrócona.Robiąc z góry głównie jest widoczny kark.Szkoda tego focenia bo była okazja a teraz nie wiadomo kiedy się nadarzy.Ogłoszenia dwa idą i tylko mają promocję do 08.03.19.Później będzie szło ale jako zwykłe bo ja nie jestem w stanie wykupić promocji.Mam zadeklarowanych kilka promocji i muszę dotrzymać słowa jak u Maxa czy Miłeczki zamojskiej.One długo czekają na dom i ogłoszenie jest wciąż promowane.
-
Szkoda Aniu,że nie skupiłaś się na zrobieniu Miłeczce 8 ładnych zdjęć.Te co zrobiłaś to robiłaś z góry i takie wyszły jakie wyszły.Wystarczyło przykucnąć i by były one inne.Czy oglądając Miłkę w ogłoszeniu byś zaadoptowała ją? Wybrałam jeszcze 4 zdjęcia z tych ostatnich i wstawiłam do ogłoszenia bo brakowało.
-
Nio,to cudo to raczej nadprogramowo otrzymało wolność z dnia na dzień bo czekamy na ozdrowieńców(szczeniaczki).Dzięki za pomoc w ogłoszeniach.Bardzo się przyda.Jesteś pierwszą osobą,która zaoferowała pomoc.Jeszcze raz dziękuję. Co się dziwić,że na każdym zdjęciu można dostrzec smutek.1,5 roku w Radysach.I jeszcze do tego pomylona płeć,zamiast Kolina,przyjechała Kolia. Trzeba chwilkę poczekać,psiaki dotarły do hoteliku w nocy.Zapewne szafirki je ogarniali jakoś.Hania na pewno wejdzie na wątek i napisze.
-
Post rozliczeniowy. Deklaracje stałe: 1.Bogusik - (20,00zł od III);wpł.-01.03.19- 20,00zł - III 2.Anula - (20,00zł od III);wpł.01.03.19- 20,00zł - III Ogólnie deklaracje stałe: 40,00zł Wpłacone deklaracje stałe: 40,00zł Deklaracje jednorazowe i inna pomoc: 1.Isiak - opłacenie transportu jednego - 33,00zł;wpł.20.02.19 2.Tianku - 20,00zł;wpł.25.02.19 3.Nesiowata - 20,00zł;wpł.26.02.19 4.Bazarek Bogusik - wpł.14.03.19-504,32zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349536-coś-do-komody-i-do-szafyzapraszam-do-040319/ 5.Po Czesterze pozostała kwota 230,15zł została przekazana dla Kolii-28.02.19 https://www.dogomania.com/forum/topic/349282-czester-z-radys-kudłatek-wypatrzony-przez-bogusikod-240119-już-w-hoteliku150219-w-ds-w-poznaniu/?tab=comments#comment-17418466 6.Z bazarku Czesterkowego została przekazana kwota - 01.03.19-311,60zł 7.Bazarek - Nadziejka - wpł.05.03.19-55,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349492-rozliczony-wyslany-dziekuje-55-zl-obnizeczki-wyczarowane-nadziejkowy-wojownik-brat-mukamuka-domu-szuka-pilkarz-dodalam-nadziejka-i-magdarynka-dla-cudownej-czarnuni-oto-kolia-kt-wyruszyla-po-nowe-zycie-do-1-marca-godz-2400/ 8.P.Jola od Destino/Joszki - wpł.04.03.19 - 30,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/ 9.ania75 - wpł.04.03.19 - 20,00zł 10.Ogłoszenia OLX-b-b;Alaskan malamutte;Anula 11Bazarek - Nadziejka - wpł.04.04.19 - 39,50zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349565-jutro-dodam-jeszcze-mnostwo-fantuskow-dla-bostonka-wyrwanego-z-koszmaru-zycia-poniewierki-i-dla-kolii-ania-christo-fair-cudo-bizu-i-nadziejkowe-roznosci-do-20-marca-g-2400sercem-zapraszamy-calem/ 12.P.Agata od Aleksa-wpł.11.03.19-30.00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu/?tab=comments#comment-17366593 Wpłacone deklaracje jednorazowe: 1293,57zł Wydatki: 1.Transport Patrycji (Radysy-Leszno)- wpł.19.02.19 - 160,00zł 2.Transport szafirka (Nowa Sól - Leszno) -20.02.19- 33,00zł-rozliczenie wewnętrzne z szafirką. https://www.dogomania.com/forum/topic/349282-czester-z-radys-kudłatek-wypatrzony-przez-bogusikod-240119-już-w-hoteliku150219-w-ds-w-poznaniu/ 3.Opłata za hotelik - II (9x12,00zł) =20.02.19- 108,00zł - rozliczenie wewnętrzne z szafirką. https://www.dogomania.com/forum/topic/349282-czester-z-radys-kudłatek-wypatrzony-przez-bogusikod-240119-już-w-hoteliku150219-w-ds-w-poznaniu/ 4.szczepienie,odrob.odpchl.-wpł.21.02.19 - 57,00zł 5.Opłata za Hotelik - III - wpł.01.03.19 - 372,00zł 6.Ogłoszenia OLX:b-b-Katowice:wpł.05.03.19-17,81zł-04.04.19;Anula-Wrocław-17,81zł-04.04.19;Alaskan malamutte-Poznań-17,81zł-05.04.19 7.Sterylizacja-wpł.08.03.19-405,00zł Ogólnie wydatki: - 1047,43zł Ogólne rozliczenie: Deklaracje stałe: +40,00zł + Deklaracje jednorazowe: +1293,57zł = +1333,57zł - Wydatki: -1047,43zł = 07.04.19. +286,14zł Kolia 19.03.19 pojechała do swojego domku w Radomiu. Rozliczenie za pobyt w hoteliku: nadpłata za III - 12x12,00zł = 144,00zł - 40,00zł(transport Kolii do DS) = 104,00zł. U Hani pozostaje kwota 104,00zł - 20.03.19 ; U Hani stan konta = 0,00zł. 01.04.19 - Kwota 104,00zł została wliczona do opłaty hoteliku dla Emi z tego wątku. http://:https://www.dogomania.com/forum/topic/349383-pomóżcie-uratować-3-malutkie-szczeniaczki/ Kwota 286,14zł została w dniu 28.06.20 przeniesiona dla Muki z tego wątku: Stan konta Kolii = 0,00zł
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nadeszła wpłata od Jolanta08 - 10,00zł.Ślicznie dziękuję. -
Akurat ja mam inne zdanie.Jestem przeciwna łańcuchom dlatego tylko z tego względu się odezwałam.Natomiast nie wydałabym do domu bez ogrodzenia psa.Sama kiedyś budowałam dom i w pierwszym rzędzie stawialiśmy płot aby pies był bezpieczny.Robimy wizyty i m.in.sprawdzamy ogrodzenie aby pies nie mógł się przedostać na zewnątrz.Poszukiwania psa nakładają ogromne koszta i ogrom ludzi,którzy zaangażowani są w poszukiwanie.O to tu chodzi.
-
Mi chodziło o wpis na 1 stronie tam gdzie jest opis Czesia pod spodem pogrubionym większym drukiem umieścić:Post finansowy - rozliczeniowy Czestera jest umieszczony na 1 stronie w 5 poście.Finanse prowadzi Anula. Przeważnie rozliczenie prowadzi się w drugim poście.Osoby,które utrzymują Czesterka nie wiem czy zaglądają do postu 5 i być może nie znają swoich wpłat a także finansów Czesterka. Jeżeli chodzi o rozliczenia z tytułu Skarpety to można by było w 2 poście rozliczać przez Ciebie ale wydaje mi się to zbyteczne,wystarczy to napisać na wątku i każdy wie jaka pomoc przyszła ze strony Skarpety.No chyba,że uważasz inaczej.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To ja już nic nie piszę i jednak nie cieszę się na zapas.Coś z tym żołądkiem Mini jest nie tak. DT-Karmelki podajesz jakiś lek osłonowy na żołądek typu priobiotyk? -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak jak na dzisiejszy dzień to bardzo dobre wiadomości o Kenyi i Mini.W sercu pozostaną na zawsze Szałwia.Meliska,Tosia.