-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
I oby nie trafiła do pseuduchów bo chyba nie jest wysterylizowana.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cieszę się z kupki Mini.Zastanawiam się dlaczego Kenya omija miski.Brak apetytu chyba też ma znaczenie. -
~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Boże,jak ciężko na to zdjęcie patrzeć i opis.Małgosiu dziękuję za tą uratowaną rodzinkę. -
Tam także zamordowano zaraz przed wydaniem Kubusia.Udostępniałam go. https://www.facebook.com/anna.cierniak.39/posts/2050280505068569
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam po wiadomości z duszą na ramieniu.Najważniejsze,że Kenya i Mini przeżyły noc.Z uszkami da się radę tylko trzeba stwierdzić czy to jest świerzb jeżeli świerzb to powinna drapać się po całym ciałku. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak najmniejsza jest ze wszystkich dziewczynek. Ja też o to proszę w dzień,w dzień. Tak wycierpiały.Oby to cierpienie się im wynagrodziło. -
Bardzo dobre wiadomości jak na kilka godzin spędzonych w nowym domku.Warto na początku wychodzić częściej z psiakiem aby nie było wpadek, obserwować zachowanie.A,że Pana tak przywitał radośnie to jestem w szoku.Nasz Czesterek jest przemiłym kochanym psiakiem,idzie przez życie jak burza,za wiele chyba się nie przejmuje niczym.A ja tak martwiłam się o ślicznotkę dzisiaj.
-
Aniu trzeba z Miłą iść do weta,podadzą inne leki. A ile razy był podany Nifuroksazid? Czy nie było dokarmianie innym jedzeniem chleb itd.? Te zdjęcia są beznadziejne no ale nie ma innych.Czy możesz napisać jakiś tekst krótki i w nim także podać charakterystykę Miłki i wstawić na pierwszą stronę aby później nie szukać po wątku?
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wydaje się,że stan jest w miarę stabilny.Martwię się o Mini,że nie chce jeść. -
Asiu już możesz zdjąć ogłoszenie bo nie ma sensu podmieniać innego psiaka skoro jest promowane do 18.02.19. Bogduniu pomyśl nad innym psiaczkiem,który potrzebuje ogłoszeń bo ja nie mam pomysłu.Anica chyba potrzebuje ogłoszeń Miłki ale tam brak tekstu i chyba za wiele zdjęć nie ma.Miłka jest we Wrocławiu. Takie są aktualne jeszcze ogłoszenia: b-b - Opole - 07.03.19 Anula - Szczecin - 07.03.19