Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. I oby nie trafiła do pseuduchów bo chyba nie jest wysterylizowana.
  2. Mam nadzieję,ogromną nadzieje,że Wiola przeżyje.Walcz cudna.My tu wszyscy o tobie myślimy i zaglądamy po wiadomości. Tosia,maleństwo odeszło bo była za słaba aby walczyć z okropną chorobą.
  3. No tak.Mam nadzieję,że Państwo sobie poradzą z zapędami niszczycielskimi Majki.Oby Sara się nie zaraziła.Hania pisała na początku,że sunie utrzymują czystość w 80%,nie wiem jak było później.Dziewczynki poszły do domu w całkiem inne warunki i być może to ma znaczenie.
  4. A myśmy już miały trzy przypadki,że przy adopcji jak zobaczyli ludzie drugiego psiaka,zaadoptowali dwa.Być może i tu się taki happy end wydarzy.Kto wie? Zobaczyli,poobserwowali jak się pięknie bawiły,jak były blisko siebie,szkoda się im zrobiło tego drugiego no i zaadoptowali dwa.
  5. Jestem i ja na zaproszenie.Pomyślę jak pomóc tylko w tej chwili sama nie wiem.
  6. I ja jestem u Mufinki.Wspaniale,że o jedno więcej życie będzie uratowane z piekła.
  7. Boże,jak ciężko na to zdjęcie patrzeć i opis.Małgosiu dziękuję za tą uratowaną rodzinkę.
  8. Tam także zamordowano zaraz przed wydaniem Kubusia.Udostępniałam go. https://www.facebook.com/anna.cierniak.39/posts/2050280505068569
  9. Ja też zaglądam po wiadomości z duszą na ramieniu.Najważniejsze,że Kenya i Mini przeżyły noc.Z uszkami da się radę tylko trzeba stwierdzić czy to jest świerzb jeżeli świerzb to powinna drapać się po całym ciałku.
  10. A może uda się jej zrobić autoszczepionkę na mikrobiologii we Wrocławiu? Kiedyś była robiona dla psiaka.który też miał gronkowca i pomogła.Psiak chyba był w hoteliku u Lilu-Tosi.
  11. Bardzo dobre wiadomości jak na kilka godzin spędzonych w nowym domku.Warto na początku wychodzić częściej z psiakiem aby nie było wpadek, obserwować zachowanie.A,że Pana tak przywitał radośnie to jestem w szoku.Nasz Czesterek jest przemiłym kochanym psiakiem,idzie przez życie jak burza,za wiele chyba się nie przejmuje niczym.A ja tak martwiłam się o ślicznotkę dzisiaj.
  12. Można kapsułki podzielić w Aptece.Dzieliłam tak lek na mniejsze dawki.Trzeba podzwonić po Aptekach,która przygotowuje leki.
  13. Haniu bardzo dziękuję za wyprawienie Czesterka do swojego domciu i osobne podziękowanie dla TZ za transport.Dla Was przesyłam tysiące całusków. Wierzę,że Czesterek się szybko zaaklimatyzuje w nowym domku i tak jak piszesz będzie szanowany,kochany.
  14. Ja może jestem już przewrażliwiona ale oby to nie była parwowiroza.Miłka nie wymiotuje,ma apetyt to może nie.Niech Pani idzie z Miłą do weta bo zbliżają się dwa dni wolne.
  15. Aniu trzeba z Miłą iść do weta,podadzą inne leki. A ile razy był podany Nifuroksazid? Czy nie było dokarmianie innym jedzeniem chleb itd.? Te zdjęcia są beznadziejne no ale nie ma innych.Czy możesz napisać jakiś tekst krótki i w nim także podać charakterystykę Miłki i wstawić na pierwszą stronę aby później nie szukać po wątku?
  16. Mamy wolne dwa ogłoszenia po Czesterku na OLX promowane do 07.03.19.Można by było wstawić Miłeczkę.Potrzebny tekst i zdjęcia.Są na Szczecin i Opole ale to można zmienić na inne miasto.Warto skorzystać jeżeli Miłka ma szukać domu.
  17. Szerokiej drogi Czesterku.Czesterek o godz.11 ma być już w Poznaniu.Trochę się martwię jak przyjmie nowy dom,nowe warunki.Zostanie zostawiony tam przez szafirka.Czesterek nie odstępował Hani na krok.Wszystko to jakieś ciężkie jest dla mnie.Bogusik będzie dzwonić wieczorem po wiadomości.
  18. Asiu już możesz zdjąć ogłoszenie bo nie ma sensu podmieniać innego psiaka skoro jest promowane do 18.02.19. Bogduniu pomyśl nad innym psiaczkiem,który potrzebuje ogłoszeń bo ja nie mam pomysłu.Anica chyba potrzebuje ogłoszeń Miłki ale tam brak tekstu i chyba za wiele zdjęć nie ma.Miłka jest we Wrocławiu. Takie są aktualne jeszcze ogłoszenia: b-b - Opole - 07.03.19 Anula - Szczecin - 07.03.19
×
×
  • Create New...