-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Najlepiej na 1 str,edytować swój pierwszy post i zrobić od nowa rozliczenie,opisać uwzględniając nadpłatę albo niedopłatę z poprzednich pieniędzy.
-
A czy szczeniak chodzi w szelkach? Kup mu takie z materiału miękkie np.Feel Free.One symulują opasanie psa np.kocykiem,ręcznikiem.Pies czuje się bezpiecznie gdy do niego coś przylega. https://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa Natomiast gdy smycz jest przypinana do obroży to każde pociągnięcie smyczą jest dla niego stresujące i zagrożeniem bo dusi go obroża.Można to sprawdzić na sobie,nic trudnego.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jeszcze Tyśka umieszcza gdzieś swoje psiaki chyba w nowo powstałym Hoteliku i cena jest przystępna.Trzeba porozmawiać z Justyną.Może tam? To skopiowany fragment postu Justyny z jej wątku: Sprawa wygląda tak:- Rafał prawdopodobnie będzie miał miejsce w hotelu. Mam się do niego odezwać jak Łatek pojedzie już do siebie (w przeciągu tygodnia, półtora to się zadzieje), z Lakim też wyklaruje się sytuacja... (być może ma dom) Tak jak pisałam - Rafał prowadzi hotel, ma doświadczenie w pracy z psami, mam u niego z dziewczynami parę psiaków i jestem zadowolona... ale: to hotel kojcowy. To znaczy, część psów jest w budynku wewnętrznym, część to kojce zewnętrzne (te są najnowsze: właśnie wysłał mi zdjęcie, że od paru dni je ma), a część psów - mniejsze psiaki ma u siebie w domu. Rafał psy wypuszcza na wybieg, ale ma też wolontariuszy przyjaciół ze stowarzyszenia, w którym sam jest wolontariuszem i ci znajomi zajmująsię psami, sprzątają, socjalizują, wychodzą na spacery (sam pracuje z psiakami nad zachowaniem, ale dzięki znajomym psiaki mają też czas na indywidualny kontakt z człowiekiem). Koszt 8zł/doba + karma. Brakuje deklaracji jeszcze, aby tam Aleks pojechał.- Wiem, że nie każdemu odpowiadają warunki właśnie takie, ale dla Aleksa to i tak będzie wyrwanie się z gehenny. Dlatego wstępnie Aleks może trafić tam, jak nie znajdziemy innej opcji, a później - powoli, na spokojnie szukać DT/domowego hotelu. Tyle, że nie ma co tu kryć, rozbija się o pieniądze. Jeżeli uzbieramy deklaracje na hotel za 250zł/msc to będę się już cieszyć, a domowe hotele bywają droższe. Podobnie z zawiezieniem Aleksa dalej gdzieś: chyba że znajdziemy darmowy transport w rejon jakiegoś taniego PDT i Aleks się załapie za darmo albo półdarmo... Ale spokojnie możemy szukać innej opcji, równie taniej: nie widzę problemu. Ja wciąż rozglądam się za BDT, ale nie może dojść do sytuacji, że Aleksowi nie pomożemy, bo nie znajdzie się ten DT, na warunki u Rafała pokręcimy nosem, a Aleks nagle zniknie :(- Mam parę DT w zanadrzu, ale są bardzo niepewne: dwa są bardzo zapsione i chociaż powiedziały mi, że nie odmawiają pomocy nigdy to oni są tylko awaryjnie, jak już naprawdę nic nie znajdziemy (jeden DT jest w okolicach, drugi dogomaniacki na drugim końcu Polski)... i nie mam śmiałości ich naprawdę obciążać Aleksem... a jest i DT po Maszce, który do tej pory zgadzał się jedynie na suczki i wcale nie jest powiedziane, że przyjmie Aleksa... Dlatego DT tak naprawdę pewnego nie ma i wciąż szukam...Jeżeli macie sprawdzone miejsca, dość tanie i takie, które mogłyby przyjąć Aleksa to proszę piszcie. Jestem otwarta na pomoc.Niech koszmar tego psiaka się już skończy. Proszę. Pamiętajmy o tym,że Fado nie nadaje się do adopcji,przynajmniej w tej chwili,być może w ogóle nie będzie nadawał się do adopcji nigdy a za hotel trzeba płacić.Można go umieścić w Hotelu u Jamora ale z opcją szukania mu innego tańszego hotelu. -
Uff! Ogromnie się cieszę,że cudny Kori ulokowany w hoteliku.Mam nadzieję,że nie będzie czekał długo na nowy dom.Natomiast bardzo martwię się,jak Kori jutro pożegna byłych właścicieli,przecież przywiązał się już do nich.Natomiast nie martwię się o byłych właścicieli skoro zawiozą Kori do hoteliku,zapewne bez bólu.Bardzo mi szkoda Kori.Taki cudny pies o wspaniałym charakterze,kocha wszystko i wszystkich.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Emisia to ma dobrze.Wygrała los na loterii.Cieszę się,że jest wesoła i pełna życia. -
Tak,napisałam Darowizna Tofik-Anula.
-
Wpłacone.Podałam swój nick.
-
Nie chętnie wpłacę na to konto 50,00zł,ponieważ mam obiekcje do wszelkich Fundacji.Mam nadzieję,że ktoś będzie tu na wątku rozliczał wpłaty.Istotna sprawa to wklejenie konta do wpłat na pierwszej stronie aby nie szukać po wątku. Jeżeli chodzi o zachowanie Toffika to dopiero się okaże po czasie.Super zachowanie w każdym miejscu pobytu było w zasadzie idealne.
-
Atila ma wspaniały dom,który zrobi wszystko aby wyleczyć Atilę.Widać,że jest kochana ponad wszystko.Wspaniali opiekunowie! Nikt nie przypuszczał ani nie mógł przewidzieć,że Atila będzie miała takie problemy ze zdrowiem.Całe szczęście,że została zabrana ze schronu i trafiła do tak wspaniałego domku. Oby teraz udała się operacja i Atila wróciła do zdrowia.Dobrze,że okazało się,że jest możliwa operacja.Będę trzymać kciuki za naszą kochaną sunię
-
P.Agato,bardzo dziękujemy za pomoc naszym psiakom.Nadeszła wpłata 10.07.19 - 30,00zł. Przeznaczyłyśmy ją dla Kessi,Bezika,który właśnie zamieszkał we Wrocławiu w swoim domku i Czika. https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920