Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Przed kleszczami zabezpieczone.Państwo bardzo dbają o sunie.To ich oczka w głowie.Całe życie kręci się wokół Sary i Mai.Jednym słowem wspaniały dom i mają sunie wspaniałe życie.
  2. Skarbnikiem jest dalej Ediabija czy ktoś inny?
  3. Bezik chyba się bawi kongiem tylko pustym.Bardzo się cieszę z wiadomości o Beziku.SZybko zaaklimatyzował się w nowym domu.Super!
  4. Haniu to czekamy na sesję zdjęciową naszej ślicznotki.Kessi jest cudna,taka filigranowa,bardzo proporcjonalna o pięknych znaczeniach sierści.Dzięki za informację o Cziko.Jak tylko się wygoi wszystko u Czika będziemy próbować go ogłaszać.W zasadzie czekamy na podrośnięcie sierści też.Cieszę się,że wyniki są lepsze. Czekam na rachunek aby uregulować zaległość. Asiu,z całego serca dziękuję za ogłoszenie.Zaraz wyróżnię. Kessi ma OLX na Wrocław;Poznań i Katowice - wyróżnione do 18.07.19 Na OLX jest promocja. 7 dni 3,60zł;na miesiąc 12zł z groszami. Jeżeli będzie kiepski odzew z Katowic,bardzo proszę Asiu podmień na Opole.
  5. Kiyoshi,koniecznie ponów ogłoszenia.Kori jest pięknym psem i może znaleźć bardzo szybko inny o wiele lepszy dom.Wcale w nowym domu nie musi się zachowywać tak jak w tym domu. Mamy kilka przykładów,że psiaki całkiem inaczej się zachowywały po zmianie po byłym DS.Dla Kori by prawdopodobnie pasował bardziej dom z ogrodem,by miał zajęcie,nie nudził się.Tu ewidentnie widać,że Kori potrzebuje przestrzeni,ruchu. Ja tu chyba wcześniej o tym pisałam,że idealnym rozwiązaniem dla Kori byłby dom z ogrodem(poczekać dłużej )ale zakwestionowano moją wypowiedź.
  6. Haniu,prosimy o zdjęcia Kessi w zbliżeniu.Trzeba podmienić kilka w ogłoszeniach. Jak się czuje Cziko po zabiegu?
  7. Nadeszła stała deklaracja od helli za VII.Ślicznie dziękujemy.
  8. Wszystko wskazuje na to,że by zajął miejsce w Miedarach a tam raczej by mu nikt nie pomógł.
  9. Nadeszła stała deklaracje za VII od b-b.Ślicznie dziękujemy.
  10. Dzisiaj wieczorem Bogusik będzie kontaktować się z domkiem Bezika aby uzyskać informacje,jak Bezik zareagował na pierwsze godziny w nowym domu.Bezik już prawdopodobnie jest we Wrocławiu.
  11. Tola bardzo dziękuję za ogłoszenie.Tekst bardzo dobry z tym,że Kessi przytyła pół kilo,zapewne teraz waży 7kg.W zasadzie to nie ma chyba jakiegoś większego znaczenia. Ogłoszenie już wyróżnione. Byłyśmy wczoraj w Hoteliku.Wszystkie psiaki zamojskie cudne,radosne,nastawione na człowieka,nie odstępowały nas cały czas.Szalenie przyjazne,kontaktowe,łagodne,jednym słowem o cudnych charakterach.Co one robiły w schronie? Nigdy tego nie zrozumiem.Piesek czarny bez stopki,świetnie się porusza,ma przepiękną kruczo-czarną,lśniącą sierść.Jest bardzo kochany,przesympatyczny.Wszystkim psiakom potrzebne są bardzo ciepłe domy i ciągły kontakt z człowiekiem.Wypuszczone na ogród szalały,cudny widok.
  12. Cziko już po zabiegu,miał wycięte dwa guzki.Teraz odpoczywa. Jutro szafirek zawozi przed południem Bezika do Wrocławia do swojego domku.
  13. Nadeszły stałe deklaracje za VII od MikAga i uxmal.Ślicznie dziękujemy.
  14. Zwolnił się termin na kastrację.Cziko dziś ma zabieg.Trzymajmy kciuki za maluszka aby zabieg przebiegł pomyślnie bez komplikacji.Dziś także planuję z Bogusik wizytę w Hoteliku. Alaskan malamutte,bardzo proszę podmień ogloszemie Bezika na Kessi na Katowice.
  15. Havanka,bardzo dziękuję.Bardzo proszę podmień na Poznań.Zielona Góra-stamtąd bardzo słaby jest odzew. Tekst,nic dodać,nic ująć tylko bardzo proszę popraw,że Kessi przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) - nie pod Nową Solą. Ogłoszenie zaraz wyróżnię. Już wyróżnione do 15.07.19. Bardzo dziękuję Tola.
  16. Tola,bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu Kessi.Jesteś Kochana.Wszystkie ogłoszenia ,wyróżnienia się skończyły ale jeżeli będą podmienione na Kessi to natychmiast wyróżnię.
  17. To Bezik ma dom! Jestem też przekonana,że to jest dom jeden z najlepszych.Gdyby nie państwa wcześniej zaplanowana 3 dniowa wycieczka by pędzili po Bezika już. Planują zakupy związane z Bezikiem,porządne szeleczki,obroża,smycz,adresówka i spore legowisko aby Bezik czuł się w nim wygodnie. Mieszkanie posiada 2 balkony.Balkony są bezpieczne i ta informacja też bardzo cieszy.Mieszkanie jest przestrzenne a więc Bezik będzie się w nim czuł komfortowo. Hania w rozmowie tel.nam mówiła,że Bezik jest cudnym psiakiem z jednych z tych,których nie da się nie kochać.Jest bardzo zadowolona,że Bezik trafi do domku pełnego miłości skierowanej do Bezika. Poker serdecznie dziękuję za przeprowadzenie wizyty,za Twój czas,który poświęciłaś przemierzając ze wschodniego Wrocławia na zachodni Wrocław.Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękujemy.
  18. Nadeszła wpłata od P.Joli od Destino/Joszki.Ślicznie dziękujemy.Przeznaczyłyśmy te pieniążki dla Kessi,Cziko i Bezika. https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920
  19. Bardzo dziękuję.Oczywiście czekamy spokojnie.Może Hania jeszcze doda zdjęcia Naszej ślicznotki to będzie w czym wybierać. Jesteś Kochana.Bardzo,bardzo dziękujemy.
  20. Ślicznie dziękuję Tola za pomoc.Na razie czekamy z niecierpliwością na wynik wizyty.Jeżeli wyjdzie pomyślnie to Bezik będzie się szykował do domku w przyszłym tygodniu.
  21. Haniu,dzięki za zdjęcia,filmiki i wiadomości.Nie wiem czy dobrze myślę ale po leczeniu lambli chyba będzie trzeba powtórzyć badanie,czy są zupełnie wytłuczone.Bardzo proszę dowiedz się u weta jak to wygląda. No i jeżeli będą jeszcze jakieś dodatkowe zdjęcia to będę prosiła o ogłoszenia dla naszej ślicznej niuni-Kessi tj.podmiany z Bezika na Kessi.
  22. Dzisiaj opłaciłam pobyt za VII - Kessi,Czika i Bezika.Za Bezika opłaciłam 14 dni,ponieważ szykuje się domek we Wrocławiu dla maluszka.Bogusik jest po wstępnej rozmowie z P.Patrycją.Także jest poproszona o przeprowadzenie wizyty Poker.Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie to Bezik zamieszka u młodych ludzi w mieszkaniu 60m na Stabłowicach,gdzie jest sporo zielonych terenów spacerowych.P.Patrycja jest nauczycielką,pracuje na 1/2 etatu a więc Bezik będzie krótko sam przebywał w domku,natomiast pan pracuje do 17-18.Państwo sporo czasu wykorzystują w wolnych chwilach na wyjazdy poza Wrocław,a więc Bezik będzie podróżniczkiem.
  23. Deklaracje wpłacone dla Czesterka za VII - tomcug; Bogusik;Anula.
×
×
  • Create New...