-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Skarbnikiem jest dalej Ediabija czy ktoś inny?
-
Haniu to czekamy na sesję zdjęciową naszej ślicznotki.Kessi jest cudna,taka filigranowa,bardzo proporcjonalna o pięknych znaczeniach sierści.Dzięki za informację o Cziko.Jak tylko się wygoi wszystko u Czika będziemy próbować go ogłaszać.W zasadzie czekamy na podrośnięcie sierści też.Cieszę się,że wyniki są lepsze. Czekam na rachunek aby uregulować zaległość. Asiu,z całego serca dziękuję za ogłoszenie.Zaraz wyróżnię. Kessi ma OLX na Wrocław;Poznań i Katowice - wyróżnione do 18.07.19 Na OLX jest promocja. 7 dni 3,60zł;na miesiąc 12zł z groszami. Jeżeli będzie kiepski odzew z Katowic,bardzo proszę Asiu podmień na Opole.
-
Kiyoshi,koniecznie ponów ogłoszenia.Kori jest pięknym psem i może znaleźć bardzo szybko inny o wiele lepszy dom.Wcale w nowym domu nie musi się zachowywać tak jak w tym domu. Mamy kilka przykładów,że psiaki całkiem inaczej się zachowywały po zmianie po byłym DS.Dla Kori by prawdopodobnie pasował bardziej dom z ogrodem,by miał zajęcie,nie nudził się.Tu ewidentnie widać,że Kori potrzebuje przestrzeni,ruchu. Ja tu chyba wcześniej o tym pisałam,że idealnym rozwiązaniem dla Kori byłby dom z ogrodem(poczekać dłużej )ale zakwestionowano moją wypowiedź.
-
Tola bardzo dziękuję za ogłoszenie.Tekst bardzo dobry z tym,że Kessi przytyła pół kilo,zapewne teraz waży 7kg.W zasadzie to nie ma chyba jakiegoś większego znaczenia. Ogłoszenie już wyróżnione. Byłyśmy wczoraj w Hoteliku.Wszystkie psiaki zamojskie cudne,radosne,nastawione na człowieka,nie odstępowały nas cały czas.Szalenie przyjazne,kontaktowe,łagodne,jednym słowem o cudnych charakterach.Co one robiły w schronie? Nigdy tego nie zrozumiem.Piesek czarny bez stopki,świetnie się porusza,ma przepiękną kruczo-czarną,lśniącą sierść.Jest bardzo kochany,przesympatyczny.Wszystkim psiakom potrzebne są bardzo ciepłe domy i ciągły kontakt z człowiekiem.Wypuszczone na ogród szalały,cudny widok.
-
Havanka,bardzo dziękuję.Bardzo proszę podmień na Poznań.Zielona Góra-stamtąd bardzo słaby jest odzew. Tekst,nic dodać,nic ująć tylko bardzo proszę popraw,że Kessi przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) - nie pod Nową Solą. Ogłoszenie zaraz wyróżnię. Już wyróżnione do 15.07.19. Bardzo dziękuję Tola.
-
To Bezik ma dom! Jestem też przekonana,że to jest dom jeden z najlepszych.Gdyby nie państwa wcześniej zaplanowana 3 dniowa wycieczka by pędzili po Bezika już. Planują zakupy związane z Bezikiem,porządne szeleczki,obroża,smycz,adresówka i spore legowisko aby Bezik czuł się w nim wygodnie. Mieszkanie posiada 2 balkony.Balkony są bezpieczne i ta informacja też bardzo cieszy.Mieszkanie jest przestrzenne a więc Bezik będzie się w nim czuł komfortowo. Hania w rozmowie tel.nam mówiła,że Bezik jest cudnym psiakiem z jednych z tych,których nie da się nie kochać.Jest bardzo zadowolona,że Bezik trafi do domku pełnego miłości skierowanej do Bezika. Poker serdecznie dziękuję za przeprowadzenie wizyty,za Twój czas,który poświęciłaś przemierzając ze wschodniego Wrocławia na zachodni Wrocław.Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękujemy.
-
Haniu,dzięki za zdjęcia,filmiki i wiadomości.Nie wiem czy dobrze myślę ale po leczeniu lambli chyba będzie trzeba powtórzyć badanie,czy są zupełnie wytłuczone.Bardzo proszę dowiedz się u weta jak to wygląda. No i jeżeli będą jeszcze jakieś dodatkowe zdjęcia to będę prosiła o ogłoszenia dla naszej ślicznej niuni-Kessi tj.podmiany z Bezika na Kessi.
-
Dzisiaj opłaciłam pobyt za VII - Kessi,Czika i Bezika.Za Bezika opłaciłam 14 dni,ponieważ szykuje się domek we Wrocławiu dla maluszka.Bogusik jest po wstępnej rozmowie z P.Patrycją.Także jest poproszona o przeprowadzenie wizyty Poker.Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie to Bezik zamieszka u młodych ludzi w mieszkaniu 60m na Stabłowicach,gdzie jest sporo zielonych terenów spacerowych.P.Patrycja jest nauczycielką,pracuje na 1/2 etatu a więc Bezik będzie krótko sam przebywał w domku,natomiast pan pracuje do 17-18.Państwo sporo czasu wykorzystują w wolnych chwilach na wyjazdy poza Wrocław,a więc Bezik będzie podróżniczkiem.