-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Cziko nie miał robione USG tylko miał robione podstawowe badania krwi z których wynikało,że ma anemię.Szkoda,że wet nie zalecił USG oglądając go na wizycie.Hania pisała,że ten brzuch może wynikać z wieku. "Cziko był dzisiaj u weta. Waży 15,5 kg, w kłębie ma 36cm.Wg weta ma 10 lat jak nie więcej (w książeczce 2012 r. a więc 7 lat). Nie jest wykastrowany, ale przy jądrach nie ma żadnego guza, natomiast są guzki przy odbycie. Nie jest to groźne, będzie usunięte podczas kastracji. Jutro umówię termin zabiegu. Cziko miał dzisiaj pobraną krew do badania, na ciele ma liczne ranki spowodowane odparzeniami, na brzuszku stare blizny, wet podejrzewa, że są one po jakichś zapaleniach, odczynach. Nie są one wielkie, ani głębokie - takie paseczki. Może jutro Cziko będzie bardziej wyluzowany, to pokarze brzuszek i zrobię zdjęcie. Dzisiaj po przygodach (wet, spa) był ewidentnie zmęczony i do tego ta pogoda. W obu miejscach bardzo grzeczny i cierpliwy. Wetka dała mi szampon przeciwzapalny, przeciwbakteryjny i zaleciła kąpać Cziko co kilka dni, aby odbudować skórę, florę. Na jego wiek wskazuje też trochę obwisły brzuch, no i oczywiście oczy." Teraz mi do głowy wpadła myśl,być może Cziko ma przepuklinę? Konieczna wizyta u dobrego weta w renomowanej Lecznicy aby nie narobić sobie niepotrzebnie kosztów jeżdżąc po kiepskich Lecznicach.
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Jaaga,kup Lindze w Aptece Olekardin-Omega 3-6-9 + E.Są to kapsułki,w opakowaniu jest 60szt.Starcza podając jedną dziennie na dwa miesiące. Suplement sprawdzony na moich tymczasikach a także na hotelikowych psiakach. Zależnie od Apteki koszt około 23zł.Pomaga. -
https://www.olx.pl/oferta/super-fajny-pelen-pozytywnej-energii-piesek-do-adopcji-CID103-IDAFTjJ.html Asi to ogłoszenie jest z Kessi podmienione na Bubu.Jest ważne do 18.08.19 Trzeba zrobić zestaw ogłoszeń aby były widoczne i do kiedy są wyróżnione bo inaczej Bubu będzie zalegać w Hoteliku.Ogólnie na OLX ogłoszeń jest masa i bez wyróżnienia spadają na ostatnie strony a ich także jest masa.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzięki Eluniu.Na stożki nie wpadłam aby przykrywać.Pilnowałam albo przykrywałam przykrywką.Muszę rozejrzeć się po sklepach za tymi stożkami.Dzięki. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu,zastanawiam się nad Twoim wpisem na temat wątróbki.Ja jak ugotuję wątróbkę z kurczaka i studzę na tarasie przez chwilę,natychmiast pojawia się na niej sporo much robacznic.Muszę w tym czasie pilnować albo przykrywać.Czy u Ciebie też taka historia jest? -
Czy jeszcze jest to aktualne? Z Bydgoszczy jest Gemmei ale nie wiem czy jest jeszcze na Dogo. Ogromnie się cieszę,że Tiarka ma domek i to tak szybko udało się go znaleźć.
-
Chciałam pomóc w wyróżnieniu OLX.Na pierwszej stronie są linki wstawione ale tylko jedno ogłoszenie jest aktualne na Jelenią Górę. <<Ogłoszenie na Kraków >> - wyróżnione do dnia....30,05,2019 <<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia... <<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia <<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia <<Ogłoszenia na Jelenią Górę >> wyróżnione do dnia 30,08,2019 Jednym słowem ogólny bałagan i ciężko pomóc.Wyżej są podane linki ale one się zgubią w postach.
-
Na 1 stronie przy linkach warto wpisać do kiedy są ważne wyróżnienia.Tak by było łatwiej monitorować ogłoszenia czy są nadal wyróżnione. Na 1 stronie są świetne zdjęcia Tani,aż dziwne,że nikt nie dzwoni o nią.Ona jest śliczna taka sznaucerkowata.Może uzupełnić opis,że została obcięta ze względu na zaniedbaną sierść i jest w typie sznaucera.Te psy są poszukiwane.