Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. To może jeszcze by ktoś pokusił się na dorobienie ogłoszenia? Niech pozna tą tragedię psa cała Polska.W każdym razie u mnie ma zapewnienie,że będę wyróżniać i tego pilnować. Może uda się jeszcze kilka zdjęć nowych uzyskać i zrobić dodatkowe ogłoszenie.
  2. Nadeszła wpłata od tomcug i MikAga za VIII.Ślicznie dziękuję.
  3. To już jutro badanie moczu i kontrola,oby wyniki wyszły dobrze.Ciekawe czy po operacji Atila kropelkuje.Zapewne dowiemy się wkrótce.
  4. Haniu ten lek jaką ma nazwę? Ile będzie trwała kuracja? Czy Kessi przytyła? Przy lambliach ciężko jest przytyć psu. Czy karma mokra jeszcze jest,czy trzeba dokupić?
  5. Podpytaj sąsiadkę,bardzo proszę.Każda rada jest bardzo cenna w przypadku lamblii.Mamy w hoteliku też sunię z lambliami jedną kurację przeszła ale dalej ma.Teraz jest na innym leku,muszę dopytać jakim.
  6. AlfaLS,do tej pory nie otrzymałam danych do przelewu.Podeślij.Tak jak obiecałam wspomogę maluszka na leczenie.Niech szybko wraca do zdrowia.
  7. Jakie ogłoszenie jest nie wyróżnione? Chętnie pomogę Małemu i wyróżnię na miesiąc. Mały jest cudny i ma wspaniały charakter co widać na zdjęciu. Już widzę oczami wyobraźni,gdy wyzdrowieje,będzie zadbany,będzie cudownym psiakiem. Tak bardzo potrzebna jest mu indywidualna opieka.
  8. Mam mały zawrót głowy,nie nadążam za Wami. Uporządkuję: Cziko - OLX: b- b Poznań https://www.olx.pl/oferta/cziko-nie-mozna-sie-nie-zakochac-CID103-IDAWXbo.html Opole https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-i-daj-mu-dom-CID103-IDAWXXT.html Tola Szczecin https://www.olx.pl/oferta/malutki-cudny-piesek-do-adopcji-CID103-IDAV4Pi.html Alaskan malamutte Katowice https://www.olx.pl/oferta/pies-ideal-cziko-do-adopcji-CID103-IDAV4b3.html (wyróżnione na tydzień) No i zmiana OLX Kessi z Katowic na Szczecin - 30.07.19 - wyróżnione do 18.08.19 Ogłoszenia Cziko - Opole,Poznań i Szczecin wyróżnione do 06.08.19.Wrocław jest wyróżniony do 03.08.19. Bardzo dziękuję za pomoc!.
  9. Bogduniu bardzo dziękuję.Zaraz te dwa OLX wyróżnię. Asiu,tak jest.NIech Cziko zostaje na Katowicach.Napisz tylko do którego ma wyróżnienie.Serdecznie dziękuję za wyróżnienie.Za tydzień ja wyróżnię. Jeżeli chodzi o o Kessi to też mnie zaskakuje,że nie ma telefonów o nią.Dlatego zasugerowałam Szczecin,zobaczymy.Dzięki za zmianę.
  10. Asieńko Kochana. b-b już zrobiła na Poznań i Opole,Havaneczka na Wroclaw,Tola zgłosila się na Katowice a więc na razie odpuszczamy,zobaczymy jaki będzie odzew. Ja bym Ciebie bardzo prosiła o zmianę u Kessi z Katowic na Opole albo na Szczecin.Może jej warto dorobić osobne dodatkowo na jedno z tych miast.Kiedyś oglaszałyśmy swoje psiaki na Szczecin i kilka trafiło w te okolice do bardzo dobrych domków np.dwie Maja i Sara pudliszony. Edit: Asiu widzę,że zrobiłaś na Katowice.To dobrze.Napiszę Toli aby zrobila jeszcze na Szczecin dla Czika
  11. Bogduniu,tel.do Hani: 660 169 929. Na pierwszej stronie są podane informacje odnośnie psiaków a także linki do ogłoszeń. Martuniu,tak sobie pomyślałam,może zamiast Katowic skoro b-b zrobi na Opole to może spróbować na Szczecin? Odległość jest zbliżona Katowice jak i Szczecin. Bardzo proszę o podanie linków to wstawię na pierwszą stronę i będę miała kontrolę nad wyróżnianiem tych ogłoszeń. Bardzo Wam Kochane dziękuję.Dla nas to jest wielka znacząca pomoc.
  12. Tak Bogduniu,potrzeba na Poznań,Opole albo Katowice.Na Wrocław już ma Cziko.Z tekstem będzie ciężka sprawa u mnie ale może coś takiego: Cziko... nie można się nie zakochać. Cziko to śliczny,spokojny,mały piesek o kręconej sierści w średnim wieku. Przebywa w Hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie).Cziko dał się poznać z bardzo dobrej strony.Jest to psiak kontaktowy,łagodny,ufny, bardzo przyjazny,delikatny, grzeczny, uśmiechnięty. Do psów bardzo łagodny, nawet wręcz uległy, na koty nie zwraca uwagi, nie reaguje jak przechodzą obok niego.Ceni sobie bliskość człowieka ponad wszystko.Lubi dzieci.Jednym słowem kocha wszystko i wszystkich.Zachowuje czystość w domu,ładnie chodzi na smyczy,nie jest szczekliwy,pozostawiony sam, nie wyje,nie niszczy.Został obcięty ze względu na zaniedbaną sierść. Cziko jest wykastrowany, w kłębie ma 36cm,waży 15kg. Posiada pełny pakiet szczepień,czip.Podaruj przesympatycznemu Czikowi dom a zyskasz najwierniejszego przyjaciela na lata,który wprowadzi w Twoje życie wiele radości i uśmiechu na twarzy. Kontakt (godz.10-18): Hania Może jeszcze jedno albo dwa jakieś wstawić końcowe zdjęcia z 3 strony poglądowe z dłuższą sierścią np.
  13. Bardzo dzielna i opiekunowie też.Atila chyba ma założone klamry zamiast nici chirurgicznych.
  14. Mam nadzieję,że Atila dobrze się czuje,nie ma powikłań.Trzymam kciuki nadal za malutką.
  15. Ogólnie leczenie trwa długo i nie jest łatwe wytępienie.Haniu jaki koszt jest badania kału i leku? Eluniu i ja bardzo dziękuję za ogromną pomoc w ogłaszaniu naszych psiaków.Ogłoszenie na Wrocław wyróżnione do 03.08.19 Czikunia. Może popraw tylko,że Cziko jest małym psiakiem bo ma 36cm w kłębie.Nie wiem też jak opisać jego wiek bo Hania podała taką wiadomość(Cziko był dzisiaj u weta. Waży 15,5 kg, w kłębie ma 36cm.Wg weta ma 10 lat jak nie więcej (w książeczce 2012 r. a więc 7 lat) Patrzę po zdjęciach to zęby ma raczej w porządku.
  16. Ja też cieszę się,że w tym względzie mam bratnią duszę.Moje prawie całe życie opierało się na obserwacji i poznawaniu zwierząt.Być może dlatego wiem jakie potrzeby mają zwierzaki. Ślicznie dziękuję za życzenia,za pamięć. Także się odwzajemniam.
  17. Ogromnie się cieszę i dzięki za wiadomość Bogusik.Bardzo przeżywałam,martwiłam się,ponieważ to nie był rutynowy zabieg.Teraz decydujące będą dwie doby aby nic po drodze nie wydarzyło się niespodziewanego i jutro Atila wróciła do swojego domku w dobrej formie.W swoim otoczeniu,przy opiekunach będzie o wiele szybciej i łatwiej jej dochodzić do zdrowia. A opiekunowie wspaniali,jestem pełna podziwu i dziękuję im za wspaniałe serce i opiekę nad malutką.Dalej trzymam kciuki,nie puszczam.
  18. Minęło trochę czasu.Fajnie sobie powspominać jak trzeba było pomóc im.
  19. Atila zapewne już w Klinice.Trzymam kciuki i jestem myślami z Atilą.Oby nie było jakiś komplikacji i operacja przebiegła pomyślnie.
  20. Nigdy nie pojmę zachowania ludzi,którzy zmuszają psa do biegania na smyczy przy rowerze.Pies musi wykonywać to co wcale nie musi chcieć robić np.w tym dniu.Wiadomo,że rowerzysta nie będzie jechał po łące,po wertepach jakiś tylko po równej drodze aby mu się dobrze jechało.Zwierzęta kochają łąkę,wolne bieganie i to jest ich podstawa egzystencji zgodnie z zasadami przyrody.A jamnik to sobie tego nie wyobrażam,króciutkie łapeczki do 10cm,ogólnie należy do małych psów a więc jak on musi się męczyć,ile musi zrobić kroków aby pokonać jakąś trasę bez odpoczynku.Byłam świadkiem zdarzenia jak pan wyszedł z bloku ze średnim psiakiem,uwiązał go do roweru pod klatką,nawet nie dając mu możliwości załatwienia swoich potrzeb,następnie zobaczyłam psa uwiązanego przy zielonym rynku.Pan zrobił taki sam ruch jak przy bloku.Skierował się chodnikiem do bloku.Tyle było spaceru z biednym psem.Pies nawet nie powąchał zielonej trawy.No ale przecież człowiek musi być na pierwszym miejscu a pies wykonywać jego polecenia,zachcianki.Gro ludzi ma psiaki aby zaspokoić swoje potrzeby.Jestem właścicielem i mam bo chcę mieć,dzieci też chcą mieć,bo sąsiad też ma,dlaczego ja nie mogę mieć.Będę jeździć rowerem bo tak chcę i lubię to,a może przy okazji schudnę i przy okazji psiak będzie miał zaliczony spacer.Można tu mnożyć przykłady.A psiak no cóż musi znosić wszystko co człowiek mu nakaże,nawet wychodzenie na ustaloną godzinę,nie istotne czy pies w tym dniu więcej wody wypił,musi wytrzymać i już bo jak nie to będzie skarcony albo spuszczone manto.A człowiek no cóż,w tym względzie i innych ma wolną rękę.
  21. Ta operacja wciąż we mnie siedzi.Jestem myślami z Atilą wciąż.Nadeszła ta oczekiwana wiadomość od P.Wioletty.Teraz ogromny stres i oczekiwanie aby operacja przebiegła pomyślnie.Czy Atila zostanie w Klinice(Lecznicy) po operacji? O której operacja jest zaplanowana?Będziemy czekać na wiadomości i tylko dobre,innej opcji nie przyjmuję. Bogusik,przekaż P.Wiolecie,że wciąż o niej i Atlilce myślimy.Będziemy mocno trzymać kciuki,już zaczynamy a w piątek to będą zaciśnięte cały czas.
  22. A może zaproponować pani zamianę tj.pana jadącego na rowerze a panią przywiązać smyczą do roweru.Bieg by jej bardzo dobrze zrobił dla zdrowia,a może by rozjaśnił umysł.
×
×
  • Create New...