-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Mari chyba przygotowuje Czarusia do wizyty u weta bo w takim stanie sierści to wet by załamał ręce i jeszcze mari by usłyszała niepotrzebne komentarze.Też zdaję sobie sprawę jak Czaruś musiał cierpieć w schronie tyle czasu.Nawet nie chcę myśleć co inne psiaki tam przeżywają i mają bardzo nikłą nadzieję na opuszczenie tego miejsca.
-
Zofija jest z Cieszyna ale kilka lat nie ma jej na dogo.Mam nr.tel.ale nie wiem czy jest aktualny.Może toga by pomogła.
-
Tak,koniecznie trzeba się skupić na podtuczeniu Kessi.Kilka razy dziennie karmić wartościową karmą.Są witaminy dla psiaków można kupić u weta.Ja podawałam swoim zestaw witamin od A do Z - 1/2 tabl.raz dziennie zakupione w Aptece. Kessi moja laleczka musi dojść do siebie,nie ma innej opcji.Zawładnęła mną zupełnie podając łapkę.Cudna,kochana sunia. Ciekawe jak wyglądają szwy bo kierownik kazał jeszcze zostawić je przez kilka dni.Może trzeba przemywać rivanolem bo pies jest masakrycznie brudny i może wdać się infekcja.
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
To Linda chyba nie powinna się poruszać? Takie przemieszczenia to tragedia.I tak,że sunia jakoś daje sobie radę z bólem. -
Najgorsza jest wiadomość taka gdy jeden pies musi wrócić do boksu.Współczuję Toli i TZ,że musieli to przeżyć.Też zastanawiałam się nad tą sunią wcześniej ale wybór padł na Kessi bo jest w gorszym stanie(przynajmniej tak oceniłam ze zdjęć).Nie da się wszystkim psiakom pomóc,zdaję sobie sprawę z tego,chociaż jest mi bardzo ciężko przyjąć taką zasadę.Tam tyle psiaków potrzebuje pomocy.Jeden mętlik mam w głowie,jak to wszystko ogarnąć aby pomóc tym psiakom.
-
Czy moja wpłata doszła?