Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Mari chyba przygotowuje Czarusia do wizyty u weta bo w takim stanie sierści to wet by załamał ręce i jeszcze mari by usłyszała niepotrzebne komentarze.Też zdaję sobie sprawę jak Czaruś musiał cierpieć w schronie tyle czasu.Nawet nie chcę myśleć co inne psiaki tam przeżywają i mają bardzo nikłą nadzieję na opuszczenie tego miejsca.
  2. Ogłoszenie na OLX - Warszawa wyróżnione na miesiąc do 08.07.19. https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
  3. Tola napisała,że przy okazji poznała historie znalezienia Kessi - była porzucona w okolicach Biłgoraja, przy drodze; w chwili znalezienia była bardzo słaba, w bardzo złym stanie.To i tak szczęście,że malutka przeżyła.
  4. Zofija jest z Cieszyna ale kilka lat nie ma jej na dogo.Mam nr.tel.ale nie wiem czy jest aktualny.Może toga by pomogła.
  5. Tak,koniecznie trzeba się skupić na podtuczeniu Kessi.Kilka razy dziennie karmić wartościową karmą.Są witaminy dla psiaków można kupić u weta.Ja podawałam swoim zestaw witamin od A do Z - 1/2 tabl.raz dziennie zakupione w Aptece. Kessi moja laleczka musi dojść do siebie,nie ma innej opcji.Zawładnęła mną zupełnie podając łapkę.Cudna,kochana sunia. Ciekawe jak wyglądają szwy bo kierownik kazał jeszcze zostawić je przez kilka dni.Może trzeba przemywać rivanolem bo pies jest masakrycznie brudny i może wdać się infekcja.
  6. Nadeszły stałe deklaracje od jaguska i MikAga za VI.Ślicznie dziękuję.
  7. Jutro wielki dzień dla Lucky.Ma odwiedziny przyszłej rodziny.Ciekawe jaki będzie wynik zapoznania?
  8. Za hotelikowanie psiaczków za VI został zrobiony przelew.3x24dni=3x240zł=720,00zł. No i nasz Anioł zaskoczył nas.Nesiowata Kochana poratowała-wpłaciła 30,00zł dla naszych bidulek.Ślicznie dziękuję.
  9. To Linda chyba nie powinna się poruszać? Takie przemieszczenia to tragedia.I tak,że sunia jakoś daje sobie radę z bólem.
  10. Bardzo przepraszam ale zdjęcia wyszły kiepskie jak to przy czarnym psiaczku.Piesio cudny,bardzo przyjazny,polizał mnie po dłoni.To takie kochane,małe cudeńko.Jest śliczny i bardzo kochany.
  11. Morelka i Gratka,cudowne,kochane sunie,bardzo garnące się do człowieka,lizały moją dłoń.Jednym słowem cudeńka kochane.Bardzo wychudzone,koniecznie potrzebują odkarmienia.P.Piotr powiedział,że będzie mieszał karmę mokrą z suchą aby nabrały ciałka.One są małe,filigranowe.
  12. Właśnie szafirek odjechał do hoteliku.Bezik i Cziko nieufne,obrażone na cały świat,nie podeszły do ręki(być może zmęczone podróżą).Kessi cudna,pogodna,podawała łapkę mi. Pieniążki przekazane 430,00zł.
  13. Szafirek już pojechałz naszymi psiakami do hoteliku.Wszystko okey.
  14. Czekam na szafirka,jeszcze go nie ma.Miał być przed 17.Czy Szafirek miał zawieźć psiaki do niej,czy umówiony jest gdzieś po odbiór.Pytam sie ponieważ gdyby mial zawieźć do mari to musi zjechać z autostrady i później jechać drugorzędna drogą i stąd by mogło być spóźnienie.
  15. Czekając na szafirka przeglądam zdjęcia.Przygotowane 430,00zł.Moja wyobraźnia zaczyna działać,będą śliczne po SPA.Tylko teraz aby jakoś dotrzeć do tego SPA.Kessi bidulinka,teraz przynajmniej sobie normalnie poje,nabierze ciałka moja malutka. A Cziko od początku skradł mi serce.
  16. Teraz czekam na szafirka i przeglądam wątki z naszymi zamojszczakami. Masz Asiu koleżankę bo też mi ciurkiem kapią łzy.
  17. Najgorsza jest wiadomość taka gdy jeden pies musi wrócić do boksu.Współczuję Toli i TZ,że musieli to przeżyć.Też zastanawiałam się nad tą sunią wcześniej ale wybór padł na Kessi bo jest w gorszym stanie(przynajmniej tak oceniłam ze zdjęć).Nie da się wszystkim psiakom pomóc,zdaję sobie sprawę z tego,chociaż jest mi bardzo ciężko przyjąć taką zasadę.Tam tyle psiaków potrzebuje pomocy.Jeden mętlik mam w głowie,jak to wszystko ogarnąć aby pomóc tym psiakom.
  18. Trzymaj się maluszku.Trzy dni to sporo tak jak dla nas ale raczej nie ma innego wyboru.Jeżeli dostaje antybiotyk to i dobrze bo przed operacją będzie trochę zmniejszony stan zapalny organizmu.Też jest bardzo istotne aby dostawał lek przeciwbólowy.Może dzisiaj będzie pił i jadł.Na to bardzo liczę.
  19. Dostałam wiadomość od Toli,że psiaki wyjechały ze schronu.Trochę było problemu,ponieważ była przygotowana inna sunia.Tola więcej napisze. Szczęśliwej drogi maluszki.
  20. Dostałam wiadomość od Toli,że psiaki wyjechały ze schronu.Trochę było problemu,ponieważ była przygotowana inna sunia.Tola więcej napisze. Szczęśliwej drogi maluszku.
  21. Dostałam wiadomość od Toli,że psiaki wyjechały ze schronu.Trochę było problemu,ponieważ była przygotowana inna sunia.Tola więcej napisze. Szczęśliwej drogi maluszki.
  22. Dostałam wiadomość od Toli,że psiaki wyjechały ze schronu.Trochę było problemu,ponieważ była przygotowana inna sunia zamiast Kessi. Kessi pojechała ze szwami nie zdjętymi.Nie wiem czy ma książeczkę.Tola więcej napisze. Szczęśliwej drogi maluszki.
  23. Dla przypomnienia Kami: I teraz: Cudna Kamisia.Miała wielkie szczęście,że umknęła oprawcom.
  24. Czy moja wpłata doszła?
×
×
  • Create New...