-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Tu ewidentnie widać,że Toffik powinien być jedynakiem.W domu mieć spokój i ludzi,którzy nie wymagali by nic od niego,nie narzucających się mu.Wtedy by nie miał powodów do takiego zachowania. Ja ogłaszam Tofika cały czas.Było kilka zapytań ale nie wiem czy ktoś dzwonił.Tel.jest podany do ewu.Zapewne by było większe zainteresowanie Toffikiem ale ogłoszenie nie jest wyróżniane.Teraz zmieniłam na Katowice.Może dopisać w ogłoszeniu,że poszukiwany jest dom tymczasowy albo stały.
-
Zapraszam wraz z Bogusik na dwa bazarki prowadzone równocześnie aby podreperować finanse maluchów.Bazarki będą otwarte dzisiaj około 20.Będzie możliwa wysyłka wspólna. Anula. https://www.dogomania.com/forum/topic/350156-proszę-nie-pisać-różności-od-280619-do-020719/ Bogusik. https://www.dogomania.com/forum/topic/350153-proszę-nie-pisaćtworzy-się/
-
To dzięki determinacji Toli i TZ,Spinka opuściła schron.Tak sobie myślę,że dzięki tym ludziom mnóstwo psiaków otrzymało pomoc i opuściło ten przybytek. Ogromnie cieszę się,że Spinka zamieszkała na zachodzie polski,geometrycznym środku europy ale widocznie tak miało być.Niekiedy od przeznaczenia nie da się uciec. Bądź szczęśliwa cudna Spineczko.
-
Z Tinusiem byłam od początku jego historii.Tino zapadł mi w serce.Byłam szczęśliwa,że u Ani pozostał na stałe.Szczęśliwego 6 lat życia to bardzo sporo.I to się liczy. Żegnaj Tino,pozostaniesz w mojej pamięci na zawsze.Bądź szczęśliwy za [TM*].Tam też nie zabraknie twoich piłeczek,które kochałeś ponad wszystko.
-
W tej chwili nie ma co już wracać do obcięcia Maksa.Jedynie trzeba go chronić przed słońcem.Maks nie jest obcięty na zero i to jest istotne.Do jesieni sierść odrośnie i będzie piękna i zdrowa a skóra także wyzdrowieje.Przeważnie pies po długim pobycie w schronie ma stan zapalny skóry i mierną sierść i w tym wypadku trzeba obciąć psa i tym samym zlikwidować stan zapalny skóry(skóra będzie oddychać).Maks będzie kompany w leczniczym szamponie i szybko wszystko wróci do normy.Jesienią będziemy oglądać cudnego Maksa,będzie to metamorfoza roku. Nie widzę powodu stosowania sterydów i antybiotyku bo to jest ostateczność w skrajnych przypadkach.
-
Cudna wiadomość.Ogromnie się cieszę z tego domku.A najwięcej,że Czaruś/Maks będzie konkretnie zdiagnozowany bo w moim przekonaniu była to bardzo pilna,istotna sprawa. Maksowi należał się taki wspaniały dom z dużą dozą miłości.Jestem pewna,że będzie ją miał. Teraz czas na Milusia,gdzieś tam także czeka na niego podobny domek.
-
A może jednak operować i usunąć to co zostało.Mieć nadzieję,że wszystko usunięto.W tej chwili jesteśmy na etapie,że komórki rosną i rozrastają się w niesamowitym tempie a więc nieunikniona eutanazja na dniach bo przecież nikt nie pozwoli psu cierpieć.Środki przeciwbólowe bardzo szybko przestaną działać,jedynie pozostanie podawanie morfiny.Tylko czy to miałoby sens.
-
Właśnie,w nadzwyczajnych okolicznościach staje się albo kuca przy boku psa jak stoi i łapie się go pod brzuch jedną ręką i niesie.Tak postępowałam z moją Sawaną.Sawana była niedotykalskim psem.Nawet udało się to kilka razy tą metodę zastosować TZ-owi.
-
Kochana Havaneczko,tak potrzebne są ogłoszenia dla Bezika.On już jest w miarę przygotowany do adopcji.Czekam tylko na info od Hani,jaki ma charakter.Bogusik poprosiła o więcej zdjęć. Natomiast Cziko czeka na kastrację - 15.07.19 - moja cudna Kessi musi mieć czas na chociaż jeden etap leczenia lamblii i wyniki.
-
Dzięki Haniu za informacje i zdjęcia,filmik.Jeszcze brakuje mi informacji ile psiaki mają w kłębie.Czy Cziko jest kompany w szamponie leczniczym?Czy w przyszłym tygodniu mam zamawiać Animondę? Zaraz przeleję pieniążki 656,00zł za rachunki.U Ciebie mamy 50zł nadwyżki po Atili i Timi to odejmę za SPA i będziemy rozliczone.