Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nie mogę sama podejmować decyzji.Na razie nie mogę skontaktować się z Bogusik.Napisalam jej także wiadomość na pw.Trzeba czekać.Ten termin z hotelikiem nie jest do końca na 100% potwierdzony.Szafirka napisała jedynie,że przeprowadza remont i będzie mogła przyjmować psiaki od listopada ale nie wiem czy to jest na 100% wiążące.
  2. Szkoda,że się Państwo wycofali.Ja widziałam ogromną szansę dla Lakusia na ten dom tym bardziej,że szukają domu do kupna. Za bardzo nie rozumiem ich,po co w takim razie byli zainteresowani Lakim skoro stwierdzili,że nie dadzą sobie rady. Laki ma ode mnie wyróżnienie do 09.10.19.Czas nagli bo Figunia będzie musiała wyjechać. A do P.Małgosi to raczej powinno się pojechać z Lakim aby zapoznanie było tam aby ocenić yorki jak przyjmą go na ich terenie.
  3. No,pusto na wątku ale ja zaglądam co słychać u moich zamojszczaków.Dopiero w listopadzie powinna ruszyć pomoc tym bidulom. Psiak szpicowaty cudny nawet taki zaniedbany tylko nic o nim nie wiadomo.Oglądając te wszystkie psiaki serce mi się rozdziera na tysiące kawałków.
  4. Może całkiem zmienić ogłoszenia na nowe.Taki cudny psiak i nie ma tyle czasu domu.
  5. Wspaniała wiadomość.Ogromnie się cieszę.Myszka ma cudny dom.Takie zakończenie to nagroda dla Myszki.Należy się jej. A Ewa Marta wielkie podziękowanie za jej wielkie serce.
  6. Wpłynęły deklaracje za X od Bogusik i Anula.Ślicznie dziękuję.
  7. Cziko miał w hoteliku rozszerzone badanie krwi bo takie każdemu psiakowi zlecamy.Nic Hania nie pisała,że miał złe wyniki dlatego m.in.był poddany zabiegowi kastracji.Cziko był także obcięty na krótko być może mu sierść odrasta.Na zdjęciu widać,że jest krótsza od poprzedniej.Cziko miał jakiś problem ze skórą,była wysuszona ale Hania kąpała go w szamponie.Podejrzewam,że teraźniejszy wet przeglądał książeczkę i widział wpis i zalecenia.P.Mariusz mówił,że chodzi z psami do bardzo dobrego weta,który leczy jego psy od lat. Pod naszą opieką Cziko nie miał badan konkretnie w kierunku tarczycy.
  8. Nio,Bajeczka ma gdzie buszować.Fajnie.Jest szczęśliwym psiakiem bo może się wybiegać,wyszaleć.Przestrzeń to to co pies kocha najbardziej.
  9. Cudnie widzieć Tofika po dłuższym czasie.Tofik na swoich włościach widać,że ma się dobrze.
  10. Nie dziw się,że tyle osób jest zainteresowanych adopcją.Jeżeli ktoś siedzi w psach to wie,że to są cudowne psiaki pod względem charakteru i zachowania,dostojne,łagodne,spokojne,kochające rodzinę,dzieci.
  11. Ja mam zapytania o Toffika.Kieruję pod podany nr.tel.w ogłoszeniu. Zastanawiam się jak ta Pani daje sobie radę z Toffikiem skoro stwierdza,że Droga do otworzenia tego małego pieska będzie długa i kręta ...""praca z nim nie będzie szybka i efektowna, to raczej drążenie kroplami wody nowych koryt rzeki w skale ..." Czy nie rzuca się na nią w amoku, gryzie?
  12. Nie ma co już roztrząsać wygolenia Promyczka bo to nic nie da.Trzeba czekać około roku aż sierść całkowicie odrośnie. Te zdjęcia są fajne. Trudno będzie uwierzyć,że to jest ten sam Promyk.Moli robi dużo zdjęć,warto podmieniać w ogłoszeniach.
  13. Czy P.Małgosi są psiaki wysterylizowane/wykastrowane?To jest bardzo ważne pytanie.Czy Lacki byłby w domu?Często się zdarza,że małe pieski są w domu a duży na posesji w budzie. Natomiast jeżeli chodzi o P.Kasię to bardziej jestem za tą adopcją.Jeżeli miałby Lacky zaraz być adoptowany to jest przed nim październik i listopad a więc dwa miesiące pełne z nadwyżką.Bez problemu może być wykastrowany będąc u P.Kasi za dwa tygodnie bo to jest priorytet.W Łodzi jeżeli będzie miał odpowiednią opiekę te trzy tygodnie nie zaważą na jego psychice.Będzie miał dużo spacerów,swoje legowisko zabawki i zniesie rozłąkę na spokojnie.A młodzi ludzie i tak poświęcą Lacky dużo czasu po powrocie. Osobiście nie jestem za przepełnionym domem w psy.Dwa to tak w sam raz a nadwyżka to za dużo.Dla psów trzeba mieć czas,zadbać o nie,zadbać o sierść,dać ciepło ze swojej strony.Utrudniony jest wyjazd itd. Opis rodzin jest w skrócie,trzeba każdą rodzinę bardziej poznać i ocenić.Oczywiście bardzo by się przydał w tym przypadku doświadczony wizytator.
  14. Też uważam,gdy ogłasza się psa na inne województwa należy pisać gdzie pies przebywa i w zasadzie wszystko o psiaku,a wiek jest konieczny.Wtedy są konkretne zapytania o psa.
  15. Nadeszła wplata od P.Agaty na nasze psiaki.Wprawdzie w tej chwili nie mamy pod naszą opieką psiaków ale przygotowujemy się do pomocy a pieniążki się bardzo przydadzą.Są umieszczane na wątku naszych ostatnich psiaczków.P.AGATO ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC.
  16. Czesio jest cudny,nic się nie zmienia. Ja ogłaszam go z takim tekstem,poprawiłam tylko wiek na 4 lata: https://www.olx.pl/oferta/czesio-3-letni-przesympatyczny-piesek-o-nietuzinkowej-urodzie-pokochaj-CID103-IDt9NyZ.html Zdjęcia podmienię wkrótce.Jeżeli trzeba będzie podmienić tekst to bardzo proszę o sugestie. Jeżeli chodzi o ofertę DT to bez sensu zmieniać Czesiowi,ponieważ Czesio ma cudowną opiekę u P.Aldony,jest zadbany i kochany. Zamówiłam dzisiaj w bitiba jak poprzednio,karmę mokrą, suchą a także smaczki.Animonda w puszkach dalej jest tylko w dwóch smakach takich jak poprzednio. Twoje zamówienie Artykuł Suma z VAT Royal Canin Gastro Intestinal GI 25- 14 kg Artykuł nr 374871.1 2x 236.80 PLN 473.60 PLN Caniland Uszy królika (Canibit)- 600 g Artykuł nr 535103.1 2x 37.80 PLN 75.60 PLN Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g- Jagnięcina i amarantus Artykuł nr 375628.3 3x 37.80 PLN 113.40 PLN Prażone ryjki wieprzowe- 10 sztuk Artykuł nr 541616.1 2x 21.80 PLN 43.60 PLN Wątróbka wołowa- 1200 g Artykuł nr 526294.5 1x 39.80 PLN 39.80 PLN Suszone ścięgna z karczku wołowego- 500 g Artykuł nr 509782.0 2x 13.80 PLN 27.60 PLN Rocco naturalne uszy wołowe- 10 sztuk Artykuł nr 377890.0 1x 13.80 PLN 13.80 PLN Uszy jagnięce- 200 g Artykuł nr 526307.3 2x 18.80 PLN 37.60 PLN Caniland uszy wołowe (Canibit)- 15 sztuk Artykuł nr 495440.0 1x 23.80 PLN 23.80 PLN Głowizna wołowa- 500 g Artykuł nr 615822.10 1x 19.80 PLN 19.80 PLN Żwacz jagnięcy- 500 g Artykuł nr 377990.6 1x 27.80 PLN 27.80 PLN Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g- Konina i amarantus Artykuł nr 375628.4 3x 38.80 PLN 116.40 PLN Kurze łapki- 5 sztuk Artykuł nr 525491.0 5x 3.40 PLN 17.00 PLN Suszone mięso Dibo premium- 500 g Artykuł nr 540584.5 1x 37.80 PLN 37.80 PLN Cena razem z VAT 1,067.60 PLN
  17. A jak jeszcze się Marlona wyczesze to nie poznamy ślicznotki.Jednym słowem jest śliczny i bardzo fotogeniczny. Teraz trzeba trzymać kciuki aby psiaki przyjęły malucha do stada i odwrotnie.
  18. Ja za każdym razem gdy chcę napisać post muszę kasować wyświetlający się poprzedni post - Clear editor(zaznaczony na czarno).Wtedy znika poprzedni post i mogę dopiero pisać.Natomiast jeżeli chodzi o zapisywanie klikam na odpowiedz i klikam na ikonkę(okrągła strzałka w prawo) - oznacza odświeżenie strony, u mnie umieszczona u góry przed linkiem do wątku.I tym sposobem szybko zapisuje się post. Od dłuższego czasu dzieją się jakieś anomalia na tym portalu.Kiedyś tego nie było,a jeżeli było to było migiem naprawiane.
  19. Dzięki Boguniu.Zastanawiam się dlaczego w Twojej zawartości nie ma wyświetlonego wątku Alis i Joszki.
  20. Cudne wiadomości,zdjęcia,filmiki o naszych psiakach.Aż łezka mi się zakręciła ale to z radości.Psiaki mają wspaniałe domki i cudnych właścicieli. Bogusiu,pozdrów serdecznie Państwa ode mnie.Niech wiedzą,że pamiętamy o nich i jesteśmy wdzięczne za wiadomości i opiekę nad naszymi psiakami.
  21. U mnie wątek Alis wsiąkł.W Twoim profilu też nie mogę odnaleźć Twojego wpisu.Nie wiem co się dzieje.
  22. Jagimuza masz pięknego,wspaniałego psa jakim jest Kapselek.Będzie oddanym, mądrym albo już jest nim.Jestem tego pewna.Gratulacje.Cieszcie się nim i niech Kapselek cieszy się Wami.Dajcie dużo Kapselkowi miłości a on to Wam wynagrodzi. Tak mi się przypomniało,że mój tymczasik podobny do Kapselka w swoim domu upodobał sobie (kufer) starą drewnianą skrzynię zamykaną.Państwo przysunęli ją do ściany i psiak bardzo często na niej się wyleguje.Stwierdzili,że potrzebuje wysokości,obserwowania z góry i podarowali jemu skrzynię. Jeżeli chodzi o balkon to jest to wspaniała sprawa dla zwierzaka,jest oknem na świat.Wyobraźmy sobie z pozycji psa cztery ściany,bez większej przestrzeni.Oczywiście,trzeba dmuchać na zimne tak na wszelki wypadek i zabezpieczyć balkon ale tak aby Kapsel widział przestrzeń i miał kontakt wzrokowy i nie tylko wzrokowy a także zapachowy.
  23. Dzięki Boguniu za podtrzymanie mnie na duchu.Skoro tak piszesz to tak jest.Zawsze po świeżej adopcji targa mną niepokój.Tak mam,że każdy psiak pod opieką naszą jest traktowany jak swój.
×
×
  • Create New...