-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nie mogę sama podejmować decyzji.Na razie nie mogę skontaktować się z Bogusik.Napisalam jej także wiadomość na pw.Trzeba czekać.Ten termin z hotelikiem nie jest do końca na 100% potwierdzony.Szafirka napisała jedynie,że przeprowadza remont i będzie mogła przyjmować psiaki od listopada ale nie wiem czy to jest na 100% wiążące.
-
Szkoda,że się Państwo wycofali.Ja widziałam ogromną szansę dla Lakusia na ten dom tym bardziej,że szukają domu do kupna. Za bardzo nie rozumiem ich,po co w takim razie byli zainteresowani Lakim skoro stwierdzili,że nie dadzą sobie rady. Laki ma ode mnie wyróżnienie do 09.10.19.Czas nagli bo Figunia będzie musiała wyjechać. A do P.Małgosi to raczej powinno się pojechać z Lakim aby zapoznanie było tam aby ocenić yorki jak przyjmą go na ich terenie.
-
No,pusto na wątku ale ja zaglądam co słychać u moich zamojszczaków.Dopiero w listopadzie powinna ruszyć pomoc tym bidulom. Psiak szpicowaty cudny nawet taki zaniedbany tylko nic o nim nie wiadomo.Oglądając te wszystkie psiaki serce mi się rozdziera na tysiące kawałków.
-
Cziko miał w hoteliku rozszerzone badanie krwi bo takie każdemu psiakowi zlecamy.Nic Hania nie pisała,że miał złe wyniki dlatego m.in.był poddany zabiegowi kastracji.Cziko był także obcięty na krótko być może mu sierść odrasta.Na zdjęciu widać,że jest krótsza od poprzedniej.Cziko miał jakiś problem ze skórą,była wysuszona ale Hania kąpała go w szamponie.Podejrzewam,że teraźniejszy wet przeglądał książeczkę i widział wpis i zalecenia.P.Mariusz mówił,że chodzi z psami do bardzo dobrego weta,który leczy jego psy od lat. Pod naszą opieką Cziko nie miał badan konkretnie w kierunku tarczycy.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nio,Bajeczka ma gdzie buszować.Fajnie.Jest szczęśliwym psiakiem bo może się wybiegać,wyszaleć.Przestrzeń to to co pies kocha najbardziej. -
Ja mam zapytania o Toffika.Kieruję pod podany nr.tel.w ogłoszeniu. Zastanawiam się jak ta Pani daje sobie radę z Toffikiem skoro stwierdza,że Droga do otworzenia tego małego pieska będzie długa i kręta ...""praca z nim nie będzie szybka i efektowna, to raczej drążenie kroplami wody nowych koryt rzeki w skale ..." Czy nie rzuca się na nią w amoku, gryzie?
-
Czy P.Małgosi są psiaki wysterylizowane/wykastrowane?To jest bardzo ważne pytanie.Czy Lacki byłby w domu?Często się zdarza,że małe pieski są w domu a duży na posesji w budzie. Natomiast jeżeli chodzi o P.Kasię to bardziej jestem za tą adopcją.Jeżeli miałby Lacky zaraz być adoptowany to jest przed nim październik i listopad a więc dwa miesiące pełne z nadwyżką.Bez problemu może być wykastrowany będąc u P.Kasi za dwa tygodnie bo to jest priorytet.W Łodzi jeżeli będzie miał odpowiednią opiekę te trzy tygodnie nie zaważą na jego psychice.Będzie miał dużo spacerów,swoje legowisko zabawki i zniesie rozłąkę na spokojnie.A młodzi ludzie i tak poświęcą Lacky dużo czasu po powrocie. Osobiście nie jestem za przepełnionym domem w psy.Dwa to tak w sam raz a nadwyżka to za dużo.Dla psów trzeba mieć czas,zadbać o nie,zadbać o sierść,dać ciepło ze swojej strony.Utrudniony jest wyjazd itd. Opis rodzin jest w skrócie,trzeba każdą rodzinę bardziej poznać i ocenić.Oczywiście bardzo by się przydał w tym przypadku doświadczony wizytator.
-
Też uważam,gdy ogłasza się psa na inne województwa należy pisać gdzie pies przebywa i w zasadzie wszystko o psiaku,a wiek jest konieczny.Wtedy są konkretne zapytania o psa.
-
Czesio jest cudny,nic się nie zmienia. Ja ogłaszam go z takim tekstem,poprawiłam tylko wiek na 4 lata: https://www.olx.pl/oferta/czesio-3-letni-przesympatyczny-piesek-o-nietuzinkowej-urodzie-pokochaj-CID103-IDt9NyZ.html Zdjęcia podmienię wkrótce.Jeżeli trzeba będzie podmienić tekst to bardzo proszę o sugestie. Jeżeli chodzi o ofertę DT to bez sensu zmieniać Czesiowi,ponieważ Czesio ma cudowną opiekę u P.Aldony,jest zadbany i kochany. Zamówiłam dzisiaj w bitiba jak poprzednio,karmę mokrą, suchą a także smaczki.Animonda w puszkach dalej jest tylko w dwóch smakach takich jak poprzednio. Twoje zamówienie Artykuł Suma z VAT Royal Canin Gastro Intestinal GI 25- 14 kg Artykuł nr 374871.1 2x 236.80 PLN 473.60 PLN Caniland Uszy królika (Canibit)- 600 g Artykuł nr 535103.1 2x 37.80 PLN 75.60 PLN Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g- Jagnięcina i amarantus Artykuł nr 375628.3 3x 37.80 PLN 113.40 PLN Prażone ryjki wieprzowe- 10 sztuk Artykuł nr 541616.1 2x 21.80 PLN 43.60 PLN Wątróbka wołowa- 1200 g Artykuł nr 526294.5 1x 39.80 PLN 39.80 PLN Suszone ścięgna z karczku wołowego- 500 g Artykuł nr 509782.0 2x 13.80 PLN 27.60 PLN Rocco naturalne uszy wołowe- 10 sztuk Artykuł nr 377890.0 1x 13.80 PLN 13.80 PLN Uszy jagnięce- 200 g Artykuł nr 526307.3 2x 18.80 PLN 37.60 PLN Caniland uszy wołowe (Canibit)- 15 sztuk Artykuł nr 495440.0 1x 23.80 PLN 23.80 PLN Głowizna wołowa- 500 g Artykuł nr 615822.10 1x 19.80 PLN 19.80 PLN Żwacz jagnięcy- 500 g Artykuł nr 377990.6 1x 27.80 PLN 27.80 PLN Integra Protect Sensitive, 6 x 400 g- Konina i amarantus Artykuł nr 375628.4 3x 38.80 PLN 116.40 PLN Kurze łapki- 5 sztuk Artykuł nr 525491.0 5x 3.40 PLN 17.00 PLN Suszone mięso Dibo premium- 500 g Artykuł nr 540584.5 1x 37.80 PLN 37.80 PLN Cena razem z VAT 1,067.60 PLN
-
Ja za każdym razem gdy chcę napisać post muszę kasować wyświetlający się poprzedni post - Clear editor(zaznaczony na czarno).Wtedy znika poprzedni post i mogę dopiero pisać.Natomiast jeżeli chodzi o zapisywanie klikam na odpowiedz i klikam na ikonkę(okrągła strzałka w prawo) - oznacza odświeżenie strony, u mnie umieszczona u góry przed linkiem do wątku.I tym sposobem szybko zapisuje się post. Od dłuższego czasu dzieją się jakieś anomalia na tym portalu.Kiedyś tego nie było,a jeżeli było to było migiem naprawiane.
-
Jagimuza masz pięknego,wspaniałego psa jakim jest Kapselek.Będzie oddanym, mądrym albo już jest nim.Jestem tego pewna.Gratulacje.Cieszcie się nim i niech Kapselek cieszy się Wami.Dajcie dużo Kapselkowi miłości a on to Wam wynagrodzi. Tak mi się przypomniało,że mój tymczasik podobny do Kapselka w swoim domu upodobał sobie (kufer) starą drewnianą skrzynię zamykaną.Państwo przysunęli ją do ściany i psiak bardzo często na niej się wyleguje.Stwierdzili,że potrzebuje wysokości,obserwowania z góry i podarowali jemu skrzynię. Jeżeli chodzi o balkon to jest to wspaniała sprawa dla zwierzaka,jest oknem na świat.Wyobraźmy sobie z pozycji psa cztery ściany,bez większej przestrzeni.Oczywiście,trzeba dmuchać na zimne tak na wszelki wypadek i zabezpieczyć balkon ale tak aby Kapsel widział przestrzeń i miał kontakt wzrokowy i nie tylko wzrokowy a także zapachowy.