-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Jaaga a konsultowałaś przypadek Lindy z dr.Martinem Novakiem z Bohumina? Kedyś uratował łapę mojego tymczasika.W Polsce przeszedł dwie operacje bez skutku dopiero tam udało się. -
Tyle lat w schronie.Biedna Masza.A teraz na salonach w super warunkach.I widzę,że się odnalazła bardzo szybko.Spacer to dla niej to zapewne nagroda za to,że tyle lat nie wychodziła z boksu.Aniu,jesteś niesamowita w swoim działaniu.Wielkie ukłony dla Ciebie.A Maszka cudna jest. Aniu a jak Masza dojechała spod Grudziądza?
-
A ile Mały ma lat? Ile lat ma mała suczka Pana. Jeżeli rozmowa była konkretna i zadowoliła Cię Martuniu to warto zrobić wizytę i przemyśleć adopcję.Bardzo się boję adopcji przez starszych ludzi gdy są samotni bo wtedy psy lądują w schronie.Sporo się słyszy o tym nawet na Dogo.Też opieka nad dwoma psami to wyzwanie finansowe jest.Nie chodzi tylko o karmę z marketu ale inne potrzeby starszego psa.
-
Bogduniu,zmień jedno z tych ogłoszeń z Wrocławia na Poznań.I trzeba koniecznie wszystkie ogłoszenia wyróżnić.Ja jedno z nich pilnuję i wyróżniam.Być może trzeba zmienić zdjęcia w ogłoszeniach.Faktycznie czas szybko leci,będzie problem ze znalezieniem hoteliku dla Lacky. Może jeszcze rozszerzyć ogłoszenia na Katowice,Gorzów Wlkp.,Szczecin.Mając trochę doświadczenia w adopcjach,ludzie potrafili przyjechać do Nowej Soli z Warszawy,Szczecina,Katowic po psiaka.Ale muszą wszystkie ogłoszenia być wyróżnione i trzeba pilnować wyróżnień.
-
Jogi jest śliczny i nie dziwota,że jest zainteresowanie Jogusiem. Gro osób tylko bazuje na zdjęciach nie do końca czytając ogłoszenie czego nie bardzo mogę zrozumieć.Zainteresowany adopcją powinien intensywnie wgłębić się w tekst ogłoszenia aby cokolwiek wiedzieć o psie przed adopcją.
-
Na spacerze Kessi nie ma szelek jest prowadzona na smyczy przypiętej do obroży.W momencie odbioru Kessi z hoteliku miała obrożę i szelki(zdjęcie wyżej). Faktem jest,że Bogusik uzgadnia z przyszłymi właścicielami,że pies pojedzie z pełnym wyposażeniem a później gdy się zaopatrzą to odeślą do hoteliku. Trzeba to będzie zmienić i po prostu nie uwzględniać tej wersji.Stać mnie na to aby nasze psiaki jechały z pełnym wyposażeniem jeżeli właściciele nie przyjadą ze swoim, tym bardziej,że Hania ma mnóstwo,całą reklamówkę.A ja postaram się o uzupełnianie jej.Pomagam psiakom innym w różny sposób także mogę pomagać swoim w ten sposób. Zapewne było potwierdzenie,że wszystko zakupią ale rozmowa zazwyczaj się tak kończy a w realu wygląda to inaczej. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile chorób może wyniknąć z uciskania tchawicy (tu chodzi głównie gdy pies ciągnie na smyczy ale nie tylko bo smycz po pociągnięciu zawsze ogranicza ruch psa).Chore serce,niedotlenienie,zapaść tchawicy i jeszcze inne.To mi uświadomił mój wet i ma rację,dlatego na to tak bardzo zwracam uwagę.
-
To bardzo zależy od psa jaki ma charakter.Jeżeli Marlon nie potrzebuje tak bardzo kontaktu z człowiekiem to nie przeszkadzałby mu hotelik.Myśmy nigdy nie zostawiali psiaki w hotelikach.Psy bardzo były przywiązane do nas.Na co dzień nie odstępowały nas na krok,musiały być blisko nas(tam gdzie człowiek,tam pies w dosłownym tych słów znaczeniu).Zawsze zabieraliśmy je ze sobą jadąc na wczasy krajowe czy inne uroczystości.Natomiast w przypadku wyjazdu za granicę zawsze ktoś znany dla psów z rodziny przyjeżdżał do domu.Nigdy nie były zawożone do rodziny bo wiedzieliśmy,że w domu czują się pewnie,najbezpieczniej.Nawet nie myśleliśmy o pozostawieniu ich w obcym miejscu np.w Hoteliku u Szafirki a mieliśmy taką możliwość.Nasze psiaki były bardzo delikatne pod tym względem.Osobiście byśmy nie mogli wypoczywać normalnie myśląc o psiakach.Ale to jest bardzo indywidualne podejście każdego.
-
Już ogłoszenie wyróżnione do 09.10.19. https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html Jedno z tych ogłoszeń wyszczególnionych na pierwszej stronie na Wrocław warto zmienić inne miasto np.Poznań,może Zielona Góra.Do wizyty się kogoś zawsze znajdzie.Bez sensu jest powielać tylko dzielnicę Wrocławia. OLX usuwa ogłoszenia jeżeli są np.2 na jedno miasto.
-
Wyrwana z koszmaru cudna ta nasza Kessi jest teraz i ma cudny domek.Ogromnie się cieszę z wiadomości.Oby teraz były wyniki dobre.Mam nadzieję,że lamblie nie wróciły i Kessi pozbyła się ich.Szkoda,że nie chodzi na spacerek w szeleczkach.Prawdopodobnie wet nie zwraca uwagi na to.U mojego weta bym była ostro obsztorcowana. W momencie odbioru Kessi od Hani,Kessi miała szelki.Nie wiem co się z nimi stało.
-
Wczoraj skończyło się wyróżnienie ogłoszenia.Dziś chciałam wyróżnić na kolejny miesiąc ale ogłoszenie jest zakończone.Trzeba je ponowić.Nic dziwnego,że telefon milczy. https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html Chyba,że Aniu masz jakieś inne ogłoszenia,które nie są wyróżnione to wyróżnię.