Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Też tak myślę ale nie będziemy się wtrącać.Państwo zdawali sobie sprawę,że to jest pies długowłosy i wymaga jak nie obcinania to na pewno czesania.
  2. Widać,że sunia trafiła do bardzo dobrego domku.Ma cudne spacery i może sobie wolno pobiegać a to jest jedna z najszczęśliwszych chwil w życiu dla psiaka.Powodzenia Kofi.
  3. Bardzo dobre wiadomości jak na pierwszy dzień pobytu Arusia w DS.Aruś nauczy się chodzić po schodach,potrzeba tylko czasu i zaufania do otoczenia.Przecież dla niego jest wszystko nowe.Próbować smaczkami wabić co stopień,dwa i problem będzie rozwiązany.Absolutnie nie ciągnąc na siłę bo to odniesie odwrotny skutek.
  4. Sarunia,cudeńko widzę,że wzruszyła wszystkich.Zapewne wszyscy czekają co przyniesie następny dzień. A co słychac u Aureliusza,pięknoty? Jak przespał nockę? Czy będą wiadomości?
  5. Najważniejsze,że Sara je.Oczywiście potrzeba czasu aby poznała nowe miejsce.Najważniejsze,że jest wolna.Niebawem dowiemy się więcej o ślicznotce.Podejrzewam,że po podróży jest słaba dlatego się co chwilę kładzie,być może ma też anemię.Czy jest wysterylizowana? Zastanawiam się nad tym grzbietem,co ona ma tam? Ten wątek może zostać dla Sary tylko trzeba zmienić tytuł,Aureliusz w DS i dodać Sarę.Rozliczenie kosztów oddzielić.
  6. To teraz Atila już jest prawdziwą księżniczką.Cudne te zdjęcia Atili. Atila musiała być u dobrego fryzjera bo nie jest wystrzyżona do skóry.I też co zauważyłam na zdjęciu to porcelanowe miseczki,nie blaszaki ani plastyki,które są beznadziejne, przyjmują a następnie oddają zapach.
  7. Dobrze,że wreszcie dotarła do Kasi.Cały dzień w drodze,zapewne nie piła,nie jadła.Sara śliczne imię.Sunia ma już coś swojego własnego-cudne imię i do tego jest śliczna.
  8. P.Agato,bardzo dziękujemy za pomoc naszym psiakom.Nadeszła wpłata 12.08.19 - 30,00zł. Przeznaczyłyśmy ją dla Kessi,Bezika i Czika.Wszystkie psiaki mają swoje domki.Wpłatę wpisałam na ich wątku.Pieniążki nie zmarnują się,zbieramy na następne bidy aby móc im dalej pomagać. https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920
  9. Nadeszły wpłaty za VIII od helli,b-b i jaguska.Ślicznie dziękuję.
  10. Tak wiem o Łatku.To jest specyficzny dom ze specyficznymi warunkami.Tam nie można wepchnąć psiaka bez sprawdzenia reakcji na zachowanie.Podejrzewam,że do tego domu nie może trafić żaden pies,Łatek musi zostać jedynakiem.Nie można Łatkowi jak i innemu psu stworzyć z życia gehenny.
  11. Też intensywnie myślę jak pomóc Fado aby uzyskał spokój i żył spokojnie.Tak sobie myślę,że hotelik u Jamora nie jest trafionym miejscem dla Fado.Za duża przestrzeń jak dla niego,w której się gubi.Za dużo ma zewnętrznych bodźców,które przypominają mu schron.Być może Jamor przypomina mu pracowników schronu- mężczyznJego azylem w tej chwili jest kojec i buda.Ciężko jest poradzić takiemu psiakowi z tym wszystkim co go otacza.Może szukać mu spokojnego miejsca z mniejszą ilością psów.Może hotelik u Gajowej -Konstancin k/Warszawy-tam są budy i kojce ale bardzo ogólnie przyjazne warunki,dużo zieleni na mniejszej powierzchni.Być może Mokry Nosek-Teresin k/Warszawy.Hotelik Dobry Pies-ronja-k/Warszawy.Psio-Kot - k/Grójca-Prażmów. Hotel u Jamora to typowy jest hotel do szkolenia psów i stąd ta też m.in.cena.Tu ewidentnie widać,że Fado potrzebuje jedynie spokoju i nie narzucania się człowieka.Sądzę,że w kameralnych,w spokojniejszych warunkach by nawet zaakceptował człowieka podchodząc do niego z własnej woli tylko potrzeba mu dużo czasu na to. Żaden z tych hoteli k/Warszawy nie jest przeze mnie polecany jedynie tylko mam je zapisane,nie znam ich. Mokry Nosek - tel.501 034 608 Hotelik-Gajowa - tel.604 400 598 Hotelik-Dobry Pies - 507 443 597 lub 663 214 858 Psio- Kot - tel.730 089 120
  12. Brak wiadomości strasznych to dobra wiadomość.
  13. Ja też zaglądam do Majorka.Niech chłopczyk czuje,że tyle ludzi trzyma kciuki i myśli o nim pozytywnie.
  14. Cudny Kori.Sierść lśni jest wyjątkowo zadbany w hotelu i piękny.Teraz zapewne nie jeden domek zawiesi na Kori wzrok.Trzymam mocno kciuki.Ten wyjątkowy psiak bardzo zapadł mi w serce.
  15. Ogólnie założenie jest takie:Staruszek- Murek wiezie do Krakowa zaadoptowanego psiaczka od Murki i Staruszka.Z Krakowa odbiera Staruszka p.Arek i zawozi do Wrocławia.Wcześniej na wątku było napisane,że Z Wrocławia odbierze Staruszka osoba,która zabiera od kikou pieska na rehabilitację.Tak zrozumiałam.Być może źle zrozumiałam. Stąd ta kwota 750zł ze strony p.Arka.W przypadku Murka będzie jakaś kwota podzielona na dwa psiaki.Zdaję sobie z tego sprawę,że pieniądze są szalone ale nie ma innej opcji aby na cito pomóc Staruszkowi.Mają go na żywca zeżreć muchy?
  16. Jest jakiś transportowy także wątek ale ja na FB praktycznie nie jestem,nie umiem tam się poruszać.Trochę mało czasu bo jak zrozumiałam to ten transport ma być jutro. Napisałam jeszcze na wątku Dora2010.Tam sporo kociaków wybywa w trasę,z tym,że oni bazują przeważnie na bla-blacar.
  17. No i też są fajne wiadomości od naszego Bezika/Leszy.Chłopak urlopuje,cudnie,należy mu się to. Wszystkie trzy psiaki szczęśliwie trafiły do fajnych domków.Ogromnie się cieszę.
  18. Umieściłam informację na naszym wątku transportowym.Teraz jakoś nikt tam nie zagląda. https://www.dogomania.com/forum/topic/7288-wątek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty/?page=16
  19. Jest organizowany płatny transport 24.08.19 na trasie Zamość - Kraków - Wrocław.Może macie jakieś szczęście do przewozu.
  20. Chyba wiadomo tylko,że jest piękna,mała i biedna w tym schronie.Gdyby nieczynny hotelik u szafirki byśmy ją wzięły pod opiekę.Zaraz zwróciła moją uwagę ta biedna sunia.
×
×
  • Create New...