-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Kofi /Sofi w bajecznym domku w Holandii. Kolejna czarnulka u nas w BDT
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Widać,że sunia trafiła do bardzo dobrego domku.Ma cudne spacery i może sobie wolno pobiegać a to jest jedna z najszczęśliwszych chwil w życiu dla psiaka.Powodzenia Kofi. -
Bardzo dobre wiadomości jak na pierwszy dzień pobytu Arusia w DS.Aruś nauczy się chodzić po schodach,potrzeba tylko czasu i zaufania do otoczenia.Przecież dla niego jest wszystko nowe.Próbować smaczkami wabić co stopień,dwa i problem będzie rozwiązany.Absolutnie nie ciągnąc na siłę bo to odniesie odwrotny skutek.
-
Najważniejsze,że Sara je.Oczywiście potrzeba czasu aby poznała nowe miejsce.Najważniejsze,że jest wolna.Niebawem dowiemy się więcej o ślicznotce.Podejrzewam,że po podróży jest słaba dlatego się co chwilę kładzie,być może ma też anemię.Czy jest wysterylizowana? Zastanawiam się nad tym grzbietem,co ona ma tam? Ten wątek może zostać dla Sary tylko trzeba zmienić tytuł,Aureliusz w DS i dodać Sarę.Rozliczenie kosztów oddzielić.
-
P.Agato,bardzo dziękujemy za pomoc naszym psiakom.Nadeszła wpłata 12.08.19 - 30,00zł. Przeznaczyłyśmy ją dla Kessi,Bezika i Czika.Wszystkie psiaki mają swoje domki.Wpłatę wpisałam na ich wątku.Pieniążki nie zmarnują się,zbieramy na następne bidy aby móc im dalej pomagać. https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też intensywnie myślę jak pomóc Fado aby uzyskał spokój i żył spokojnie.Tak sobie myślę,że hotelik u Jamora nie jest trafionym miejscem dla Fado.Za duża przestrzeń jak dla niego,w której się gubi.Za dużo ma zewnętrznych bodźców,które przypominają mu schron.Być może Jamor przypomina mu pracowników schronu- mężczyznJego azylem w tej chwili jest kojec i buda.Ciężko jest poradzić takiemu psiakowi z tym wszystkim co go otacza.Może szukać mu spokojnego miejsca z mniejszą ilością psów.Może hotelik u Gajowej -Konstancin k/Warszawy-tam są budy i kojce ale bardzo ogólnie przyjazne warunki,dużo zieleni na mniejszej powierzchni.Być może Mokry Nosek-Teresin k/Warszawy.Hotelik Dobry Pies-ronja-k/Warszawy.Psio-Kot - k/Grójca-Prażmów. Hotel u Jamora to typowy jest hotel do szkolenia psów i stąd ta też m.in.cena.Tu ewidentnie widać,że Fado potrzebuje jedynie spokoju i nie narzucania się człowieka.Sądzę,że w kameralnych,w spokojniejszych warunkach by nawet zaakceptował człowieka podchodząc do niego z własnej woli tylko potrzeba mu dużo czasu na to. Żaden z tych hoteli k/Warszawy nie jest przeze mnie polecany jedynie tylko mam je zapisane,nie znam ich. Mokry Nosek - tel.501 034 608 Hotelik-Gajowa - tel.604 400 598 Hotelik-Dobry Pies - 507 443 597 lub 663 214 858 Psio- Kot - tel.730 089 120 -
Brak wiadomości strasznych to dobra wiadomość.
-
Ja też zaglądam do Majorka.Niech chłopczyk czuje,że tyle ludzi trzyma kciuki i myśli o nim pozytywnie.
-
Ogólnie założenie jest takie:Staruszek- Murek wiezie do Krakowa zaadoptowanego psiaczka od Murki i Staruszka.Z Krakowa odbiera Staruszka p.Arek i zawozi do Wrocławia.Wcześniej na wątku było napisane,że Z Wrocławia odbierze Staruszka osoba,która zabiera od kikou pieska na rehabilitację.Tak zrozumiałam.Być może źle zrozumiałam. Stąd ta kwota 750zł ze strony p.Arka.W przypadku Murka będzie jakaś kwota podzielona na dwa psiaki.Zdaję sobie z tego sprawę,że pieniądze są szalone ale nie ma innej opcji aby na cito pomóc Staruszkowi.Mają go na żywca zeżreć muchy?
-
Chyba wiadomo tylko,że jest piękna,mała i biedna w tym schronie.Gdyby nieczynny hotelik u szafirki byśmy ją wzięły pod opiekę.Zaraz zwróciła moją uwagę ta biedna sunia.