Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Cudne maluchy, słodkie foczki ... tylko skąd potem 8 domków wytrzasnącć?
  2. Rita jest piękna i bardzo delikatna jak wszystkie collaki ... masz rację, że potrzebuje sporo czasu, by dojść do równowagi ... ale potem odwdzięczy się z nawiązką człowiekowi, który ją pokocha.
  3. Moje kciuki tez zaciśnięte !!!!!!!!!!
  4. Znalazłam wątek biedaka ... żal patrzeć na początkowe fotki , mam nadzieję, że dojdzie chłopak do siebie i fizycznie i psychicznie. Trzymam mocno za niego kciuki !!!
  5. Szczęściarz Duszek ... coś czuję, że wielka kariera filmowa przed nim ;)
  6. Dzień dobry Misiu ... pozdrowienia dla nocnego przyjaciela ;)
  7. Podnoszę na dzień dobry ... [COLOR=silver]tylko tak mogę pomóc[/COLOR] ... oby maluszki znalazły szybko domki :)
  8. Kochane psisko, szkoda tylko , że musi się tyle nacierpieć :shake: ... wierzę, że w rękach Gusi dojdzie do siebie szybciej, niż ... gdzie indziej.
  9. Dzien dobry Dosiu :) .. poczytałam o Waszym schronisku i naprawdę jestem bardzo mile zaskoczna :loveu: ... po tym wszystkim, co czytam na Dogo o innych schroniskach, to prawdziwy raj dla psiaków, nie są traktowane jak niepotrzebne kłopotliwe przedmioty, tylko istoty czujące, myślące ... BRAWA dla wszystkich, dzięki którym tak jest !!!!!!!!!!!!
  10. Dalej jej nie ma ? ... biedna sunia, oby się znalazła.
  11. Co slychać u Dosi ? ... ciekawa jestem, jak psy w schronisku znoszą takie upały, czy mają chociaż część wybiegu w cieniu?
  12. Trzymam kciuki za piękną Ritę, by jak najszybciej doszła do pełnej formy :)
  13. Też zerkam co u Trymerka ... przyjdę później ...
  14. Cudny psiak, szkoda, by zdziczał sam w tym pustym mieszkaniu.
  15. Ale biedny ten brzuchol ... może go jeszcze czymś smarować (?) a waga, nie do wiary, 5 kg w 10 dni ??? ... super wiadomość :)
  16. Ufff, też odetchnęłam ... teraz tylko spokój i powolna rehabilitacja ... no jeszcze sterylka, biedna psinka trochę się wycierpi. Mam nadzieję, że dostaje coś przeciwbólowego i przeciwzapalnego.
  17. Z tym wracaniem na miejsce to prawda, podobnie było jak nawiał Marlej ... wrócił pod blok, spod którego nawiał ... akcja łapania go na Ursynowie, była zakrojona na szeroką skalę.
  18. [quote name='obraczus87']heheheh co za ujęcia :D[/QUOTE] Martuś, godzina namawiania modelki do pozowania :mad: ... przeróżne sztuczki, przekupstwo, ostatnionajbardziej skuteczne łaskotki ;) Lenka nie znosi być fotografowana, z jej temperamentem ... uffff, dla nas sport prawdziwie ekstremalny :diabloti:
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/312/273e9c33de816113med.jpg[/IMG][/URL] ... Lena sybarytka ..................................... :eviltong:
  20. Może wydrukować mały plakacik i porozwieszać choćby na drzewach , przystankach, plotach itp. w okolicy, gdzie psiak był widziany i skąd zabrany ... info o wysokiej nagrodzie czasem czyni cuda ... trzymam kciuki za powodzenie akcji poszukiwawczej :)
  21. Trudna sprawa ... może poprosić o pomoc profesjonalnego "łapacza" ze specjallną siatką ... :( może tu spróbować .......... Sraż dla Zwierząt : [URL]http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index.php?pliki=kontakt[/URL]
  22. Witajcie myszowane o poranku ... cudna plażowa fotka :) Trzymam kciuki za sterylkę!
  23. A to niespodzianka ... taka ładna dziewczyna i taaaakie maniery ... mam nadzieję, że to chwilowe odreagowanie "czegoś" (?) Trzymam kciuki za wyprostowanie sprawy !
×
×
  • Create New...