Dzien dobry Dosiu :)
.. poczytałam o Waszym schronisku i naprawdę jestem bardzo mile zaskoczna :loveu:
... po tym wszystkim, co czytam na Dogo o innych schroniskach, to prawdziwy raj dla psiaków, nie są traktowane jak niepotrzebne kłopotliwe przedmioty, tylko istoty czujące, myślące ...
BRAWA dla wszystkich, dzięki którym tak jest !!!!!!!!!!!!