No właśnie, też myślę, że te zakręcane nie dla wszystkich są jednoznaczne ... wiele osób myśli, że to taka ozdoba. Dla długowłosych, jak Zorba, wkręcają się w nią włosy i trzecba co kilka dni wycinać kępkę sierści.
Ok, to zamawiam, będzie prezent dla Dosi :)
... jeszcze mam pytanie, czy Dosia reaguje na swoje nowe imię (???) , wiem, że w poprzednim życiu nazywała się Rita.