Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. O, to dzisiaj wielki dzień myszowatych ... trzymam kciuki za zabieg i szybką rehabilitację :)
  2. Straszna tragedia ... :(:(:( ... mocno trzymam kciuki za zdrowie NOREL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Dzień dobry Trymerku :)
  4. Dosia wita o poranku :) Bardzo ładnie spała, zjadła caaaałe śniadanie, do tej pory zjadała tylko czść porcji, więc dawałam jej 5 mniejszych posiłków ... teraz przejdziemy chyba na 3, oprócz dobrej karmy, dostaje makaron z warzywami dla psów, mam nadzieję ją troszkę utuczyć :) Jeszcze jest słabiutka, dużo śpi, ale już zaczyna się bawić, nauczyła się aportować (!) i galopuje z Leną wokół domu, jednak bardzo szybko się męczy. Musi dziewczyna trochę odpocząć po tych wszystkich wrażeniach ostatnich dni, a poza tym jest przecież straszny upał.
  5. Aniu, myślę, że Rita będzie tam szczęsliwa :) ... szczególnie jak wrócą do domu kobiety. Collie to bardzo wrazliwe i subtelne psy, a te po przejściach, bardzo często boją się mężcczyzn.
  6. [quote name='rufusowa']kurka.... miejmy nadzieję, że ktoś pokocha go takim jaki jest[/QUOTE] Ja myślę, że pokochają go jeszcze mocniej !!!
  7. Śliczna babunia, oby szybko się coś dla niej znalazło, najlepiej DS :)
  8. [quote name='oska1983'](...) a gdzie się kupuje takie grewowane adresówki? adresowki? - bardzo proszę .................... :) http://www.allegro.pl/item1103691473_identyfikator_stalowy_grawer_adresowka.html
  9. [*] ....................................................................... :(
  10. Ale wypiękniał chłopak :) ... pamiętam zimowe fotki, był chyba jakiś .... smutniejszy.
  11. Masz rację, napiszę ... może uda się od spodu na obróżce.
  12. Dobrze zdejmę :), ale tak mi przyszło do głowy, że gdyby coś się stało, tfu, tfu ... a mój tel z jakiś powodów nie działał, to zawsze jest jakiś drugi kontakt ... co sądzisz?
  13. [quote name='piechcia15']z tych co tu Kasia zaproponowała to ja bym chyba tego Brita kupiła, ja mam do niego bardziej zaufanie niż do Puriny. Ja to już bym robiła Dosi porządny pakiet ogłoszeń, napisać że jest po sterylce, bo wiadomo ile teraz się szuka dobrego domu. W końcu teraz tyle czasu miała allegro i nikt się nie zgłosił. Ewciu zaaplikuj jej tego Frintlina i sie rozliczymy, wyślij mi wszystko na pw. Ok, zaraz wyślę pw... a tymczasem tipsy naszej dziewczynki :p ... a tu pełny dywanowy luz :) ... dostała od nas w prezencie adresówkę grawerowaną laserowo :p ... nr tel. na odwrocie
  14. Lenka dostała od nas w prezencie adresówkę, z imieniem i nr tel., laserowo grawerowaną :) [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=eca0960643d52f9e"][IMG]http://images47.fotosik.pl/314/eca0960643d52f9em.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nadal trzymamy mocno kciuki ... oby się udało jak najszybciej !!!!!!!!
  16. Dzień dobry Trymerku :)
  17. Do góry ... !!! Kasiu, myśl jednak o swoim zdrowiu ... to podstawa!!!
  18. Fantastyczne wieści ... tak, kijek w wodzie, to jest TO :)
  19. Odbyło się komisyjne ważenie stada ;) [B]Lenka waży ok. 10,5 kg[/B] ... jak tak dalej pójdzie to :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Trzeba jej szukać domku, bo niedługo zacznie się turlać :p ... już nie wyczuwa się pod skórą żeber i kręgów. Jak do nas przyjechała [B]ważyła 7 kg[/B] i była baaardzo szczupła, a teraz ... ma lśniącą sierść i zaczyna być ... pulchna :loveu:
  20. Odbyło się komisyjne ważenie stada ;) Dosia waży ok. 11,5 kg Ma rewelacyjny apetyt, można już śmialo zamówić dobrą suchą karmę (!) ... lubi również makaron (kupiłam dwa opakowania po 12,50zł) z warzywami dla psów, który dostaje dodatkowo jako tzw. "wypełniacz" ;) ... je małymi porcjami kilka razy dziennie, jak na misce jest za dużo, to zostawia i odchodzi,jak prawdziwa dama !!! Lenka zawsze pochłania wszystko , najwyżej nadmiar zwymiotuje ... ot, różnica klas :eviltong: Bardzo dużo pije, więcej niż reszta towarzystwa i wydaje mi się, że bardziej męczy ją upał ... je, pije, wychodzi na sekundę na siku, wraca, kładzie się i odpoczywa. Bardzo się drapie, może zastosować Frontline, lub Fiprex ??? Nie wiem, kto decyduje i kto płaci ? ;) ... a komu mam przesłać nr konta?
  21. [quote name='magenka1']A ja mam pytanie czy książeczka doszła od Aliny, ostatnio udziela się na swoim wątku, ale chyba Lenka jest wysterylizowana bo nie ma cieczki[/QUOTE] O ile wiem, książeczka zdrowia niestety nie doszła, założyłam Lenie nową. Cieczki nie dostała, więc mam nadzieję, że sterylizacja odbyła się 19 stycznia, jak pisała AlinaS. Lenka bawi się radośnie z nową koleżanką Dosią, zaczepia ją , prowokuje do zabawy, jest niekwestionowaną duszą towarzystwa ;) Gdy Dosia przyjechała, staliśmy wszyscy na podjeździe, było kilka obcych osób, Lenka wpadła w niebywałą panikę, muszę przyznać, że zmartwiło mnie to bardzo. Mimo naszych prób oswajania Lenki z ludźmi, efekty są mizerne, dodatkowym minusem było to, że sunia była na smyczy, co zawsze psuje jej humor ... ale brama była otwarta i nie chciałam ryzykować. Zapoznanie przebiegło więc fatalnie, ale już po czasie, gdy wszyscy odjechali, już w domu obie suczki szybko doszły do porozumienia i teraz bawią się jakby znały się od dzieciństwa :)
  22. Noc spokojna ... obie spały w sypialani ... :p Dosia vel Frida vel Rita , w nocy nie chrapie, nie sapie ... śpi jak aniołek :loveu: Dziewczyny zjadły śniadanko ... pobiegały po ogrodzie i ... poszły spać ;)
  23. Jestem, ale pomóc niestety nie potrafię ....... piękny pies ........... kiedy to się skończy? :(
  24. Dorotko, sunie zachowują się jakby znały się od dzieciństwa ;) ... staram się troszkę izolować Dosię, zamykam się razem z nią w pokoju, bo Lenka cały czas zaprasza ją do zabawy :) ... Dosia po ostatnich dniach pełnych przeżyć, dużo odpoczywa, kladzie się, przymyka oczka i odpływa ... potem idziemy na siku , ona natychmiast wraca do domu, drzwi są non stop otwarte ... troszkę zje i znowu się kładzie pospać lub ... pomarzyć :loveu:
×
×
  • Create New...