Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Śliczna sunia i ma wymarzone mniery ;) ... domki będą się o nią biły :)
  2. Dorotko, wiem co czujesz, a przynajmniej wydaje mi się, że wiem ... zapewniam Cię, że dbam o Dosię najlepiej jak potrafię, myślę, że ona to czuje, że jest już bezpieczna, nie odstępuje mnie na krok :) ... a to jej spojrzenie przez bramę uwieczniłam, bo Lenka niczego takiego nie robiła. Dosia zaczęła jeść !!! ... odzyskała apetyt i wraca jej radość życia, np. zaczęla biegać i skakać, czego wczoraj nie robiła :) ... zjadła dzisiaj, w niewielkich porcjach, kilka posiłków - makaron z mięskiem, luksusowe suche, dużo pije i odsypia wrażenia ... jest straszny upał, wiec wszyscy trochę drzemiemy na stojąco ;) Utrzymuje czystość w domu, kręci się i zerka na mnie porozumiewawczo i wiem, że chce wyjść, robi siku i sama wraca z tego upału do domu. Poczekamy do wieczora na dłuższy spacerek, może choć trochę się ochłodzi. Jeszcze z pierwszych obserwacji: ma ciemny wyciek z prawego oczka, o łupieżu już Dota wspominała ... no i jak na elegantkę przystało, ma prawdziwe tipsy :D
  3. ........... wierny pies ... ... postaramy się, by czuła się u nas jak w prawdziwym domu!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='Bonsai']Cudownie. :) Cieszę się, że ta historia ma taki happy end. :) I tak sobie myślę, że wspaniała z Ciebie kobieta - mimo tylu przeciwności, problemów nie poddałaś się i nie poszłaś na łatwiznę, np. przez oddanie psa do schroniska jak pewnie większość ludzi by postąpiła na Twoim miejscu. Gratuluję Ci wytrwałości i dziękuję, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty! Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE] Lepiej bym tego nie ujęła !!!! :)
  5. Dzien dobry Trymerku :) Gusiu, ciotki mają rcję , Twój TZ to anioł ;)
  6. Zdrowiej szybko malutka i hop, do nowego kochającego domku :)
  7. Wczoraj rodzinka powiększyła się o Dosię ... Lenka szybko zaakceptowała starszą koleżankę :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/314/ca7ca2d9db37529amed.jpg[/IMG][/URL] ......... tu najlepiej widać temperament Lenusi ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/313/0fa6bdc08f3b7947med.jpg[/IMG][/URL]
  8. .......... rodzinka w komplecie .......... w tym jeden chwilowo w gipsie :eviltong:
  9. Noc minęla spokojnie, choć Dosia popiskiwała, widać, że bardzo tęskni i wszędzie szuka Doty i węszy szczególnie tam, gdzie ostatnio ją widziała. Wczoraj nie chciała jeść ani suchego, ani ryżu, wybrała z niego troszkę smakołyków ... dzisiaj też śniadanie zostawiła ... spróbowałam dać jej bułkę z maslem i zjadła z wielkim apetytem ... widać, że powoli się owtwiera, jest przecież w kolejnym nowym miejscu w bardzo krótkim czasie. Zrobiła jedną koopę, pół na pół, woda-normalna ... mam nadzieję, że to się unormuje z czasem.
  10. Dosia dojechała szczęśliwie do dt u Ewanki :multi::multi::multi: Zwiedziła całą posesję była w lasku i w sadzie, podziwiała różany ogród :cool1: ... nie chciała ani wody, ani suchego, które przywiozła ze sobą ... zaraz dostanie dietetyczne gotowane danie. Dwa razy siknęła, koopy na razie brak. Okazała się mniejsza niż się spodziewałam :) ... jednak zdjęcia trochę fałszują proporcje. Zapoznanie z psami wyszło , hm, średnio, Lenka, czego się obawiałam, zareagowała nerwowo, panicznym strachem, natomiast Zorba, jak to facet, wyglądał na bardzo zadowolonego z towarzystwa kolejnej kobiety :eviltong: Dota, bardzo dziękuję, że mimo wielu trudności "mechanicznych" , bohatersko dotarłaś do nas i przywiozłaś Dosię :loveu:
  11. Same radosne wieści :) ... trzymam kciuki za dalsze postępy w wiadomej dziedzinie ;)
  12. Czekamy na wieści ... :)
  13. Zerkam w nadziei, że ... a tu :/ Nie mam już dobrych rad, wspieram na odległość, rozumiem, jaka to cholernie niekomfortowa sytuacja ... Tanitko, bardzo Ci współczuję.
  14. O, jak się ciesze, akurat trafiłam na wieści :) ... fajnie, że Dosia taka proludzka, jedynie troszkę obawiam się reakcji zazdrośnicy Lenki, która własnie sypia przy moim łóżku ;) ... ale mam nadzieję, że dziewczyny się jednak dogadają. Dota, masz rację, że podróżowanie w tym upale jest bez sensu, my też tu lekko zdychamy bez klimy, a wieczorem może będzie chociaż ze dwa stopnie mniej ;) Czekam na telefon i na Was :) ... Dorotko podaj mi, prszę na pw, do siebie nr tel. tak na wszelki wypadek.
  15. Ojej, bo dzisiaj już 11-ty ... jakie decyzje? ... bardzo trudna sytuacja, wspólczuję, ale niestety nie potrafię nic sensownego doradzić .
  16. Dzięki Aniu :) ... też mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja i Dosia szybko dojdzie do siebie.
  17. Witaj Emi :) ... nie do wiary, że sunia poprawia się tak szybko i ślicznie wygląda, aż miło popatrzec na zadowolony pychol.
  18. Śliczne dziewczynki, żeby tylko zechciały nie schodzić już z pokojowej drogi ;)
  19. Dzięki dziewczyny za rady :) Tripti ... trochę mnie pocieszyłaś , mam nadzieję, że to tylko taki powód biegunki i spokój oraz dieta sparawę załatwią. Jak minęła noc ? ... niecierpliwie zerkam , a tu żadnych wieści.
  20. Hm, jednak trochę się martwię ... :/
  21. Bardzo się cieszę, że Dosia jest kontaktowa i uśmiechowa ;) ... ciekawa jestem jak zniosła kąpiel, czy była spokojna, czy wręcz przeciwnie ;) ... natomiast bardzo zmartwiła mnie jej biegunka, ciekawe od jak dawna ją ma i czy o jest tylko problem diety? czy jakiejś infekcji? ... ja nie bardzo mam gdzie izolować psiaka, wszyscy mieszkamy razem, kojców brak ... boję się bardzo, żeby Lenka i Zorba nie złapali jakiegoś wirusa :/ Co o tym sądzicie?
  22. Anita, dla collaczków zdecydowanie lepsze szelki niż obroża, nawet pólzaciskowa potrafi się zsunąć, one mają małe głowy i wielkie kołnierze ;) Moj Zorba, właśnie tak mi nawiał pierwszego dnia pobytu u nas, na szczęscie na naszym ogrodzonym terenie.
  23. Emi, myślimy o Tobie :)
  24. Piękny uśmiech :D ... Tofik stanął a wysokosci zadania i zachowuje czystość w domu ... brawo!!!
×
×
  • Create New...