Jump to content
Dogomania

marzenawtf

Members
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

About marzenawtf

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/24/1986

Converted

 • Location
  gdzieś pod Warszawą

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. STOP PETARDOM - PODPISZ PETYCJE !!!

  Szczegóły w mojej sygnaturze

 2. OUTLET DELUXE ZAPRASZA

  Monnari, Zara, MaXMara, Solar, Biotherm, Clinique i wiele wiele innych…

  Znajdziesz tu szafę pełną markowych ubrań, luksusowe próbki kosmetyków, czytadła, pachnidła, świecidła i wiele wiele innych – a to wszystko dla staruszków Chojraka, Krecika, Tytusa, Megi i Tofika, a także Tulia i jego kumpli ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów.

  klik -> vol.1 <- klik

  klik -> vol.2 <- klik

  ŻYCZĘ SATYSFAKCJONUJĄCYCH ZAKUPÓW

 3. który to Tarczyn? w gminie Nadarzyn nie ma takiej miejscowości, ja jestem z Tarczyna (35 km od W-wy jadąc na południe Al. Krakowską... gmina Tarczyn, powiat piaseczyński) i nic nie słyszałam o tej sprawie. czy to u mnie się wydarzyło? gdzie?
 4. bazarek na Szarika zakończony, kam mówiła, że tym razem słabiej poszedł niż poprzednie.. :( trzeba nad nowym pomyśleć.. ale ona teraz zabiegana jest, ciągle tylko praca i praca.. w domu jej już nie widuję.. :roll:
 5. ogromnie się cieszę, że udało się ją wyadoptować :) zaraz zmienię tytuł, a czy będą jakieś wieści z nowego domu?
 6. dobrze, że jeszcze z bazarków jakieś pieniądze są, bo gdyby nie one to naprawdę kiepsko byśmy przędły. :) ale niedługo jak nie będziemy miały już co sprzedawać to i sytuacja stanie się nieciekawa, rzeczywiście deklaracji mamy niewiele, ale przecież nikogo nie zmusimy, żeby wpłacał na Szarego.. :( kam i ja porobimy mu jeszcze ogłoszeń.
 7. [quote name='Paulina78']To może tak do Szarika wrócimy... :)?[/QUOTE] a może do Liśki, która jak się właśnie dowiedziałam pojechała wczoraj do nowego domu. :multi: Paulina zdawaj relację, czy to ci sami Państwo, którzy ostatnio do Ciebie telefonowali? wiesz coś więcej na ten temat? :loveu: Ja na Szarika na pewno coś wpłacę z marcowej wypłaty, mam nadzieję, że chłopak sobie radzi, może mu ogłoszenia odnowić?
 8. super wieści, :multi::multi: Liśka to naprawdę fajna sunia i zasługuje na dobry domek. poprosimy o więcej informacji.. gdzie pojechała i jacy ludzie ją adoptowali.. powodzenia kruszynko. :loveu:
 9. [quote name='Abrakadabra']Paulina mówiła, że był jakiś telefon w sprawie Szarika - niestety... raczej bezsensowny...[/QUOTE] szkoda, miejmy nadzieję, że jeszcze ktoś zadzwoni..
×