-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
No to mamy nową warszawiankę :) -
Chyba mżna już zmienić tytuł ... Lolusia DT już ma, a szuka cudownego DS :) ... czego jej z człego serca życzymy!!!!!!
-
Pamiętamy o Emi :)
-
Lolusia to fuksiara ;) ... dobry DT to tylko połowa sukcesu ... Lolusia czeka teraz na wspaniały DS !
-
Co słychać, czy Lolusia już w nowym DT? ... czy cos się zmieniło? Mizianko dla słodkiej suczynki :)
-
Zdarzają się również, choć ostatnio sporadycznie ... DT darmowe, ale one są na ogół tak już 'zapsione', że nie mają możliwości przyjąC nowego psa. Te ceny i tak są niskie, bo to ofrerta dogomaniacka ... poczytaj o cenach "komercyjnych" hotelików, tam jeden dzień kosztuje od 40 pln w zwyż. Trzymam kciuki, sprawa nie jest łatwa, ale głowa do góry ... nie ma takiej sprawy, której nie da się jakoś załatwić :)
-
[quote name='mala3320']dzięki za zainteresowanie, trochę mi lżej jak widze ze coś się dzieje, bo z ogłoszeń ciągle cisza :( Ewanka a jaki jest koszt pobytu psa w takim hotelu??[/QUOTE] To zależy w którym ... zerknij tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forums/937-Domy-tymczasowe[/URL] ... są rózne propozycje, a na wątku Amigo jest pewnie konkretnie napisane gdzie jest i ile to kosztuje. Ogólnie chyba ok. 300-350/mies. ... albo więcej ;)
-
Witam Duszka o poranku ;) ... chyba nareszcie nadszedl moment, by podjąć decyzję co do przyszłości chłopaka ... i zmienić tytuł, bo mamy już LIPIEC :) IVV ma rację, że Casperek powinien trafić już do jakiegoś domku, mieć swojego ludzia (stałego lub tymczasowego) , działaka to może fajna rzecz, ale na krótko ... jedynie w trybie "awaryjnym".
-
Jestem na zaproszenie Bonsai :) ... przeczytałam wątek chłopaka i przypomniał mi się Amigo, który ma identyczny problem (lęk sepracyjny), choć trochę inaczej się on oobjawia i niestety wrocił z adopcji ... mimo, że nowi właściciele robili wszystko, by psiak u nich został. W tej chwili jest w hoteliku, gdzie jest wiele psiaków i ludzi ... czuje się tam świetnie, tylko, że to kosztuje :/ To jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178165-Zdominowany-ONek-w-schronie-czyim-zostanie-AMIGO[/URL] Myślę, że docelowo psiak powinien zamieszkać w wielopokoleniowej rodzinie w domu z ogrodem ... wtedy nie będzie powodu do lęku, bo zawsze ktoś jest w domu i sporo się dzieje ... tylko skąd taki domek wziąć??? Trzymam kciuki, ale konkretnie niestety pomóc nie potrafię.
-
Duszku Casperku ... pamiętamy o Tobie :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3][COLOR=#008080]Właśnie minął miesiąc pobytu u nas Lenusi[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu: ... zleciało błyskawicznie, już zupełnie nie pamiętam początkowych problemów, hihihi ... :mad: Obraczuś bardzo dziękuję, przekażę TZ-towi ... z całej tej fotograficznej akcji ;) wyszedł nieco podrapany, ale za to wycałowany jak nigdy dotąd :evil_lol: -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Angel, jesteś prawdziwym Aniołem dla Śnieżynki ... :loveu: dzięki Twojemu wielkiemu sercu i zaangażowaniu łatwiej było jej znosić te wszystkie cierpienia i niedogodności. Teraz z pewnością, będziecie obie tęsknić, ale masz prawo mieć wielką satysfakcję, że pomogłaś suni rozpocząć życie na nowo, w nowym kochającym domku, w nowej szczęsliwej psio-ludzkiej rodzinie :multi: Głowa do góry, kolejny psiak, dzięki Tobie, będzie miał długie szczęśliwe zycie !!!!!!!!!!!!! -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
................sorry............dubel.............................................. -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Ewanka replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Śliczny szczenior, a z ADHD wyrośnie ... mam nadzieję :eviltong: -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Ewanka replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ale fajny DT ma Dziadzius Rambuś vel Dropsik ;) Czekamy na dalsze relacje i ... fotki :) ... a badania, chyba trzeba zrobić wszytkie jakie zaleca wetka. -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Nikt jeszcze nie wie, który domek jest tym najlepszym dla Śnieżynki, ale zgadzam się, że Angel jest teraz w emocjonalnym szachu, postawiona trochę pod ścianą ... nie ma właściwie wyboru ... a zdecydowanie powinna go mieć !!!! ... dobro suni jest najważniejsze, a nie to czy ktoś chce mieć drugiego pieska czy nie i czy już zaczął do niego tęsknić ;) ... warto zbadać co proponuje drugi domek i wybrac ten, który dla suni będzie najlepszy - z tym w pełni się zgadzam :) -
Myszatki , hop na pierwszą ... śliczne dziewczynki :)
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Ewanka replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Dziadziuś super ... chyba już można zmienić tytuł ;) -
Ale fajne foteczki ... Duszek Casperek pierwsza klasa ;) ... śliczny chłopak, czy jest już decyzja, że zostaje, czy wahania nadal trwają ?
-
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
Ewanka replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Kasiu, głowa do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!! ... myślimy o Tobie i o Twojej suni :)- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']Angel a to Ty podejmujesz decyzje co do DS? bo wczoraj rozmawiałam z osoba z TOZu i mówiła mi o całkiem innym domu ze jak Sniezynka wyzdrowieje to tam jedzie... takze ja widze tu całkiem rózne dwie wersje...[/QUOTE] Tak, jak wszyscy czuliśmy, będą się domki biły o malutką Śnieżynkę ... jest cudna i tyle przeszła, że wszystkim miękną serca :loveu::loveu::loveu: