-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
Ewanka replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Ciotki chyba wyjechały..[/QUOTE] Nie wszystkie ;) -
PILNIE NOWY DT !!! Malenka sunia-ogromne przerazenie-JULCIA z Dobrocina
Ewanka replied to zuziaM's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Czy ma ktos namiary na dobrego behawioryste. Musze sie poradzic. Bardzo prosze o podanie kontaktu.[/QUOTE] [URL]http://www.alejafirm.pl/zwierzeta/weterynaria/firma-1000229010.html[/URL] -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Ewanka replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Widać, że ciocia jest zwierzolubem i Supełek to wykorzystuje ;) -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
Ewanka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Radosny chlopak ... aż miło :) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Same dobre wiesci od rana .... przecież się jeszcze nie cieszę ;) -
Witaj Emi .. zdrowiej dziewczyno, nabieraj sił, długie ciekawe życie przed Tobą :)
-
Fantastyczne zdjęcie ... Duszek-Puszek-Okruszek będzie miał super domek , bardzo się cieszę ;)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwy pies ... no i po co szukać innego DS ......... :diabloti: -
[quote name='worty']No,no..babeczka calkiem sobie,hi,hi....dzis ma randke ze Sniezynka....pzdr.[/QUOTE] A gdzie fotki ?????
-
Obie sunie śliczne, ale nasza ... ładniejsza :):):)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To prawda Lenka potrafi być aniołkiem, ale ma również całkiem przeciwstawne talenty :evil_lol: Lenusia, chyba nareszcie czuje się bezpiecznie, jeśli chodzi o michę ... nie je już tak lapczywie, gryzie pokarm, a nie połyka w całości :) Do tej pory, gdy rano otwierałam drzwi od sypialni, gdzie śpi z nami, od razu biegła na pólpiętro, do miski Zorby, sprawdzić, czy cos tam zostalo po nocy i wcinala to ze smakiem, a teraz ... omija schody i idzie do drugiego pokoju odwiedzić śpiącego Zorbę . Przytyła 2 kg :multi: ... gdy do nas przyszła wazyła ok. 7 teraz ok. 9 kg .... na starej wadze łazienkowej, więc dokladność średnia. Wcale po niej tego nie widać, wygląda ślicznie, sierść lśniąca i pychol zadowolony !!! [B]Miłego weekendu Cioteczki .............................. :loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/307/edca8efb0841c037med.jpg[/IMG][/URL] ... mam tę fotkę na pulpicie ............. -
[quote name='obraczus87']Fizycznie i psychicznie "z" ;)[/QUOTE] ... fizycznie tak, a psychicznie znacznie mniej ... raczej typ kanapwca, leży a Lenka na niego wchodzi i ... pokazuje mu jak to się robi ;)
-
[quote name='obraczus87']Cioteczki a kiedy Dosia miała ostatnia cieczkę?? Zorba przecież to pies z jajami ;)[/QUOTE] O, celna uwaga !
-
[quote name='IVV']jesli skarbonka dolozy troche to i ja cos dosle i sunia moglaby juz wychodzic jesli Ewanko nie przeszkadza Ci by poszla prosto do Ciebie po zabiegu .[/QUOTE] Zobaczymy, jak dziewczyny zdecydują ... ja tu jestem caly czas ;)
-
[quote name='IVV']a jaka jest roznica miedzy cene schroniskowa ,a cena z miasta ? czy Ewanka podjelaby sie wziasc sunie prosto ze sterylki do siebie do domu ,by zaoszczedzic suni stresu?[/QUOTE] Sterylka w schronisku jest za free, a u nas ok. 200,- Sunia mogłaby przyjechać po sterylce, choć chyba lepiej dla niej chwilkę odczekać i nie narażać się na stres podrozy i nowego domu tuż po operacji.