Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='beka']Ciotki chyba wyjechały..[/QUOTE] Nie wszystkie ;)
  2. [quote name='zuziaM']Czy ma ktos namiary na dobrego behawioryste. Musze sie poradzic. Bardzo prosze o podanie kontaktu.[/QUOTE] [URL]http://www.alejafirm.pl/zwierzeta/weterynaria/firma-1000229010.html[/URL]
  3. [quote name='mala3320']dzięki, wkleiłam jej wątek ....zobaczymy[/QUOTE] Trzymam kciuki, nie poddawaj się!!!!!!!!!!!!! ... z kazdej sytuacji jest jakies wyjście ;)
  4. Nareszcie trafiłam pod ten dach ... fantastyczna ferajna, a matka chrzestna na medal :)
  5. Dziewczyny, a pytałyście Igiełki ... ona jest chyba teraz wolna i może by się zgodzila na psiaka. Nie wiem, ale zapytać warto. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-małych-potrzebujących-suczek-zdjęcia[/URL]
  6. Widać, że ciocia jest zwierzolubem i Supełek to wykorzystuje ;)
  7. Zazdroszczę Wam nieustannie ... wody dla ochłody :multi:
  8. Radosny chlopak ... aż miło :)
  9. Same dobre wiesci od rana .... przecież się jeszcze nie cieszę ;)
  10. Witaj Emi .. zdrowiej dziewczyno, nabieraj sił, długie ciekawe życie przed Tobą :)
  11. Fantastyczne zdjęcie ... Duszek-Puszek-Okruszek będzie miał super domek , bardzo się cieszę ;)
  12. Szczęśliwy pies ... no i po co szukać innego DS ......... :diabloti:
  13. [quote name='worty']No,no..babeczka calkiem sobie,hi,hi....dzis ma randke ze Sniezynka....pzdr.[/QUOTE] A gdzie fotki ?????
  14. Ojej, poważna sprawa :( ... myślę o tej pogryzionej suni ... czy cos już wiadomo?? ... no i jakie dalsze losy agresora???
  15. [quote name='agnieszkal2']Chcialabym,zeby tak mialy:) Na pewno czuja,ze sa kochane:) U Ciebie maja jeszcze lepiej,bo moga poszalec kolo domku;)[/QUOTE] To prawda, psiaki mają u nas do dyspozycji duży ogród , sad i lasek ... a u Ciebie basen i jezioro ;) :)
  16. Fantastyczne fotki :) .... sunie mają szczęście, że pozwalasz im na wodne szaleństwa ... zazdroszczę, koło nas nie ma jezior ;)
  17. Obie sunie śliczne, ale nasza ... ładniejsza :):):)
  18. To prawda Lenka potrafi być aniołkiem, ale ma również całkiem przeciwstawne talenty :evil_lol: Lenusia, chyba nareszcie czuje się bezpiecznie, jeśli chodzi o michę ... nie je już tak lapczywie, gryzie pokarm, a nie połyka w całości :) Do tej pory, gdy rano otwierałam drzwi od sypialni, gdzie śpi z nami, od razu biegła na pólpiętro, do miski Zorby, sprawdzić, czy cos tam zostalo po nocy i wcinala to ze smakiem, a teraz ... omija schody i idzie do drugiego pokoju odwiedzić śpiącego Zorbę . Przytyła 2 kg :multi: ... gdy do nas przyszła wazyła ok. 7 teraz ok. 9 kg .... na starej wadze łazienkowej, więc dokladność średnia. Wcale po niej tego nie widać, wygląda ślicznie, sierść lśniąca i pychol zadowolony !!! [B]Miłego weekendu Cioteczki .............................. :loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/307/edca8efb0841c037med.jpg[/IMG][/URL] ... mam tę fotkę na pulpicie .............
  19. [quote name='obraczus87']Fizycznie i psychicznie "z" ;)[/QUOTE] ... fizycznie tak, a psychicznie znacznie mniej ... raczej typ kanapwca, leży a Lenka na niego wchodzi i ... pokazuje mu jak to się robi ;)
  20. [quote name='obraczus87']Cioteczki a kiedy Dosia miała ostatnia cieczkę?? Zorba przecież to pies z jajami ;)[/QUOTE] O, celna uwaga !
  21. [quote name='IVV']jesli skarbonka dolozy troche to i ja cos dosle i sunia moglaby juz wychodzic jesli Ewanko nie przeszkadza Ci by poszla prosto do Ciebie po zabiegu .[/QUOTE] Zobaczymy, jak dziewczyny zdecydują ... ja tu jestem caly czas ;)
  22. [quote name='IVV']a jaka jest roznica miedzy cene schroniskowa ,a cena z miasta ? czy Ewanka podjelaby sie wziasc sunie prosto ze sterylki do siebie do domu ,by zaoszczedzic suni stresu?[/QUOTE] Sterylka w schronisku jest za free, a u nas ok. 200,- Sunia mogłaby przyjechać po sterylce, choć chyba lepiej dla niej chwilkę odczekać i nie narażać się na stres podrozy i nowego domu tuż po operacji.
×
×
  • Create New...