-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Zerknęłam na bazarek i ... czy Dosia będzie miała smycz itp. bo może coś dla niej kupić, tylko nie wiem, jaki rozmiar?
-
Muszę przyznać, że taka wersja bardziej by mi odpowiadała, nie musiałabym skracać pobytu i wracać w sobotę. Może umówmy się tak, że gdyby Dosia źle znosiła podroż, to ja szybciej wrócę. Bedziemy w kontakcie telefonicznym.
-
Nic nie szkodzi ... mam nadzieję, że Dosia dobrze zniesie podróż ... to nie jest daleko, ale nie wiem, jakie ona ma doświadczenia w podróżowaniu, czy nie choruje w samochodzie? Zdaję sobie sprawę, że mimo iż przeczytałam uważnie wątek, to w sumie niewiele wiem o suni.
-
Renatko, czekamy ..... już stawiam wodę na kawę :) ... to tylko 20 km !!!!
-
Też myślę, żeby wstrzymac się z zakupem karmy, aż sunia do nas przyjedzie i trochę odetchnie po podróży ... :) mam w domu jakiś wybor i zobaczymy co Dosi odpowiada. Jeśli to ma być najbliższa sobota, to prosiłabym póżnym popołudniem lub wieczorem, bo na kilka dni wyjeżdżamy i wobec tego, wrócimy w sob. Odkładam ten wyjazd od dawna. Do nas, z Łowicza, jest ok. 37-45 km zależy jaką trasą ... nie cała godzinka jazdy.
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte ... tylko tak na wszelki wypadek ;) -
Wysłałam na maila :) ... dogo bardzo słabo mi chodzi, a pw zupełnie zamrożone :/
-
Usiłuję wysłać adres na PW, na razie bez sutku ... :/ ... myślę, że może wsztrzymaj się do czasu, aż Dosia u nas szczęśliwie wyląduje :)
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Ewanka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja , na zaproszenie Irenaka ... tak mi przykro z powodu stanu zdrowia suni i tego, że niestety w żadnen sposób nie otrafię pomóc ... :( -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anna10025']Ewanko , Lenka jest u Ciebie taka szczęśliwa, aż łezka się kręci, a Twoje relacje i zdjęcia są bardzo fajne i wyczerpujące. Żadna z cioteczek nie zdąży nawet zapytać o Lenkę lub poprosić o fotkę ... [B]Pełen profesjonalizmu DT ! [/B]:happy1:[/QUOTE] Dzięki za taaaaaaaak ciepłe słowa !!!!!!!!!!! ... to jest prawdziwa motywacja do działania ... :oops: :multi: :oops: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/311/8ce64cd216bbaaebmed.jpg[/IMG][/URL] -
Dzień dobry Dosiu :) ... mam nadzieję, że niedługo poznamy się osobiście ;)
-
Witaj Loluś o poranku :) ... rozrabiaj śmiało, przecież jesteś szczeniorkiem, jak nie teraz to kiedy ???? :evil_lol:
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
Ewanka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy , jesteśmy ;) .... Tarunia na pierwszą !!! -
Mizianko dla myszowatych ... są cudne :) ... masz fotki z tej wizyty? ;)
-
Dzień dobry Rituś o poranku :) Piękna sunia, z pewnością nie bedzie kłopotu z adopcją.
-
Nero - teraz Diego - cudny collie - już w nowym super domku!!!
Ewanka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Witaj o poranku piękny collinku :) -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Ewanka replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudna psinka :) Buziaki naszych psiaków są zawsze takie ... rozczulające :) -
Trzymaj się chudzinko !!!
-
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
Ewanka replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Dobra wiadomość ... słowem jest nadzieją, że sprawa ruszy z kopyta ... oby!!!- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ewanko, bardzo bardzo dobre wiesci :)[/QUOTE] ... obyś nie zapeszyla ... ;) muszę przyznać, że to już jest zupełnie inny psiak, jest dużo spokojniejsza, potrafi się wyluzować, co bylo do tej pory nie do pomyślenia. Niedługo ma przyjechać sunia Dosia i to bedzie egzamin dojrzałości dla Lenki, która jest zazdrośnicą (itp.) ... bardzo jestem ciekawa, czy dziewczyny się dogadają. -
To i ja się przywitam ... :)
-
Mizianko dla Toffisi ... pokazuj się ciotkom ;)