Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Zerknęłam na bazarek i ... czy Dosia będzie miała smycz itp. bo może coś dla niej kupić, tylko nie wiem, jaki rozmiar?
  2. Muszę przyznać, że taka wersja bardziej by mi odpowiadała, nie musiałabym skracać pobytu i wracać w sobotę. Może umówmy się tak, że gdyby Dosia źle znosiła podroż, to ja szybciej wrócę. Bedziemy w kontakcie telefonicznym.
  3. Nic nie szkodzi ... mam nadzieję, że Dosia dobrze zniesie podróż ... to nie jest daleko, ale nie wiem, jakie ona ma doświadczenia w podróżowaniu, czy nie choruje w samochodzie? Zdaję sobie sprawę, że mimo iż przeczytałam uważnie wątek, to w sumie niewiele wiem o suni.
  4. Renatko, czekamy ..... już stawiam wodę na kawę :) ... to tylko 20 km !!!!
  5. Też myślę, żeby wstrzymac się z zakupem karmy, aż sunia do nas przyjedzie i trochę odetchnie po podróży ... :) mam w domu jakiś wybor i zobaczymy co Dosi odpowiada. Jeśli to ma być najbliższa sobota, to prosiłabym póżnym popołudniem lub wieczorem, bo na kilka dni wyjeżdżamy i wobec tego, wrócimy w sob. Odkładam ten wyjazd od dawna. Do nas, z Łowicza, jest ok. 37-45 km zależy jaką trasą ... nie cała godzinka jazdy.
  6. Kciuki zaciśnięte ... tylko tak na wszelki wypadek ;)
  7. Wysłałam na maila :) ... dogo bardzo słabo mi chodzi, a pw zupełnie zamrożone :/
  8. Usiłuję wysłać adres na PW, na razie bez sutku ... :/ ... myślę, że może wsztrzymaj się do czasu, aż Dosia u nas szczęśliwie wyląduje :)
  9. Jestem i ja , na zaproszenie Irenaka ... tak mi przykro z powodu stanu zdrowia suni i tego, że niestety w żadnen sposób nie otrafię pomóc ... :(
  10. [quote name='anna10025']Ewanko , Lenka jest u Ciebie taka szczęśliwa, aż łezka się kręci, a Twoje relacje i zdjęcia są bardzo fajne i wyczerpujące. Żadna z cioteczek nie zdąży nawet zapytać o Lenkę lub poprosić o fotkę ... [B]Pełen profesjonalizmu DT ! [/B]:happy1:[/QUOTE] Dzięki za taaaaaaaak ciepłe słowa !!!!!!!!!!! ... to jest prawdziwa motywacja do działania ... :oops: :multi: :oops: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/311/8ce64cd216bbaaebmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Dzień dobry Dosiu :) ... mam nadzieję, że niedługo poznamy się osobiście ;)
  12. Witaj Loluś o poranku :) ... rozrabiaj śmiało, przecież jesteś szczeniorkiem, jak nie teraz to kiedy ???? :evil_lol:
  13. Jesteśmy , jesteśmy ;) .... Tarunia na pierwszą !!!
  14. Mizianko dla myszowatych ... są cudne :) ... masz fotki z tej wizyty? ;)
  15. Dzień dobry Rituś o poranku :) Piękna sunia, z pewnością nie bedzie kłopotu z adopcją.
  16. Witaj o poranku piękny collinku :)
  17. Cudna psinka :) Buziaki naszych psiaków są zawsze takie ... rozczulające :)
  18. Trzymaj się chudzinko !!!
  19. Dobra wiadomość ... słowem jest nadzieją, że sprawa ruszy z kopyta ... oby!!!
  20. Śiczna Diana :) ... a może w ogłoszeniach dodać, że jest w typie rasy Welsh Corgi ... podobno zawsze dziala jakieś dobre pokrewieństwo :p
  21. [quote name='obraczus87']Ewanko, bardzo bardzo dobre wiesci :)[/QUOTE] ... obyś nie zapeszyla ... ;) muszę przyznać, że to już jest zupełnie inny psiak, jest dużo spokojniejsza, potrafi się wyluzować, co bylo do tej pory nie do pomyślenia. Niedługo ma przyjechać sunia Dosia i to bedzie egzamin dojrzałości dla Lenki, która jest zazdrośnicą (itp.) ... bardzo jestem ciekawa, czy dziewczyny się dogadają.
  22. To i ja się przywitam ... :)
  23. Ups, to jest znacznie gorzej niż myślałam .................... :shake: Co z sunią , co z Chesterem???
  24. Mizianko dla Toffisi ... pokazuj się ciotkom ;)
×
×
  • Create New...