-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Czekałam niecierpliwie na jakiś sygnał od Dosi ;) ... czyli jesteście teraz w Łowiczu?
-
Najważniejsze, że sunia nie oddala się z Twojej okolicy ... prędzej czy później ją złapiecie ... jednak, z tego co widać, trzeba uruchomić[B] rezerwowe pokłady mega-cierpliwości.[/B] Trzymaj się Tanitka !!!
-
Aniu, bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby wszystko się udało wg planu :) [SIZE=1] ... dla mnie to tez młody człowiek[/SIZE] ;)
-
Wygląda na to, że ona jest wielkości Zorby ... mam nadzieję, że on to jakoś zniesie ;) ... bo to straszny tchórz. Czekam niecierpliwie na relację Doroty, jak minęła podróż i jak sunia zachowuje się w obcym dla niej miejscu?
-
Cieszę się, że Dosia potrafi się wyluzować, może nie jest aż tak bardzo zestresowana, jak mi się na początku wydawało. Ciekawa jestem jak jej minie noc ... czy Dosia będzie spać w mieszkaniu czy gdzieś na zewnątrz? Na tych fotkach fajnie się uśmiecha, ale wydaje mi się znacznie większa, niż do tej pory ;) Sterylka, oczywiście, dopiero po jakims czasie pobytu u nas ... myślę, że najwcześniej po ok. dwóch tygodniach ... ekstremalne upały też nie są sprzyjające zabiegom operacyjnym.
-
Tak, leczę tu Lenkę, a wcześniej Zorbę od początku, ale nie miał żadnej operacji i oby nigdy nie musiał mieć !!! Myślę, że wszystko będzie dobrze, ale wolałam się zapytać :) Ciekawe, gdzie teraz jest Dosia, chyba już u Dorotki ... może jakieś wieści ??? ... jak zniosła podróż, jak czuje się w domu, bo chyba (?) nie wiemy, czy mieszkała kiedyś w domu, czy na podwórku.
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Cudna sunia ... zdrowiej malutka :) Dziewczyny, zmiencie jej imię ... please ! -
Rita wybiera się w podróż ??? ... czyżby nowy domek już stał się faktem ???? Kciuki nadal zaciśnięte, tak na wszelki wypadek :)
-
A to krwiożercze paskudy myszowate, a miałam o niech takie dobre zdanie ............ :mad:
-
Świetny Czarek Łąkowy ;) ... myslę, że Lenka wspomina go z wielkim sentymentem, wszak stanowili nierozłączną parę.
-
Tanitko, wierzę, że to strasznie trudna i obciążająca dla Ciebie sytuacja, trzymaj się dziewczyno, jesateśmy z Tobą, na odległość Cię wspieramy !!!!!!!!!!!!!!!! ... kciuki mocno zaciskam i nie puszczam ani na chwilkę ... oby sunia dala się złapać jak najszybciej.
-
Dzien dobry Dosiu :) ... mam nadzieję, że wkrótce poznamy się osobiście :) Jeśli chodzi o sterylkę, to jeśli mialby robić ją "nasz" wet, to nie ma problemu ... ostatnio mi mówił, że przyjeżdżają do niego na sterylki z Sochaczewa ... cena podstawowa 150 plus leki, myślę, że wyjdzie ok 200, jeśli nic się nie zdarzy, tfu, tfu. Chciałabym jednak, żebyście to WY podjęły decyzję, KTO i GDZIE ma robić sterylkę ... na innym wątku, są komplikacje po kastracji psa Trymera i zabrano go do Warszawy na dłuższą rekonwalescencję. Dosia, na zdjęciach, jest szczuplutka, ale wyniki morfologii ma dobre, więc .... same zdecydujecie .... ja wolę, w tym wypadku, na zimne dmuchać ... same zdecydujecie jak będzie.
-
To świetnie, z pewnością się przyda , dzięki :) Miałam dzisiaj wszystko jej kupić, ale wszystkie plany wzięły w łeb ze wzgł. na złamaną nogę TZ-ta :/
-
A tu wieści brak ... daj się złapać malutka !!!!!!!!!!!
-
Piechciu, może zostały kakieś miski z bazarku, to chętnie kupię dwie dla Dosi, u nas trudno dostać cokolwiek ... Mąż wczoraj złamał nogę , cały dzień dzisiaj w szpitalu , noga w gipsie no i ja będe teraz trochę uziemiona i dalsze wyprawy na razie odpadają. Czekamy na Dosię w niedzielę, ale nie dostałam info, o jakiej mniej więcej porze???
-
Moje kciuki też zaciśnięte i ... oby tym razem się udało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Trymciu, trzymaj się dzielnie ... teraz już z górki ;)
-
Sunia MISIA i jej-już nie maluchy - Morusek i Szogunek - czekają na dom
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Witajcie słodziaki o poranku :) -
Dorotko, posłałam namiary na PW ... czekamy na Ciebie i Dosię :) Dzieczyny, trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Dzięki za informacje :) Uffff... najważniejsze , że Dosia nie szuka zwady i raczej, jak piszesz Kasiu, że nie ma zadatków na waleczną i ignoruje zaczepki. Wierzę, że wszystko dobrze się ułoży :) Jeśli chodzi o "zapisanie" Dosi na nie, to mąż niestety stawia twarde veto ... on strasznie się boi, że zostaniemy z tymi psiakami na stałe, a wszyscy w jakimś momencie się odwrócą ... za żadne skarby nie mogłabym mu powiedzieć, że wzięłam psa ze schroniska na siebie :/ Może jednak uda się Dosię wyciągnąć na kogoś innego.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenka to bardzo utalentowana dziewczynka ... dzisiaj zademonstrowała, jak pięknie potrafi zjadać maliny prosto z krzaczka :crazyeye: ... pękałam ze śmiechu, jak oskubywała wszystkie dolne gałązki [COLOR=Gray]..[COLOR=Silver]. [/COLOR][/COLOR][COLOR=Silver]niestety nie miałam z sobą aparatu.[/COLOR] -
Cioteczki, tak sobie myślę, że przydało by mi się kilka informacji o Dosi ... np. w jakich godzinach w schronisku jest karmienie, spacery ... rozumiem, że była szczepiona na wirusówki i wściekliznę ... co z zabezpieczeniem przeciw kleszczom? Chętnie wysłucham /przeczytam ;) sugestie co do pobytu u nas Dosi . Lenka, jest u nas już ponad miesiąc, trochę się wyciszyła, ale to jednak temperamentna zadziora, mam nadzieję, że z czasem dziewczyny się dogadają ... choć nie ukrywam, że mam lekkie obawy ;)