Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Dosia jest psem jednej osoby, nie odstępuje mnie na krok ... jest kochana, patrzy w oczy z wielkim oddaniem, będzie miał kiedyś ktoś miał dozgonną przyjaciólkę :) Nadal ma łupież, choć jednak trochę mniejszy niż na początku, natomiast sierść nadal bardzo jej wychodzi. Mam nadzieję, że przy dobrej diecie, wszystko wróci do normy. Ma świetny apetyt i uwielbia jeść z ręki, była chyba tak karmiona, bo jak tylko ktoś coś je, ona pierwsza stoi i wpatruje się prosząco, Lena i Zorba tego nie robią. Zastanawiam mnie trochę zachowanie Zorby, zaczyna baaardziej lubić Dosię, a ona jego wręcz przeciwnie ... czyżby zaczynała się jej cieczka, czy to tylko upał ? Innych, zewnętrznych objawów cieczki nie zauważyłam, a może po prostu Zorba ją zaakceptował i chce się bawić, a ona jest jeszcze ostrożna. O ile pamiętam, nie wiadomo, kiedy miała ostatnią cieczkę, czy się mylę? ***************************************************************** ... to fotka sprzed kilku dni, widać mniej więcej proporcje psiaków, ale i tak jakoś nie widać wyjątkowej delikatności budowy Dosi ... bardzo trudno to uchwycić :cool3:
  2. Ooooo, super .... kciuki zaciśniete do granic możliwości !!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Wakacje z Panem na działce ... nie mógł sobie chłopak nic lepszego wymarzyć - baaaaardzo się cieszę :)
  4. Nero na pierwszą ... pokaż się ludziom !!! :)
  5. Myszowate cudne :) ... szkoda, że filmiki takie króciutkie.
  6. Dosia mówi dzień dobry cioteczkom :loveu: Spała jak aniołak koło mojego łóżka, ale ... o 4.20 rano zaczeła wydawać dziwne odglosy :crazyeye:, ja na równe nogi, a tu na dywanie ... wielka dziwna masa, zgarnęłam 'toto' na papierowy ręcznik i pod lampkę ... a tu wielki, na całą dłoń, kłąb trawy ... widocznie bidulka gromadziła ją od tygodnia i teraz z siebie wydaliła. Jak jej się to zmieściło w przełyku nie mam pojęcia :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Wypuściłam ją od razu na siku, a potem pięknie spała do 8-mej. Nadal dostaje krople do oczu, wprawdzie nie ma już cimnych łez, tylko oczka troszkę bardziej wilgotne, przez co piękniejsze. Ma ogromne piękne oczy, do zakochania, takie słodkie i niewinne jak prawdziwa sarenka :)
  7. Tak, z tym nie ma problemu, coś wymyślimy ;) ... miałam na myśli fajny filmik, mi niestety wychodzi fatalnie technicznie, przy odtwarzaniu pokazują się pixele :/
  8. Z pewnością w poprzednim życiu spała w łóżku, od razu wiedziała do czego to służy ;) Przydałyby się ciekawe fotki do ogłoszeń, a najlepiej filmik (!!!), niestety nie mam takich możliwości ... zapraszamy do nas z dobrym sprzętem foto ;) ... bardzo trudno zrobić Dosi udane zdjęcie, bo na każdym wychodzi duuuuży pies, a ona jest bardzo delikatna, niewielka, słodka jak malutka sarenka ... a na fotka wychodzi jakoś tak ... potężnie. Piechciu, bardzo dziękujemy za przelew :)
  9. Witajcie myszowate :) ... gdzie Wasz domek?
  10. [quote name='obraczus87']Pozdrowienia dla Ewanki i Jej TZ :) A dla Lenki, Dosi i Zorby duzo glaskania :loveu:[/QUOTE] Dziękuję, wszystkim adresatom przekazałam :) Lena dzisiaj była na kolejnym zastrzyku ( 20 pln + benzyna gratis) , dwa "zaatakowane" sutki trochę lepiej wyglądają, nie ma już wysięku, we środę na kolejny zastrzyk, mam nadzieję ostatni. Dzisiaj Lena nie wyrywała się tak bardzo, była u TZ-ta na rękach i nawet nie pisnęła, dzielna dziewczynka !!! :) Baaaaaaardzo bym chciała zobaczyć zaświadczenie o sterylce Lenusi ... niby wiem, że miała, a jednak się martwię.
  11. [FONT=Georgia]Dosia bardzo dziękuje wszystkim za miłe słowa i wsparcie[/FONT] :loveu: ****************************************************************** Dzisiaj rano, gdy córka wstała z łóżka ... :eviltong: Dosia z miną fachowca :evil_lol: zwiedza nasze atelier, połączone z małą ekspozycją. ... a tu nasza dziewczynka z lotu ptaka ... straszna jeszcze z niej chudzinka, postaramy się temu zaradzić - oby tylko się nam udało, kciuki bardzo potrzebne !!!
  12. "Zdechł pies" ma wszystkie zdjęcia pod sobą :D Dużo szczęścia Trymciu, żyj długo i w zdrowiu !!!
  13. Telepatyczny uścisk marlejowej łapy ... mimo wszystko tęsknimy :loveu:
  14. Kciuki zaciśnięte :) ... najważniejsze że można namierzyć sunię, że nie zwiała gdzieś ... np. do lasu ... myślę, że jej zlapanie to "tylko" kwestia czasu.
  15. Jak miło Cię widzieć Hope :) ... najważniejsze, że Chesterek dobrze się czuje, martwiłyśmy się o niego.
  16. Też myslę o małym rozbojniku ... a może po prostu Hope nie ma dostępu do netu ... może niedługo się odezwie i powie , że wszystko jest ok :)
  17. Witaj Renatko, ale macie wesoło z Opalisiem i resztą futrzaczków :) ... nasze psiaki na wchodzą na łóżko, w te upały to jednak wielka zaleta ;)
  18. Zdjęcia zwierzaków świetne :) ... ale najważniejsze, że Norel ma się trochę lepiej ... trzymam za Nią mocno kciuki !!!!!!!!!
  19. Dosia wita ciocie o poranku :loveu: Innformuję z dumą, że sunia bohatersko zniosła dzisiejsze dwa zastrzyki, już ostatnie w tej kuracji !!! (dzisiaj i wczoraj po 20pln, beznyna gratis ;) ) Teraz tylko właściwa dieta, spokój, dobre warunki i mamy nadzieję, że Dosia vel Frida wróci do zdrowia, przytyje i będzie się bawiła i radośnie skakała, już nieśmiało zaczyna ;)
  20. Wczoraj przeżyłam moment grozy, że Lena jest w ciąży :angryy: ... miała[B] powiększony i zaczerwieniony jeden sutek ... a rano już dwa[/B] :crazyeye: ... skoro świt pojechałyśmy do weta i co się okazało, Lenka ma zapalenie sutków, dostała dwa zastrzyki i za 48h mamy przyjechać na kolejny etap kuracji. Ufffffffffffffffff, mam szczerą nadzieję, że to nie ciąża!!!!
  21. Dosia wita ciocie :loveu: Rano była u weta na kolejnych zastrzykach, płakała bidulka, tak samo jak wczoraj, oj nie lubi ona tego nie lubi ... jutro rano trzecia wizyta i chyba koniec stresów - mam nadzieję !!! Dzisiaj czuje się o wiele lepiej, nawet wet to zauważył (!!!) ... a jak zobaczyła miskę ze śniadaniem to po raz pierwszy, odtańczyła taniec radości wokół własnej osi - cos cudnego :multi:
  22. [URL="http://img36.imageshack.us/i/seanwojtek015.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6960/seanwojtek015.jpg[/IMG][/URL] Wyślijcie to zdjęcie na konkurs - I nagroda murowana - rewelacja :multi:
  23. Cały czas kciuki zaciśnięte :)
  24. Muszę bardzo pochwalić Lenusię ... już ładnie chodzi na smyczy, choć nie jest to jeszcze jej ulubione zajęcie :p ... prawda, że zrobiła postępy ? :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/316/e9b8f9ce05617332med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/311/6a9f5b7482e43340med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/311/d714fdca799a6f12med.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='_Goldenek2']Ewanko, można też kupić gotowe błyskawiczne płatki ryżowe. To się tylko zalewa gorącą wodą z gotowanego mięsa i robi się taka masa bez grudek. Dzięki za wsparcie :) ... niestety takich nie spotkałam, kupiłam płatki ryżowe, ale te trzeba gotować 5 min., ja gotuję trochę dłużej i wychodzi dietetyczna pyszna, ale 'niewyględna' potrawa ;) ... mam też kleik ryżowy do zalewania wrzątkiem ... damy radę !!! :) *********************************************** Dzisiejsza Dosia ... od razu widać, że już mniej ją boli brzuszek :)
×
×
  • Create New...