-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='mmd']Pocieszyłaś mnie, naprawdę:) Czym? Przecież ten domek to już widać, że fajny. Majuska sprawdzi, czy w budzie dżakuzi montują i wio :)[/QUOTE] Buda i lokaj juz czekaja:) [img]http://luxurygods.pl/wp-content/uploads/2009/10/alabama2.jpg[/img]
-
[URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG] [/URL] Jeśli masz danego dnia duzo drukowania i chces zeby wszystko gładko szło, dotknij swojej drukarki obiema ręcami i przez pinć minut wypowiadaj w myślach slowo „printuj”. Jeśli tylko papiru nie braknie, drukować bedzies jeno szum… albo nie.
-
[quote name='AnkaRa']Elu, Trotterek i ja rowniez dolaczaja sie do podziekowan. Karma przyszla w ostatniej chwili :multi::multi::multi:[/QUOTE] Bardzo sie ciesze, niestety musialam reklamowac bo sklep mial klopoty z internetem i w systemie pojawiala sie informacja ,ze przesylka zostala dostarczona 17 maja...Najwazniejsze ,ze juz wszystko w porzadku. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie:)
-
[quote name='mmd']To na wizytach czystość gaci tez sie sprawdza? Nikt mi nie powiedział :(:([/QUOTE] Jamor powiedzial,ze tak:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']dobra, dobra już wszystko wiem, bez Waszych PW ;)[/QUOTE] Dziekuje Wuniu:) -
Wunia poprosze o przeniesienie moich marnych groszy dla http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc!!! Dziekuje. Wuniu, masz pelna skrzynke, nie moge wyslac wiadomosci na pw....:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
RenW, poprosze o dane do przelewu....na pw.do Wuni, bo moje pieniadze sa u Wuni:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']szczera prawda Kochane, szczera prawda ! :)[/QUOTE] No to obie bedziemy finiszowac..... -
[quote name='Wunia']cytat z Wujka Jamora:[/QUOTE] Gacie zalozyc czyste to podstawa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='majuska']No jak to? A czerwone dywany, złote klamki i dżakuzi nie???:roll::evil_lol: No dobra jutro zdam relację jak się umówiliśmy.... W takim razie proszę ja Was o dobre fluidy i trzymanie kciuków za znalezienie Buni!!![/QUOTE] Majuska ja Ci bardzo, bardzo serdecznie, osobiscie dziekuje, dobra Kobieto:) Milego dnia!
-
Dzien dobry. Wojtus, wspaniale wiesci, trzymam kciuki.
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Przeniose swoje 110 zl tylko musze sie dowiedziec jak to zrobic, bedzie to mozliwe po tym jak juz bedzie wiadomo na jakie konto wplacac pieniadze. -
[quote name='malibo57']Przepraszam, ale potrzebujemy pomocy w centrum Warszawy. UWAGA!!!! UWAGA!!!! UWAGA!!!!! Dziś, godzinę temu zaginęła Julka z Lasu - Luśka . Zaginęła na Mokotowie, w okolicach ulicy Rakowieckiej, przy lecznicy weterynaryjnej. Trwają poszukiwania. BARDZO PROSIMY O POMOC WSZYSTKICH Z TAMTYCH OKOLIC! TELEFON KONTAKTOWY DO WŁAŚCICIELA 604 902 066 http://www.dogomania.pl/threads/145900-Sochaczew-Julia-z-lasu-MA-DOM/page11 Zaginęła ok.17.00, na rogu Wołoskiej i Rakowieckiej. Byłam tam, Mru i Paweł też. Niestety...Ale ruch duży, może gdzieś się zadekowała i wyjdzie. Jak ona wyglada!!!!!!!!!!!!!!!Na stronie sa zdjecia szczeniaka prawie z przed roku....
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']To samo sobie pomyślałam ale nie chciałam na watku pisać.:shake: czyli niepotrzebny entuzjazm:roll:[/QUOTE] Nie ma co za szybko wyciagac ostatecznych wnioskow na razie czekamy:)