Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='mmd']Pocieszyłaś mnie, naprawdę:) Czym? Przecież ten domek to już widać, że fajny. Majuska sprawdzi, czy w budzie dżakuzi montują i wio :)[/QUOTE] Buda i lokaj juz czekaja:) [img]http://luxurygods.pl/wp-content/uploads/2009/10/alabama2.jpg[/img]
  2. [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG] [/URL] Jeśli masz danego dnia duzo drukowania i chces zeby wszystko gładko szło, dotknij swojej drukarki obiema ręcami i przez pinć minut wypowiadaj w myślach slowo „printuj”. Jeśli tylko papiru nie braknie, drukować bedzies jeno szum… albo nie.
  3. [quote name='AnkaRa']Elu, Trotterek i ja rowniez dolaczaja sie do podziekowan. Karma przyszla w ostatniej chwili :multi::multi::multi:[/QUOTE] Bardzo sie ciesze, niestety musialam reklamowac bo sklep mial klopoty z internetem i w systemie pojawiala sie informacja ,ze przesylka zostala dostarczona 17 maja...Najwazniejsze ,ze juz wszystko w porzadku. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie:)
  4. [quote name='mmd']To na wizytach czystość gaci tez sie sprawdza? Nikt mi nie powiedział :(:([/QUOTE] Jamor powiedzial,ze tak:)
  5. [quote name='Wunia']dobra, dobra już wszystko wiem, bez Waszych PW ;)[/QUOTE] Dziekuje Wuniu:)
  6. [quote name='Nutusia']Tylko żeby nie doszło do rękoczynów! :) Raczej trzymajcie kciuki za mój dar przekonywania...[/QUOTE] Trzymamy:) A teraz to juz ja trzymam bo [B]urwisek[/B] pojechal do domu:)
  7. Nie odnosze sie do tej odpowiedzi, zabralam "Sabale" laptopa:)
  8. [quote name='Greven']A za co, a za co? :diabloti:[/QUOTE] Urwisek tutaj siedzi i mowi: "Co ta Greven taka ciekawska?":)
  9. Wunia poprosze o przeniesienie moich marnych groszy dla http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc!!! Dziekuje. Wuniu, masz pelna skrzynke, nie moge wyslac wiadomosci na pw....:)
  10. RenW, poprosze o dane do przelewu....na pw.do Wuni, bo moje pieniadze sa u Wuni:)
  11. [quote name='obraczus87']szczera prawda Kochane, szczera prawda ! :)[/QUOTE] No to obie bedziemy finiszowac.....
  12. [quote name='Wunia']cytat z Wujka Jamora:[/QUOTE] Gacie zalozyc czyste to podstawa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Wunia']uuuuuuuuuuuuu ... Ellig lejesz już? :mad::mad: Bo to groźnie zabrzmiało :cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Wyglada na to ,ze bede musiala zaczac laaaaaaaacccccccccccccc:)
  14. Urwisek chyba o czyms waznym zapomniales....................
  15. [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Viki-sunia-wyrzucona-do-rowu-ze-szczeniakami,15375[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Uszatka,15374[/url]
  16. Wspaniale domy, pelne czulosci i ciepla. Zdjecia cudne, bardzo dziekujemy:) No 'gamonie" udalo sie wam....Zaczynacie dorosle zycie, tylko badzcie grzeczne.
  17. [quote name='majuska']No jak to? A czerwone dywany, złote klamki i dżakuzi nie???:roll::evil_lol: No dobra jutro zdam relację jak się umówiliśmy.... W takim razie proszę ja Was o dobre fluidy i trzymanie kciuków za znalezienie Buni!!![/QUOTE] Majuska ja Ci bardzo, bardzo serdecznie, osobiscie dziekuje, dobra Kobieto:) Milego dnia!
  18. Dzien dobry. Wojtus, wspaniale wiesci, trzymam kciuki.
  19. To my bardzo dziekujemy za to co robicie! Pozdrawiam serdecznie:)
  20. Przeniose swoje 110 zl tylko musze sie dowiedziec jak to zrobic, bedzie to mozliwe po tym jak juz bedzie wiadomo na jakie konto wplacac pieniadze.
  21. [quote name='malibo57']Przepraszam, ale potrzebujemy pomocy w centrum Warszawy. UWAGA!!!! UWAGA!!!! UWAGA!!!!! Dziś, godzinę temu zaginęła Julka z Lasu - Luśka . Zaginęła na Mokotowie, w okolicach ulicy Rakowieckiej, przy lecznicy weterynaryjnej. Trwają poszukiwania. BARDZO PROSIMY O POMOC WSZYSTKICH Z TAMTYCH OKOLIC! TELEFON KONTAKTOWY DO WŁAŚCICIELA 604 902 066 http://www.dogomania.pl/threads/145900-Sochaczew-Julia-z-lasu-MA-DOM/page11 Zaginęła ok.17.00, na rogu Wołoskiej i Rakowieckiej. Byłam tam, Mru i Paweł też. Niestety...Ale ruch duży, może gdzieś się zadekowała i wyjdzie. Jak ona wyglada!!!!!!!!!!!!!!!Na stronie sa zdjecia szczeniaka prawie z przed roku....
  22. Piekne te maluchy az milo popatrzec jak urosly, jakie sa zdrowe i wesole:)
  23. wiadomości z ostatniej chwili telefoniczne od Cajusa: Woda pod płotem schroniska, ludzie przychodzą po pieski i zabierają na DT, potrzebne w każdej ilości obroże i smycze !!!!!
  24. [quote name='kizimizi']To samo sobie pomyślałam ale nie chciałam na watku pisać.:shake: czyli niepotrzebny entuzjazm:roll:[/QUOTE] Nie ma co za szybko wyciagac ostatecznych wnioskow na razie czekamy:)
×
×
  • Create New...