Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Jola+Rani+Sari']Wczoraj przyjechało Do Trotterka żarełko od Elig :) Pychota ;) [B][COLOR="#ff00ff"]Bardzo dziekujemy!!![/COLOR][/B][/QUOTE] Jolu kochana....:)
  2. [quote name='kkanarekk']Ale czy to znaczy, że możesz wziąć go do siebie na okres dopóki nie znajdzie nowego, stałego domu?[/QUOTE] Kroi sie DT do wizyty ......
  3. [quote name='domina']muj nr tel 888121955 tyko tak moge pomuc[/QUOTE] Poczekamy na zalozyciela watku, za propozycje dziekujemy, a gdzie bylby ten domek w jakim wojewodztwie?
  4. [quote name='domina']ja moge tylko zadeklarowac dt[/QUOTE] Czy to oznacza ,ze mozesz przyjac szczeniaka na DT?
  5. Czekam na odpowiedz w sprawie deklaracji, ktore wplacalam na innego psa.....moze wiec bede mogla cos wplacic, niestety z pieniedzmi bardzo krucho, powodz zrobila swoje i tam przede wszystkim poszly moje oszczednosci. Zapisuje i sledze tok wydarzen, gdzie mialby pojechac szczeniak? W sensie miejscowosc?
  6. [quote name='Wunia']Pierwsza strona zmieniona, tytuł też ... zaraz porozsyłąm PW do osó z deklaracjami stałymi, i kilka mi odpada ;) do Cioci mmd i Wujka Nikusia już nie muszę, do siebie, do Ellig i Ani też nie :diabloti: pozostaje, mi więc czerda, malibo, kmurdz, agata51 i zula131 ... no to do roboty :evil_lol: Wunia ja juz kompletnie sie pogubilam ,jezeli sa tu jeszcze jakies moje deklaracje to czy mozna je przeniesc dla http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc!!! i jak to zrobic?
  7. Dzieki takim "walnietym" jak Ty, mmd, Lu...... i oczywiscie Ania Lucky jest naprawde szczesciarzem:)
  8. To dobrze, bardzo dobrze, ze zwierzaki sa bezpieczne, bardzo sie ciesze.:)
  9. [quote name='lilk_a']nowa aukcja allegro dla samej Uszatki [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1052242200[/URL][/QUOTE] Lilka, piekne jest to ogloszenie, dziekuje:)
  10. Nikus , dziekuje :) Wunia sie na pewno bardzo ucieszy, bo jak Ja znam to sie teraz zamartwia......
  11. Dziekuje [B]3x[/B] , napisalam na pw do [B]brazowa1[/B]...:)
  12. Aniu bardzo sie ciesze:) Ale jednoczesnie nie chcialabym byc w tym momencie w skorze Wuni.Co Ona ma teraz powiedziec, tym wszystkim Osobom, ktore sciagnela tu do pomocy Tobie i Lakiemu? Pozdrawiam Wszystkich :)
  13. [U][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piekna-Uszatka-W0QQAdIdZ206735961[/URL] [/U] Zaplacona za ogloszenie z wyroznieniem 50 zl [B]urwisek[/B] drugiego maila masz od mmd. Zaplacila za ogloszenia ja mam kopie to podam Ci nr konta.
  14. [quote name='RenW']Czy ja wiem.. chandra, apatia...jakichś wewnętrzny smutek.. u mnie niepomyślnie...i wokół niewesoło..:shake:[/QUOTE] Ja juz nie mam sily, nie jestem w stanie pomoc wszystkim to mi potwornie daje w "leb", serducho peka............Zewsząd wyciagniete rece........
  15. [quote name='pyra68']Nureczka cudowna,wygłaskana przez dziewczyny,taka nasza misa koalowa ,apetyt ma sika gdzie popadnie ale to nie problem:p:multi: , jeszcze tęskni za wyjcem ale my jej zastapimy rodzęństwo.Nasza taka super dziewczyna:multi::p:multi::p[/QUOTE] Serdecznie dziekujemy za informacje i tak dobre wiesci.....:multi::multi: Pozdrawiamy:)
  16. Dziekujemy Ra_duniu, dziekujemy Znajomej Myszy.....Czekamy na info z nowych domkow:) Dobrej soboty:)
  17. Bardzo smutno, ale tak widac musialo byc, zal mi P.Uli, ze musi znowu przejsc przez takie przezycia.... Tosiu, mialas szczescie ,ze trafilas chociaz na jakis czas do dobrych , kochajacych ludzi. Biegaj sobie psinko.... [*]
  18. Plastry, fajna rzecz i sa kolorowe, po za tym bezpiecznie sie w nich chodzi:)
  19. [quote name='Dorothy']ELLIK DOSZLA KARMA OGROMNIE DZIEKUJEMY!!! taka pomoc jest jak promyczki slonca w ciezkich chwilach :calus:[/QUOTE] Bardzo sie ciesze:)Serdecznie pozdrawiam.
  20. Ja jestem za,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:)
  21. Jestem ciekawa jak tam "maluchy" w drodze do Poznania?
  22. [quote name='pietrucha204']taa mniej nerwów mhm. a czy to jest w ogóle możliwe :)? chyba dzieciak odporny bo juz 6 miesięcy za mną to pewnie przywykł, że mamusia w stresie żyje;p Na szczescie:)
  23. No to wysylamy na szczescie:)
  24. [quote name='mmd']Wysłałam, ale nie wiem jak z ich netem, to wyślę też do Ciebie. Wyróżnienie jest do 23 - pomyliłam się, bo wszystko mi sie plącze i na własnego psa wołam "Lucky" ;)[/QUOTE] Dostalam i jestem nie zadowolona ,ze nie podalas calej kwoty.....Prosze sie poprawic:)
×
×
  • Create New...