-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']Ale czy to znaczy, że możesz wziąć go do siebie na okres dopóki nie znajdzie nowego, stałego domu?[/QUOTE] Kroi sie DT do wizyty ...... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='domina']muj nr tel 888121955 tyko tak moge pomuc[/QUOTE] Poczekamy na zalozyciela watku, za propozycje dziekujemy, a gdzie bylby ten domek w jakim wojewodztwie? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='domina']ja moge tylko zadeklarowac dt[/QUOTE] Czy to oznacza ,ze mozesz przyjac szczeniaka na DT? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Czekam na odpowiedz w sprawie deklaracji, ktore wplacalam na innego psa.....moze wiec bede mogla cos wplacic, niestety z pieniedzmi bardzo krucho, powodz zrobila swoje i tam przede wszystkim poszly moje oszczednosci. Zapisuje i sledze tok wydarzen, gdzie mialby pojechac szczeniak? W sensie miejscowosc? -
[quote name='Wunia']Pierwsza strona zmieniona, tytuł też ... zaraz porozsyłąm PW do osó z deklaracjami stałymi, i kilka mi odpada ;) do Cioci mmd i Wujka Nikusia już nie muszę, do siebie, do Ellig i Ani też nie :diabloti: pozostaje, mi więc czerda, malibo, kmurdz, agata51 i zula131 ... no to do roboty :evil_lol: Wunia ja juz kompletnie sie pogubilam ,jezeli sa tu jeszcze jakies moje deklaracje to czy mozna je przeniesc dla http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc!!! i jak to zrobic?
-
Dzieki takim "walnietym" jak Ty, mmd, Lu...... i oczywiscie Ania Lucky jest naprawde szczesciarzem:)
-
Nikus , dziekuje :) Wunia sie na pewno bardzo ucieszy, bo jak Ja znam to sie teraz zamartwia......
-
Aniu bardzo sie ciesze:) Ale jednoczesnie nie chcialabym byc w tym momencie w skorze Wuni.Co Ona ma teraz powiedziec, tym wszystkim Osobom, ktore sciagnela tu do pomocy Tobie i Lakiemu? Pozdrawiam Wszystkich :)
-
[quote name='RenW']Czy ja wiem.. chandra, apatia...jakichś wewnętrzny smutek.. u mnie niepomyślnie...i wokół niewesoło..:shake:[/QUOTE] Ja juz nie mam sily, nie jestem w stanie pomoc wszystkim to mi potwornie daje w "leb", serducho peka............Zewsząd wyciagniete rece........
-
[quote name='pyra68']Nureczka cudowna,wygłaskana przez dziewczyny,taka nasza misa koalowa ,apetyt ma sika gdzie popadnie ale to nie problem:p:multi: , jeszcze tęskni za wyjcem ale my jej zastapimy rodzęństwo.Nasza taka super dziewczyna:multi::p:multi::p[/QUOTE] Serdecznie dziekujemy za informacje i tak dobre wiesci.....:multi::multi: Pozdrawiamy:)
-
Plastry, fajna rzecz i sa kolorowe, po za tym bezpiecznie sie w nich chodzi:)
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Powodzenia.....Pax:) -
Ja jestem za,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:)
-
[quote name='pietrucha204']taa mniej nerwów mhm. a czy to jest w ogóle możliwe :)? chyba dzieciak odporny bo juz 6 miesięcy za mną to pewnie przywykł, że mamusia w stresie żyje;p Na szczescie:)
-
No to wysylamy na szczescie:)