Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='jola_li']Ellig, czy dotarła do Ciebie smycz (ostatnio dostałam priorytet po tygodniu :shake:)? [COLOR=lightblue]Nie mogę na pw, bo masz zapełnioną skrzynkę ;-)[/COLOR].[/QUOTE] Przepraszam, tak dotarla, napisalam do Myszy....Do mnie tylko na maila pw dogo przekierowuje... Dziekuje:)
  2. Ano, bo szpinaku "nie lubi"....
  3. [quote name='tula']Dzięki Ellig, w takim razie wpłacę na konto Biafry.[/QUOTE] Bardzo prosze:)
  4. Jestem, postaram sie pomoc, chociaz juz nie wiem skad i jak jeszcze cos "wygrzebac":(
  5. [quote name='tula']3x to może ja zamiast wpłacać na prywatne konto Biafry narazie przeleję cos na karmę, skoro Biafra i tak nie ma jak zakupów robić? Daj znac jak bedzie lepiej.[/QUOTE] 3x wyjechala dzisiaj.....wiem,ze Biafra sama kupi karme , bedzie szybciej jak sama zamowi, mozna tez wyslac karme do kolezanki Biafry.
  6. Oby nie ! Bardzo sie o Was martwie, trzymajcie sie!!!!!!!!!!!!!!I wolajcie o pomoc jak bedzie taka potrzeba od czego jestesmy, niech kazdy wie jak mozna pomoc wtedy tez jest latwiej pomagac....
  7. [quote name='NiJaSe']to jak Ty jestes goopia pinda ? to ja jestem podwojnie goopia pinda a co z racji wieku mi sie nalezy ;p[/QUOTE] No to sobie pogadalyscie:):):)
  8. [quote name='ilon_n']Dzięki Ellig!! Dokarmiasz kawał Polski :) zaraz wyślę namiary..[/QUOTE] To nic moze za chwile bedziecie mnie dokarmiac:)Nie wyobrazam sobie, ze mozna nie pomoc.....Trzeba postawic sie samemu w takiej sytuacji i pomyslec czy ucieszylaby nas pomoc. Dlatego ciagle powtarzam liczy sie kazdy grosz , grosz do grosza, i mamy juz wymierna pomoc:) Trzymam za Was Wszystkich kciuki i przyznam ,ze jest mi ciezko patrzec na ogrom kolejnej tragedii............................
  9. Buziaki, trzymamy!:)
  10. [quote name='mmd']Przykro mi, ale mam już 4 komplety wyróżnionego gumtree, to 80 tygodniowo za wszystkich moich podopiecznych, mam jeszcze deklaracje, musiałam zasilić porządnie jednego psa i osiągnęłam punkt krytyczny:( Dziś kończy się wyróżnienie, kosztuje za tydzień 20 złotych, zapłaciłam też za bazarek ogłoszeniowy 25, co prawda ogłoszeń jeszcze BoUnTy nie zrobiła, ale zrobi .... już nie pociągnę dalej ze swojej kasy...[/QUOTE] [B]mmd[/B], bylo przeciez powiedziane i ustalone, ze koszty umieszczania ogloszen beda pokrywane z zebranych pieniedzy dlatego bardzo prosze wyslij maila do [B]urwiska[/B] z namiarami na nr swojego konta i kwote jaka trzeba wplacic , oddac Tobie za zamieszczone ogloszenia , do mnie mozesz wyslac kopie gdyby internet urwiskom nie dzialal, bede przekazywac telefonicznie.Jest szansa ,ze zobacze sie z urwiskami to wtedy tez im przekaze dane.
  11. Naprawde bardzo sie o Ciebie martwie....Dzielna Kobieto!
  12. Nie da sie wczesniej?Biedna Wunia:(
  13. [B]urwisek[/B], do wydatkow nalezy doliczyc koszt ogloszen na Allegro za maj 96 zl.... Poprosilam tez o przeniesienie watku na ogolnopolski....
  14. Mozna , mozna pomoc konkretnym , ludziom, przytuliskom, naprawde! A ogladac TV nie ma co....bo to i tak tylko w 1/2 prawda.Teraz bedzie potrzebna karma, budy, koce, pieniadze na opieke wet. i rece do pracy, kto moze niech pomaga.
  15. Maluchy juz sa w Warszawie....potem kolejny etap podrozy:) Trzymamy kciuki za szczesliwa dojazd i poprosimy jutro o relacje:)
  16. [quote name='3 x']poszło pw z nr konta[/QUOTE] Ja dostalam, dziekuje:)
  17. [quote name='NatiiMar']i kolejne 100kg karmy:):)[/QUOTE] No nareszcie bo straszne zawirowania z tymi wysylkami byly:)Jak zakup z Krak-vetu to ode mnie doszla.Nie mylic ,ze to zakupil Krak-vet, tacy hojni to jeszcze nie sa:)
  18. [quote name='ilon_n']siły roboczej nigdy za wiele :) zapraszamy do współpracy ja też podrukowałam plakaty, już kilka wisi .. część rozdałam uczniom do rozwieszenia .. :) EDIT UWAGA!!! potrzebny tymczas dla świnek z działek nad Wisłą!!! Krótko mówiąc chlewik potrzeby!!! INFO: strasznie brakuje KARMY!!! PROSIMY O DAROWIZNY W POSTACI KARMY!!! Poprosze o info na maila z dokladnym namiarem do kogo przeslac karme musi tez byc nr telefonu, chetnie wysle do osoby prywanej / pw dogo, przekierowuje na mojego maila/.
  19. [quote name='Wunia']no przecież uważam na siebie :placz::placz::placz::placz: ale przy podjęciu próby fruwania to pewnie duuuuużo gorzej by było :cool3::cool3: gipsu w Łodzi by zabrało :cool3::cool3: zrobią fotę to się okaże co tam mi się zmalowało ...[/QUOTE] Oj fota to moze byc ciekawe......
  20. Witajcie! Lalus , Lakus , trzymaj sie Wuni.....Lo matulu, to juz jutro, podroz?
  21. [quote name='Wunia']no dobra, tu też się przyznam ... dzisiaj rankiem wywinęłam orzełka w domu z takim efektem, że chyba się wzięła i noga mi się połamała, w najlepszym wypadku jest "pozwichana" ... palec u nogi sobie nastawiłam, ale ładnie puchnie i wygląda nieziemsko cała stopa ... po południu jadę i pewnie po gips ... a teraz mam mrożonki [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] marchewka z groszkiem Hortex [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/heul.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/heul.gif[/IMG][/QUOTE] Ewus....Na boga i jak Cie prosic, zebys na siebie uwazala...to mowi madrala:) Mam nadzieje, ze to tylko zwichniecie...........loj!!!!!!!!!!!!!!
  22. [quote name='3 x']Ellig nie mogę wysłac ci pw, jakies dziwne coś mi wyskakuje mozesz podac maila?[/QUOTE] wyslalam maila, dziekuje....
  23. Poprosze tez konto i adres Biafry u mnie przekierowanie na maila, dziekuje.
  24. [quote name='mysza 1']Dajcie spokój, okropność z tą wodą, Asia musiała wszystkie psy z Rajszewa wywieźć, bo ewakuacja.[/QUOTE] Asiu, odezwij sie , powiedz jak sobie radzicie?
×
×
  • Create New...