Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='obraczus87']O tak tak tak :D[/QUOTE] M. skrzynke pw masz zapchana:)
  2. Ewa Ty to jestes Błyskawica....Dziekuje bardzo:)
  3. .... o zmywarce do naczyn i pekarniku ....polubek Ty sie nie daj Cioteczkom, jedz na te kawe:)
  4. [quote name='gusia0106']Ja proponuję - Kajko brązowy, Kokosz czarny ;)[/QUOTE] Jestem za:)
  5. [quote name='Tora&Faro']Dotarły kolejne wpłaty: Ellig - 58,00 zł Ewa Marta - 100 zł Dziękujemy ślicznie:loveu: Gusieńko czy mogłabyś zaktualizować pierwszy post?:)[/QUOTE] Przekazalam Ewie Marcie, ksiazaki na bazarek dla moich chrzesniakow. Sa to wyjatkowe przewodniki ! Chcialabym zeby ten bazarek ksiazkowy byl podzielony na "Blizniaki" i Bialaska, jezeli mozesz tak zrobic to bede wdzieczna:)
  6. [URL="http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?id=10"]LINK dla Tych, którzy są zainteresowani adopcją psiaków a brak im czasu na na czytanie całego wątku[/URL]
  7. [I][COLOR=brown][SIZE=4][I]USZATKA Bardzo przyjazna, lubi kontakt z człowiekiem, nie obawia się innych nawet sporo większych psów, łatwo nawiązuje przyjaźnie. Jak na szczeniaka w tym wieku niespotykanie cicha - nie słychać w jej wydaniu (jak u innych) ciągłych pisków i pretensji. Żywiołowa i radosna -Wyjątkowo samodzielna i zaradna. Zachowuje czystość w obrębie swojego posłania nawet w nocy. Nie potrafi jeszcze upomnieć się o wyprowadzenie - wybiera na swoje potrzeby jakiś kąt odległy od posłania. Dziś (23.05.2010) ma ok. 10-ciu tygodni. Może być "od już" adoptowana- umie samodzielnie jeść suchą karmę dla szczeniąt. Odrobaczona, dwukrotnie szczepiona. Posiada aktualną „książeczkę zdrowia”. [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/usza11111.jpg[/IMG] [IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/52/24/22/1052242200[/IMG] [SIZE=2]Opracowanie "lilk_a"[/SIZE] [/I][/SIZE][/COLOR][/I]
  8. Milego dnia:) [img]http://apps.facebook.com/adoptananima_phsfpk/?refsrc=q_butterflydre_qhadnr&_fb_fromhash=e5da471f89ab5ce3d2d13c503f1032f5&session=%7B%22session_key%22%3A%222.KtgKOTYh7KYmPXWGcIoLAg__.3600.1274950800-1602377320%22%2C%22uid%22%3A1602377320%2C%22expires%22%3A1274950800%2C%22secret%22%3A%220ZyvG_r_rbtFOy2jqK49pg__%22%2C%22sig%22%3A%2273832cbcb2ccd4ecf6f10d5b33397f8d%22%7D#[/img]
  9. "[I][COLOR=brown][SIZE=6][I][COLOR=maroon][SIZE=4][I]Szczeniaczki powoli znajdują nowe domy , na nowy dom czeka również Viki już odchowała swoje dzieci , nauczyła je tego co powinny umieć teraz ona czeka na swoją szansę , na dobre życie , na życie , które tak bardzo jej się należy , za pośrednictwem Dogomani chcemy znaleźć Vice dom , chcemy przekazać Wam jej historię tragiczną historię ze szczęśliwym zakończeniem .... na taką wiadomość czekamy ... od kogoś z Was [U] [COLOR=forestgreen][SIZE=6]Viki już w domu ... u mnie ... na zawsze...." [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/viki11.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/I][/SIZE][/COLOR][/I]
  10. Gapcio na ostatnim zdjeciu po prostu zwija sie ze smiechu:)
  11. [quote name='lilk_a']nowe allegro Viki.... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1057684453[/URL][/QUOTE] Dziekuje, pieniadze przelalam na konto za oba ogloszenia:)
  12. Wspaniale maja te maluchy z mama u Slaya:)
  13. Dzien dobry,zabieram pyszne espresso(Wunie) i zajrze co na watkach:)
  14. [quote name='NiJaSe']jutro godzina "zero" :D:D o 13[/QUOTE] OK, trzymam jutro kciuki,Dziekuje NiJaSe:)
  15. [quote name='Wunia']No i Ciocia Ra ten "a feeeeee" napój musi popijać :D:D:D:D Wczoraj pewnie wszystko wypiła u Gapcia, a tu się okazuje, że zapas trzeba mieć :D:D:D:D Cos jeszcze znalazlam, wystarczy dla Wszystkicj:)
  16. Twoj Lakus , Twoj przynajmniej w duzej czesci, wybierz sobie cus:)
  17. Ale piekny tytul watku:)
  18. [quote name='Tora&Faro']Wysłałam pw:)...z góry pięknie dziękujemy:loveu:[/QUOTE] Poszedl przelew od razu po otrzymaniu wiadomosci:)
  19. Ano!Czekalysmy na ogloszenie komunikatu:)
  20. Absolutnie....Taaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk...............
  21. [quote name='mmd']Dostałam mój prezent :loveu: Otwieramy!
  22. To zmieniamy tytul watku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...