-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']O tak tak tak :D[/QUOTE] M. skrzynke pw masz zapchana:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ewa Ty to jestes Błyskawica....Dziekuje bardzo:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
.... o zmywarce do naczyn i pekarniku ....polubek Ty sie nie daj Cioteczkom, jedz na te kawe:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Ja proponuję - Kajko brązowy, Kokosz czarny ;)[/QUOTE] Jestem za:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Dotarły kolejne wpłaty: Ellig - 58,00 zł Ewa Marta - 100 zł Dziękujemy ślicznie:loveu: Gusieńko czy mogłabyś zaktualizować pierwszy post?:)[/QUOTE] Przekazalam Ewie Marcie, ksiazaki na bazarek dla moich chrzesniakow. Sa to wyjatkowe przewodniki ! Chcialabym zeby ten bazarek ksiazkowy byl podzielony na "Blizniaki" i Bialaska, jezeli mozesz tak zrobic to bede wdzieczna:) -
[I][COLOR=brown][SIZE=4][I]USZATKA Bardzo przyjazna, lubi kontakt z człowiekiem, nie obawia się innych nawet sporo większych psów, łatwo nawiązuje przyjaźnie. Jak na szczeniaka w tym wieku niespotykanie cicha - nie słychać w jej wydaniu (jak u innych) ciągłych pisków i pretensji. Żywiołowa i radosna -Wyjątkowo samodzielna i zaradna. Zachowuje czystość w obrębie swojego posłania nawet w nocy. Nie potrafi jeszcze upomnieć się o wyprowadzenie - wybiera na swoje potrzeby jakiś kąt odległy od posłania. Dziś (23.05.2010) ma ok. 10-ciu tygodni. Może być "od już" adoptowana- umie samodzielnie jeść suchą karmę dla szczeniąt. Odrobaczona, dwukrotnie szczepiona. Posiada aktualną „książeczkę zdrowia”. [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/usza11111.jpg[/IMG] [IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/52/24/22/1052242200[/IMG] [SIZE=2]Opracowanie "lilk_a"[/SIZE] [/I][/SIZE][/COLOR][/I]
-
Milego dnia:) [img]http://apps.facebook.com/adoptananima_phsfpk/?refsrc=q_butterflydre_qhadnr&_fb_fromhash=e5da471f89ab5ce3d2d13c503f1032f5&session=%7B%22session_key%22%3A%222.KtgKOTYh7KYmPXWGcIoLAg__.3600.1274950800-1602377320%22%2C%22uid%22%3A1602377320%2C%22expires%22%3A1274950800%2C%22secret%22%3A%220ZyvG_r_rbtFOy2jqK49pg__%22%2C%22sig%22%3A%2273832cbcb2ccd4ecf6f10d5b33397f8d%22%7D#[/img]
-
"[I][COLOR=brown][SIZE=6][I][COLOR=maroon][SIZE=4][I]Szczeniaczki powoli znajdują nowe domy , na nowy dom czeka również Viki już odchowała swoje dzieci , nauczyła je tego co powinny umieć teraz ona czeka na swoją szansę , na dobre życie , na życie , które tak bardzo jej się należy , za pośrednictwem Dogomani chcemy znaleźć Vice dom , chcemy przekazać Wam jej historię tragiczną historię ze szczęśliwym zakończeniem .... na taką wiadomość czekamy ... od kogoś z Was [U] [COLOR=forestgreen][SIZE=6]Viki już w domu ... u mnie ... na zawsze...." [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/viki11.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/U][/I][/SIZE][/COLOR][/I][/SIZE][/COLOR][/I]
-
Gapcio na ostatnim zdjeciu po prostu zwija sie ze smiechu:)
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Ellig replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Wspaniale maja te maluchy z mama u Slaya:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
No to wspaniale!:) -
Dzien dobry,zabieram pyszne espresso(Wunie) i zajrze co na watkach:)
-
[quote name='NiJaSe']jutro godzina "zero" :D:D o 13[/QUOTE] OK, trzymam jutro kciuki,Dziekuje NiJaSe:)
-
Koniec tułaczki! Piękny wyżeł znalazł SUPER DOM !! :D
Ellig replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
20 kg karmy dzisiaj wyslalam:) -
[quote name='Wunia']No i Ciocia Ra ten "a feeeeee" napój musi popijać :D:D:D:D Wczoraj pewnie wszystko wypiła u Gapcia, a tu się okazuje, że zapas trzeba mieć :D:D:D:D Cos jeszcze znalazlam, wystarczy dla Wszystkicj:)
-
Twoj Lakus , Twoj przynajmniej w duzej czesci, wybierz sobie cus:)
-
Ale piekny tytul watku:)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Wysłałam pw:)...z góry pięknie dziękujemy:loveu:[/QUOTE] Poszedl przelew od razu po otrzymaniu wiadomosci:) -
Ano!Czekalysmy na ogloszenie komunikatu:)
-
Absolutnie....Taaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk...............
-
[quote name='mmd']Dostałam mój prezent :loveu: Otwieramy!
-
To zmieniamy tytul watku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!