Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Halo...czy ktos widzi co napisalam, czy Same Cioteczki robicie allegro?
  2. Ra juz powiadomiona....Ogloszenia Viki ma na miesiac wykupione , moze ktos ja pokocha......
  3. Lakus , przepraszam.... Szukamy transporu Warszawa - Gdynia dla szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [email protected]
  4. Poprosilam lil_ka o zrobienia Allegro dla Kajko i Kokosza jeden cykl ogloszeniowy kosztuje 12 zl, ja zaplace za 3 cykle , jezeli lil_ka znajdzie czas.
  5. [quote name='lilk_a']on do Was chyba też , bo wcale szczęśliwej minki nie ma ;) ok , z allegro czekam na Waszą decyzję :)[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186258-Dwa-porzucone-szczeniaki-ju%C5%BC-w-hotelu-potrzebne-wsparcie-finansowe-!!!/page14?p=14770892#post14770892[/url]
  6. [quote name='pyra68']Jaka ta paproszka też jest słodka ,ale naszej szalonej Nureczki nikt nie zastąpi.:loveu: ;):p.Jutro lub w niedziele powklejamy nowe zdjęcia.:evil_lol:trzymamy paluchy za wszystkie domkii dla szczylaków i Viki[FONT=Arial].:p[/FONT][/QUOTE] Dziekujemy bardzo, juz wszystkie znalazly domy. Zostala tylko dzielna mama Viki:)
  7. [quote name='lilk_a']on do Was chyba też , bo wcale szczęśliwej minki nie ma ;) ok , z allegro czekam na Waszą decyzję :)[/QUOTE] Lilka jezeli moza zrobic allegro dla Kajko i Kokosza zaraz podam link to zamienmy:)
  8. Wuniu, przepraszam [COLOR=Blue][B]Szukamy transporu Warszawa - Gdynia dla szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR]
  9. [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=1[/url]
  10. [quote name='urwisek']Bardzo Szukamy !!! kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] wyslalam maila do Ciebie urwisek z namiarem do osoby z mapy pomocy dogo....
  11. [quote name='Shania']Jaki cudny cudaśny...rzeczy odebrałam już , są u mnie w aucie..musze wspomnieć, że szef wypuścił mnie z pracy w tym celu....Dzięki szefie:lol::lol::lol:[/QUOTE] Dzieki "Szefie" w moim i zwierzakow imieniu. Poprosze o zdjecie tych rzeczy bo musze je potem wstawic na NK.Z gory dziekuje:)
  12. [COLOR=Blue][B]Szukamy transporu Warszawa - Gdynia dla szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR]
  13. [quote name='lilk_a']czy to pewne na 1000% ? aukcja allegro Uszatki trwa jeszcze 8 dni , można by wpisać w nią innego psiaka , jeżeli jakiegoś masz Ellig do ogłaszania ......[/QUOTE] Pewne na 100% ale jeszcze potrzebny transport moze poczekajmy jaeszcze do poniedzialku.
  14. [COLOR=Red][B]Szukamy transportu dla szczeniaka Uszatki do Gdyni...PILNE! [COLOR=Green] nie aktualne, dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [/B][/COLOR]
  15. Sliczne chlopaki a Kokosz to normalnie powala:)
  16. Slay , daj prosze znac jak dojdzie kolejny 15 kilowy worek karmy,ze sklepu Krak-Vet:)
  17. Zajrzalam na ka(Wunie).....Ni ma:(
  18. Teraz to juz tylko do przodu, musimy jeszcze wszystko rozliczyc i szukac Ds dla Dejzi, ktora ma wspanialy DT:)
  19. Czesc Tolek!Trzymaj sie cieplutko i zdrowiutko:)
  20. [quote name='polubek']ok to czekamy do niedzieli[/QUOTE] Czekamy, dobrego dnia:)
  21. Domek w Gdyni sprawdzony, szczegoly przekazane Urwiskom.Zaprosze Litterke, moze nam cos powie? Nic wiecej nie wiem po za tym ,ze jest jeszcze jeden domek do sprawdzenia gdzies pod Warszawa, jezeli zainteresowana Pani odezwie sie dzisiaj do urwiska.
  22. Dzien dobry!SZczeniorek tez jedzie do hoteliku , bedzie razem z Kajko i Kokoszem:) zapraszamy na bazarek.....
  23. Dzien dobry , moze trzeba zmienic tytul watku,napidac ,ze jest w DT , brakuje deklaracji i potrzebny polnie DS....:)
  24. Polubek w wannie siedzi u urwiska:)
×
×
  • Create New...