-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Dziekuje za ka(Wunie)......:) Dobrego dnia:)
-
Biedak, widac ,ze jest bardzo chory i zmeczony:(
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować. -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Ellig replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować. -
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować.
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować. -
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować.
-
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować.
-
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować.
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować. -
Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986 [/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować.
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5670404/204/main/cbbdb98e92.jpeg[/IMG] -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185964-Pow%C3%B3dz!!-Pomo%C5%BC-ratowa%C4%87-psy[/url]
-
[img]http://photos.nasza-klasa.pl/24539269/815/main/19ee81a3a0.jpeg[/img]
-
[quote name='AniaGucio']Elu, jest organizowana jakaś akcja??[/QUOTE] Na razie nic nie mozna zrobic policja nie wpuszcza w poblize Wisly nie wiemy czy tam jeszcze sa:( Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy. [B]Trzeba dzwonić na 986[/B]
-
[img]http://photos.nasza-klasa.pl/24539269/815/main/19ee81a3a0.jpeg[/img]
-
[img]http://photos.nasza-klasa.pl/24539269/815/main/19ee81a3a0.jpeg[/img]
-
Jestem jak to sa tymczasy to trzeba uderzyc do odpowiedzialnych za psy i to jak najszybciej, teraz staramy sie pomoc psom i kotom z nad Wisly:(
-
[img]http://photos.nasza-klasa.pl/24539269/815/main/19ee81a3a0.jpeg[/img]
-
To ta sama strona co Zoo, lewa strona , gdzie krzaki rosna!!!!!!!!!!!!!nie moge sie dodzwonic do UM
-
Co bedzie z kotami i wolnozyjacymi psami nad Wisla? piszcie prosze alarmujcie UMSW wydal tylko instrukcje w sprawie ludzi nic na temat zwierzat. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest adres do Pani, która pisze newsy na głównej stronie miasta Warszawy.