Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Co bedzie z kotami i wolnozyjacymi psami nad Wisla? piszcie prosze alarmujcie UMSW wydal tylko instrukcje w sprawie ludzi nic na temat zwierzat. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest adres do Pani, która pisze newsy na głównej stronie miasta Warszawy.
  2. Co bedzie z kotami i wolnozyjacymi psami nad Wisla? piszcie prosze alarmujcie UMSW wydal tylko instrukcje w sprawie ludzi nic na temat zwierzat. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest adres do Pani, która pisze newsy na głównej stronie miasta Warszawy.
  3. [quote name='__Lara'][FONT=Verdana][SIZE=2][B](20.05.2010 / 15:02) -[/B] Po południu w czwartek do Warszawy dotrze wstępna część fali kulminacyjnej. Ratusz apeluje do warszawiaków mieszkających w sąsiedztwie rzeki o przygotowanie się do nadejścia fali i ewentualnego braku prądu, wywiezienie samochodów i zabezpieczenie wartościowych rzeczy. Punkt kulminacyjny fala osiągnie jutro w późnych godzinach popołudniowych. Wysokość fali kulminacyjnej szacowana jest na około 780 cm. Zdaniem dr. Piotra Kuźniara z Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, [B]najbardziej zagrożone tereny w stolicy to rejon ogrodu zoologicznego, ale także Łuk Siekierkowski.[/B] Ratusz apeluje do mieszkańców o śledzenie kolejnych komunikatów dotyczących sytuacji meteorologicznej i hydrologicznej na obszarze miasta oraz stosowanie się do zaleceń i wskazań służb ratowniczych. Informacji na temat bieżącej sytuacji udziela CZK pod numerem telefonu (22) 196 56.[/SIZE][/FONT][/QUOTE] I ani slowa o zwierzakach wydano konkretne instrukcje jak postepowac co ze soba zabrac tylko zapomnieli o zwierzakach. [url]http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/?dzial=aktualnosci&ak_id=22312&kat=3[/url] Nad Wisla w Warszawie zyja na dzialkach i na wolnym terenie psy i koty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Poczekam na liste potrzeb bo wysylanie ton karmy tez nie ma sensu.........
  5. [quote name='NatiiMar']Słuchajcie, narazie radziłabym wam nigdzie nie jeździć. Sama miała wczoraj jechać w dalsza trase, ale policjanci mi odradzili. Sytuacja wyglada tak: jedziesz w jedną strone spokojnie, załatwiasz sprawy, a wracając okazuje się,że droga jest obsunieta lub zalana i nie możesz wrócić. Woda działa też pod ziemią, robi sobie kanaliki i nimi płynie podmywając drogi. Lepiej nigdzie nie jedźcie. Bo77, jeśli macie możliwośc, zróbcie zbiórkę gdzies w Opolu i przeczekajcie lub wyslijcie kurierem. Mam poważne obawy co do jeżdżenia po opolskich drogach.[/QUOTE] Numer listu przewozowego Twojego zamowienia to: 30653267964 Aby sprawdzić status paczki kliknij: tutaj <http://www.gls-poland.com/online/paketstatus.php3?search_x=1&paketliste%5B0%5D=30653267964> Aby skontakować się z kurierem: kliknij tutaj <http://www.gls-poland.com/online/depotsuche.php3> Przesylka sklada sie z: 5 paczek Został zmieniony status twojego zamówienia. Nowy status: Wysłane
  6. [quote name='Wunia']dostałam maila, że jest takie od dzisiaj ogłoszenie ... szukam sprawcę, bo chcę podziękować ...[/QUOTE] Sorki , przeczytalam "pusci":)
  7. [quote name='Wunia']Która Ciotka lub Wujek puścił Gapciowi ogłoszenie na netbird? [url]http://ogloszenia.netbird.pl/adv/1546048_GAPCIO_Pluszak_szuka_kochaj_cego_domu_[/url][/QUOTE] Ja moge ale co to znaczy puscic jak juz sie wyswietla?
  8. [quote name='mmd']Bardzo mi przykro, że dom w Łodzi nie jest beznadziejny :evil_lol: Naprawdę starałam sie do czegoś przyczepić, ale nie wyszło ;)[/QUOTE] Moze wezma Viki albo Uszatke ,te bylyby blisko Ciebie:)Oj ale byloby fajnie:)
  9. Tak to wszystko jest straszne ale trzeba dzialac dlatego bede zagladac i sprawdzac jak moge pomoc.
  10. Jestem ale nie wiem gdzie jest dom Biafry, Krakow?, jak mozna pomoc z Warszawy?
  11. Nie odzywalam sie ostatnio tutaj bo skupilam sie na pomocy ludziom i zwierzetom na terenach zalanych miedzy innymi K-K ,wszystko jest potrzebne. Nie zapominajcie o pomocy dla Nich!
  12. Jestem z Wami, bede zagladac i postaram sie pomoc. Dziekuje za to co robicie.....
  13. Witajcie Piccolo!Dobrego dnia dla Wszystkich:)
  14. [quote name='obraczus87']Widziałam właśnie ;) ;) mmd w akcji.....
  15. [quote name='NatiiMar']Ellig, wczoraj dzwoniła pani z wysyłki i powiedziała,że brakło tej karmy, będzie wysyłac alternatywę o tej samej ilości. Więc mam nadzieję,że dzis to dojdzie. PO RAZ KOLEJNY PROSZĘ: Kochani piszcie na PW kto ile wpłacił. Na pierwszej stronie już jest wstępne rozliczenie. Jeżeli ktoś wpłacał i tam go nie ma, to prosze o info na PW! Dzieki![/QUOTE] Dobrze, gdyby byly klopoty to bede interweniowac, to byl krak-vet. Pisz na maila jak cos potrzeba, bedziemy pomagac.Trzymaj sie dziewczyno!!!!!!!!!!!!!dziekuje Ci z calego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. Nati, czy cokolwiek do Was tam dociera?, nadal nie wiem czy cos jeszcze wysylac czy dotarla do Ciebie sucha karma 100kg? Trzymaj sie!
  17. Dobrej nocy dla Wszystkich ze szczegolnym wyroznieniem Tych walczacych z powodzia.................
  18. [quote name='slay'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zawsze jest inne wyjście[/FONT][FONT=Times New Roman] :cool1:ale jasne mogą dzwonić do mnie.[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nr: 609559821 Andrzej. Na sobotę maja umówioną wizytę z panią fotograf więc będą fajne fotki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Konto mam podać na ogólnym ?? Bo czegoś takiego jeszcze nie robiłem, proszę o wyrozumiałość moich dziwnych czasami pytań :oops:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suka mnie chyba lubi nie mówiąc o szczeniakach które uwielbiają się bawić. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy mogę im dawać niewielkie ilości bebika dla niemowląt??[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Nr konta podawaj na pw, jak ktos poprosi a potem rozlicznie, Wunia wszystko wytlumaczy, w koncu bedziesz mial wydatki na maluchy i mamuske. czy karma dzisiaj dotarla? mleko podaje sie tylko rozcienczone z woda a najlepiej specjalne kupione w sklepie zoologicznym dla mamuski i szczeniakow, jezeli jedza juz same to tylko wode...
  19. [quote name='pietrucha204']jaka karma? ja też już uciekam. jak się rano czegokolwiek dowiem zaraz daję znać Wam... iby były to dobre wieści :shake:[/QUOTE] wyslalam 100 kg na adres Natalii...............
  20. Kanciapa po jezu nie do odrzucenia......dobrej nocki....pa,pa
  21. [quote name='Wunia']niedługo Ciocia z uwagi na dogo-eksploatację poprosimy o wybudowanie dla nas kojca z wygodami :D:D:D:D Czy mam jakies inne wyjcie awaryjne?:)
  22. O matulu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!to tuz , tuz!!!!!!!!!!!!!!!
  23. [quote name='Wunia']pewnie, że jeszcze nie ;) nawet nie mam czasu paść ze zmęczenia :shake::shake::shake::shake:[/QUOTE] Do lozka, bardzo prosze.....:)
  24. Spokojnej nocy....tylko tyle niestety mozna powiedziec, jestem z Wami .....czy dotarla sucha karma?
  25. Na dobranoc zapytowywuje sie kiedy sa urodziny mmd...............Ja zestarzalam sie okrutnie 10 :)
×
×
  • Create New...