-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Co bedzie z kotami i wolnozyjacymi psami nad Wisla? piszcie prosze alarmujcie UMSW wydal tylko instrukcje w sprawie ludzi nic na temat zwierzat. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest adres do Pani, która pisze newsy na głównej stronie miasta Warszawy.
-
Co bedzie z kotami i wolnozyjacymi psami nad Wisla? piszcie prosze alarmujcie UMSW wydal tylko instrukcje w sprawie ludzi nic na temat zwierzat. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest adres do Pani, która pisze newsy na głównej stronie miasta Warszawy.
-
[quote name='__Lara'][FONT=Verdana][SIZE=2][B](20.05.2010 / 15:02) -[/B] Po południu w czwartek do Warszawy dotrze wstępna część fali kulminacyjnej. Ratusz apeluje do warszawiaków mieszkających w sąsiedztwie rzeki o przygotowanie się do nadejścia fali i ewentualnego braku prądu, wywiezienie samochodów i zabezpieczenie wartościowych rzeczy. Punkt kulminacyjny fala osiągnie jutro w późnych godzinach popołudniowych. Wysokość fali kulminacyjnej szacowana jest na około 780 cm. Zdaniem dr. Piotra Kuźniara z Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, [B]najbardziej zagrożone tereny w stolicy to rejon ogrodu zoologicznego, ale także Łuk Siekierkowski.[/B] Ratusz apeluje do mieszkańców o śledzenie kolejnych komunikatów dotyczących sytuacji meteorologicznej i hydrologicznej na obszarze miasta oraz stosowanie się do zaleceń i wskazań służb ratowniczych. Informacji na temat bieżącej sytuacji udziela CZK pod numerem telefonu (22) 196 56.[/SIZE][/FONT][/QUOTE] I ani slowa o zwierzakach wydano konkretne instrukcje jak postepowac co ze soba zabrac tylko zapomnieli o zwierzakach. [url]http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/?dzial=aktualnosci&ak_id=22312&kat=3[/url] Nad Wisla w Warszawie zyja na dzialkach i na wolnym terenie psy i koty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ellig replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Poczekam na liste potrzeb bo wysylanie ton karmy tez nie ma sensu......... -
[quote name='NatiiMar']Słuchajcie, narazie radziłabym wam nigdzie nie jeździć. Sama miała wczoraj jechać w dalsza trase, ale policjanci mi odradzili. Sytuacja wyglada tak: jedziesz w jedną strone spokojnie, załatwiasz sprawy, a wracając okazuje się,że droga jest obsunieta lub zalana i nie możesz wrócić. Woda działa też pod ziemią, robi sobie kanaliki i nimi płynie podmywając drogi. Lepiej nigdzie nie jedźcie. Bo77, jeśli macie możliwośc, zróbcie zbiórkę gdzies w Opolu i przeczekajcie lub wyslijcie kurierem. Mam poważne obawy co do jeżdżenia po opolskich drogach.[/QUOTE] Numer listu przewozowego Twojego zamowienia to: 30653267964 Aby sprawdzić status paczki kliknij: tutaj <http://www.gls-poland.com/online/paketstatus.php3?search_x=1&paketliste%5B0%5D=30653267964> Aby skontakować się z kurierem: kliknij tutaj <http://www.gls-poland.com/online/depotsuche.php3> Przesylka sklada sie z: 5 paczek Został zmieniony status twojego zamówienia. Nowy status: Wysłane
-
[quote name='Wunia']dostałam maila, że jest takie od dzisiaj ogłoszenie ... szukam sprawcę, bo chcę podziękować ...[/QUOTE] Sorki , przeczytalam "pusci":)
-
[quote name='Wunia']Która Ciotka lub Wujek puścił Gapciowi ogłoszenie na netbird? [url]http://ogloszenia.netbird.pl/adv/1546048_GAPCIO_Pluszak_szuka_kochaj_cego_domu_[/url][/QUOTE] Ja moge ale co to znaczy puscic jak juz sie wyswietla?
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Bardzo mi przykro, że dom w Łodzi nie jest beznadziejny :evil_lol: Naprawdę starałam sie do czegoś przyczepić, ale nie wyszło ;)[/QUOTE] Moze wezma Viki albo Uszatke ,te bylyby blisko Ciebie:)Oj ale byloby fajnie:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ellig replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Tak to wszystko jest straszne ale trzeba dzialac dlatego bede zagladac i sprawdzac jak moge pomoc. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ellig replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Jestem ale nie wiem gdzie jest dom Biafry, Krakow?, jak mozna pomoc z Warszawy? -
Jestem z Wami, bede zagladac i postaram sie pomoc. Dziekuje za to co robicie.....
-
Witajcie Piccolo!Dobrego dnia dla Wszystkich:)
-
[quote name='obraczus87']Widziałam właśnie ;) ;) mmd w akcji.....
-
[quote name='NatiiMar']Ellig, wczoraj dzwoniła pani z wysyłki i powiedziała,że brakło tej karmy, będzie wysyłac alternatywę o tej samej ilości. Więc mam nadzieję,że dzis to dojdzie. PO RAZ KOLEJNY PROSZĘ: Kochani piszcie na PW kto ile wpłacił. Na pierwszej stronie już jest wstępne rozliczenie. Jeżeli ktoś wpłacał i tam go nie ma, to prosze o info na PW! Dzieki![/QUOTE] Dobrze, gdyby byly klopoty to bede interweniowac, to byl krak-vet. Pisz na maila jak cos potrzeba, bedziemy pomagac.Trzymaj sie dziewczyno!!!!!!!!!!!!!dziekuje Ci z calego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Nati, czy cokolwiek do Was tam dociera?, nadal nie wiem czy cos jeszcze wysylac czy dotarla do Ciebie sucha karma 100kg? Trzymaj sie!
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Ellig replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='slay'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zawsze jest inne wyjście[/FONT][FONT=Times New Roman] :cool1:ale jasne mogą dzwonić do mnie.[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nr: 609559821 Andrzej. Na sobotę maja umówioną wizytę z panią fotograf więc będą fajne fotki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Konto mam podać na ogólnym ?? Bo czegoś takiego jeszcze nie robiłem, proszę o wyrozumiałość moich dziwnych czasami pytań :oops:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suka mnie chyba lubi nie mówiąc o szczeniakach które uwielbiają się bawić. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy mogę im dawać niewielkie ilości bebika dla niemowląt??[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Nr konta podawaj na pw, jak ktos poprosi a potem rozlicznie, Wunia wszystko wytlumaczy, w koncu bedziesz mial wydatki na maluchy i mamuske. czy karma dzisiaj dotarla? mleko podaje sie tylko rozcienczone z woda a najlepiej specjalne kupione w sklepie zoologicznym dla mamuski i szczeniakow, jezeli jedza juz same to tylko wode... -
[quote name='pietrucha204']jaka karma? ja też już uciekam. jak się rano czegokolwiek dowiem zaraz daję znać Wam... iby były to dobre wieści :shake:[/QUOTE] wyslalam 100 kg na adres Natalii...............
-
Kanciapa po jezu nie do odrzucenia......dobrej nocki....pa,pa
-
[quote name='Wunia']niedługo Ciocia z uwagi na dogo-eksploatację poprosimy o wybudowanie dla nas kojca z wygodami :D:D:D:D Czy mam jakies inne wyjcie awaryjne?:)
-
O matulu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!to tuz , tuz!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Wunia']pewnie, że jeszcze nie ;) nawet nie mam czasu paść ze zmęczenia :shake::shake::shake::shake:[/QUOTE] Do lozka, bardzo prosze.....:)
-
Spokojnej nocy....tylko tyle niestety mozna powiedziec, jestem z Wami .....czy dotarla sucha karma?
-
Na dobranoc zapytowywuje sie kiedy sa urodziny mmd...............Ja zestarzalam sie okrutnie 10 :)