-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Ja juz wszystko wyjasnilam i jestem za a nawet jeszcze bardziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie bede sie rozpisywac. Dla Lakusia i dla Nas, i dla Kochanej Ani dzisiaj mamy wspanialy dzien!:)
-
Dla Ani W. :) Juz Ona wie za co :)
-
Jutro mamuska szczeniakow bedzie miala kastracje, trzymajcie kciuki:)
-
A ja mysle Aniu,ze Lakus juz znalazl taki dom:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Raduniu trzymaj sie.... -
Koniec tułaczki! Piękny wyżeł znalazł SUPER DOM !! :D
Ellig replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Karma dla Portera kupiona i zaplacona jutro powinna dojechac:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Poprosze o dane do przelewu....na pw -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Ellig replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam wczoraj ze Slay, nareszcie dotarla do Niego karma dla szczeniakow, czekamy jeszcze na kolejne 15 kg, bo sie gdzies zapodzialo po drodze. -
Te ogloszenia o ktorych mowisz sa z pakietu za ktory zaplacila mmd na bazarku ( juz przelales za to pieniadze na konto mmd) wiec jak sa jakies bledy to zrobila je Osoba, ktorej zaplacila mmd.... Teraz trzeba zwrocic mmd 20 zl Ja zaplacilam teraz 50 za psy.pl i 50 za gumetre na miesiac, ale to juz na moj koszt, bo teraz Viki ma miec sterylizacje
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ok, jak bedzie wiadomo ile, to zastanowie sie jak moge pomoc.Jakby nie bylo zostalam "matka chrzestna":) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Najprawdopodobniej 16 zł/doba za obu z jedzeniem. Ale Astaroth musi zobaczyć maluchy, wtedy dokładnie wyceni.[/QUOTE] To znaczy okolo 480-496 zl za miesiac ? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Rozmawiałam z Astaroth, potwierdziła że możemy przywieźć maluchy nawet wieczorem bo jeszcze nie wiem do której będe pracowała, tylko żeby to nie było po 22.00....na początek chłopaki będą w boksie z budą, a potem zobaczymy, wszystko zależy od tego jak się będą aklimatyzowały:)[/QUOTE] Fantastycznie:) -
[quote name='mmd']Ruszyła kampania ogłoszeniowa zamówiona wcześniej. Mogą być pytania o Wyjca, bo zamawiane było jak jeszcze był, ale może i lepiej, żeby ktoś się dowiedział, jakie są rozchwytywane:) No i moje gumtree na Trójmiasto zrobione.[/QUOTE] Bardzo dziekuje, mmd napisz prosze ile zaplacilas to urwisek zrobi zwrot pieniedzy:)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Prawda?:)...nadal zastanawiam się nad imionami dla nich...na razie mala_czarna zaproponowała Tytus i Romek:evil_lol: jeszcze jakieś pomysły?;)[/QUOTE] Kajko i Kokosz:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']Boziu, gdzie ta Ellig mnie tu zatargała ... już je kocham ...[/QUOTE] Wiedzialam, przeciez to dwa Gapindery:) -
Koniec tułaczki! Piękny wyżeł znalazł SUPER DOM !! :D
Ellig replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka24']Dziękuję bardzo w imieniu Portera :loveu: Nr konta wysyłam na pw. Zadzwonię do Owieczki niech jak najszybciej go zabiera. Hotelik czeka, może gdybyśmy kupili mu karmę, to udało by się dostać upust?? Zapytam o to jutro. Porterku niedługo będziesz bezpieczny :)[/QUOTE] Ile jest zebrane , poprosze o namiar na pw i adres z nr tel. gdzie bedzie umieszczony Porter. -
Ewus zamiast jednego Gapcia bardzo prosze, masz dwa............ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186258-Dwa-szczeniaki-podrzucone-chore-apatyczne-szukamy-DT-i-%C5%9Brodk%C3%B3w-na-leczenie"]http://www.dogomania.pl/threads/186258-Dwa-szczeniaki-podrzucone-chore-apatyczne-szukamy-DT-i-%C5%9Brodk%C3%B3w-na-leczenie[/URL] [img]http://images44.fotosik.pl/298/0fd8f9bac3d39a51.jpg[/img]
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Cudne sa, a bidaki bo tesknia.... -
A ja bym sie bardzo ucieszyla jak bym wszystkie wyadoptowala do takich dobrych domow, plakalabym ze szczescia:)
-
[quote name='Wunia']Rozmawiałam z Panek Kamilem, odbiór Gapcia od Jamora nastąpi albo w ten piątek, albo w środę przed BC, odbiorą Go we własnym zakresie, odbierze Gapcia kuzyn pracujący w Warszawie (Jamor powiadomiony) ... Pan stwierdził, że Gapcio to ten właściwy pies od pierwszego spojrzenia ... umowa będzie podpisana z up. przez kuzyna, dane wszystkie będą Pana Kamila, jeden egz. umowy ma wrócić do mnie od Jamora, autoryzowany egz. kserówka z podpisem własnym, kolejno listem poleconym do mnie już z Rzeszowa ... o czym ja jeszcze powinnam pamiętać? ... a potańczę jeszcze ;) :cunao::cunao::cunao:[/QUOTE] No jak to o czym.... [img]http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/21251_szampan_lod.jpg[/img]
-
[quote name='Wunia']Majuska ja Tobie na kolanach dziękuję :modla::modla::modla: i jeszcze foty areału ... jestem szczęśliwa :cunao::cunao::cunao:[/QUOTE] No to mialam czuja, i odpowiednia fote budy dla Gapcia wkleilam:)
-
[quote name='Wunia']Pierwsze słowa Majuski: [B]"Pakujcie Go ...[/B]"[/QUOTE] O matko, zejde............!Hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaa:multi::multi::multi:
-
[quote name='majuska']no to jadę, kciukasy zacisnąć czas!!!![/quote] [COLOR=green]Powodzenia ! :thumbs::thumbs::thumbs: [/COLOR]