-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']dzięki Ci Ellig-zaraz zapytam może ..[/QUOTE] Bardzo prosze, jeszcze szukam.... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[B]kasiak27,patch75,.................[/B] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Troche mnie nie bylo a tu takie dobre wiesci juz trzymam kciuki za dom dla Brutuska:) Widze ,ze juz jakas Cioteczka sie zglosila do wizyty przedadopcyjnej.Dziekujemy. Zaraz jeszcze poszukam, moze sobie kogos przypomne..... -
[quote name='Estrella']No Frytuniu - teraz to masz mega wypasioną budę! :loveu: prześliczna panienka :) :)[/QUOTE] Prawda,ze sliczna jest:)kot tez jest sliczny:) Na panienke czeka worek karmy, prosze o kontakt....
-
A czy wczesniej Ubocze probowales poglaskac Bialaska?Chyba nikomu sie to nie udalo. Nawet Pani Halinie , jego karmicielce, jak mowi, nigdy sie to nie udalo zawsze mial odruch klapania gdy tylko wyciagala do niego reke. Praca z Bialaskiem jest i bedzie trudna.Jesli chodzi o zachowanie Bialaska nic nie bylo do przewidzenia po za tym ,ze moze ktoregos dnia zamarznac, zginac pod kolami samochodu itd. Na razie wyslalam dla Bialaska karme, przysmaki,Fripex itp. I czekamy na kolejne wiesci z DT.
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe'] Omen szaleje nam w domu z Jadzią :D , bawią się całe dnie ,normalnie niezniszczalni ;) , apetyt dopisuje i wogole chlop sie rozhulał :D:D[/QUOTE] Bardzo dobre wiadomosci:) -
Bialasek jest wycofanym psem,ale tez psem w pewnym sensie "agresywnym", niestety gryzie, nie lubi dotyku.:(Dt ma bardzo ciezka prace i nie wiadomo jakie beda wyniki.Najwazniejsze,ze jest bezpieczny i nie wpadnie pod kola samochodu. Na razie zostal przebadany, odrobaczony,odkleszczony,zaszczepiony i zaczipowany.DS na razie nie wchodzi w gre. Pies potrzebuje pomocy behawiorysty i o taka sie staramy.....
-
Emi wyglada slicznie na tym pomaranczowym foteliku:):):) Piekne sa te zdjecia jak Emi tarza sie w trawie:)
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Ewus! Dzien dobry Idolku:) Bardzo chetnie ogladam zdjecia Idolka i ciesze sie ,ze byl z nami. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry, czesc Brutus, rosniesz jak na drozdzach:) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewus, zgadzam sie z Twoimi wyborami, karme watrobowa jezeli znasz psa , ktory jej potrzebuje to prosze przekaz rowniez wedlug uznania. Idolek kochany nawet teraz pomaga..... [url]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=10155[/url] Zapalmy swieczke Idolkowi.