-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Zwierzaki bardzo zadowolone a fotki sliczne:)
-
Sznaucer olbrzym porzucony przy trasie - Mission Completed
Ellig replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jest! jest już bezpieczny na posesji :)[/QUOTE] Fantastycznie!!!!:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Bede trzymala kciuki!:) -
[quote name='ronja']czyli w sprawie przenosin klamka zapadła? [/QUOTE] Jak te przenosiny argumentuje Pati?
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Jestem i czytam....Ewus, jestes Wielka, mysle ,ze jednak byloby lepiej szukac domu dla kotow na miejscu, moze dziala tam jakas organizacja albo na "miau" wrzucic. Cioteczki znacie kogos z "miau"? Zrobic zdjecia plakaciki i rozwiesic na Helu? -
Super, ze psiaki znajduja domki ale jezeli maja zamieszkac na zewnatrz to koniecznie musza miec bude / oczywiscie bez lancucha/, lub inne dostepne schronienie na czas gdy np. wlascicieli psiaka nie ma w domu.Gdy ida do pracy itp. Upaly, deszcz, burze, snieg, mroz itd.........
- 708 replies
-
Sznaucer olbrzym porzucony przy trasie - Mission Completed
Ellig replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a w ogóle to niewykluczone, że to czernysz[/QUOTE] Przepraszam , co to znaczy?Pies sie znalazl? -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
:-P:-P:-P:fadein::fadein::fadein::???::???::???::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Szczesliwe zakonczenie, mysle,ze trzeba zmienic tytul watku :) -
Sznaucer olbrzym porzucony przy trasie - Mission Completed
Ellig replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jest od wczoraj na forum sznaucerów, ale tam cisza...[/QUOTE] Rozumiem... -
Amiga napisala waze rzeczy, po pierwsze suka nie moze byc sterylizowana wczesniej niz po 2 tygodniach od zakonczenia laktacji co nie oznacza od odstawienia szczeniakow.... Po drugie po sterylce minimum 10 dni do zdjecia szwow musi przebyawac pod dobra, odpowiedzialna opieka, jezeli ten Dt jest taki i sprawdzony to warto go "zaklepac".
- 708 replies
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wizyta odbędzie najprawdopodobniej w sobotę :)[/QUOTE] Trzymam kciuki za udana wizyte!:) Ale z Brutuska rozrabiaka sie robi, no no:) -
Sznaucer olbrzym porzucony przy trasie - Mission Completed
Ellig replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Moze na forum sznacerow trzeba wrzucic link do watku..... Biedaczysko... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry!:) Czesc Brutus, co tam?Jak wizyta przeadopcyjna udalo sie cos zalatwic? -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Ellig replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zajrze pozniej, moze juz beda jakies wiadomosci, powodzenia! -
Witam, witam nie ma za co dziekowac , pytam bo musze sprawdzic czy sklep wywiazal sie i dostarczyl karme:)
- 708 replies
-
Czorcik - w typie wilczarza - już za TM :((
Ellig replied to Alojzyna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy ktos chce adoptowac Czorcika? Jezeli pojawia sie chetne osoby do adopcji, bedzie wiadomo skad sa, to wtedy mozna szukac na "Mapie pomocy" dogomaniakow, osob z konkretnej miejscowosci, ktore chodza na tzw. wizyty przed adopcyjne. -
[quote name='2411magdalenka']BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAKUP KARMY :) :) :) damy znać gdy dojedzie... [/QUOTE] Witam Wszystkich. Czy wczoraj dostarczono karme?
- 708 replies
-
Trzymam kciuki rowniez za Rodzinke Kociabandy:)