Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Zwierzaki bardzo zadowolone a fotki sliczne:)
  2. [quote name='malawaszka']jest! jest już bezpieczny na posesji :)[/QUOTE] Fantastycznie!!!!:)
  3. [quote name='ronja']czyli w sprawie przenosin klamka zapadła? [/QUOTE] Jak te przenosiny argumentuje Pati?
  4. Jestem i czytam....Ewus, jestes Wielka, mysle ,ze jednak byloby lepiej szukac domu dla kotow na miejscu, moze dziala tam jakas organizacja albo na "miau" wrzucic. Cioteczki znacie kogos z "miau"? Zrobic zdjecia plakaciki i rozwiesic na Helu?
  5. Super, ze psiaki znajduja domki ale jezeli maja zamieszkac na zewnatrz to koniecznie musza miec bude / oczywiscie bez lancucha/, lub inne dostepne schronienie na czas gdy np. wlascicieli psiaka nie ma w domu.Gdy ida do pracy itp. Upaly, deszcz, burze, snieg, mroz itd.........
  6. [quote name='malawaszka']a w ogóle to niewykluczone, że to czernysz[/QUOTE] Przepraszam , co to znaczy?Pies sie znalazl?
  7. :-P:-P:-P:fadein::fadein::fadein::???::???::???::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  8. Szczesliwe zakonczenie, mysle,ze trzeba zmienic tytul watku :)
  9. [quote name='obraczus87']Wizyta ma być dzisiaj. Abrakadabra da mi znać jak już będzie "po" :) Trzymajmy kciuki ! :)[/QUOTE] Trzymamy!!!!!:)
  10. [quote name='malawaszka']jest od wczoraj na forum sznaucerów, ale tam cisza...[/QUOTE] Rozumiem...
  11. Amiga napisala waze rzeczy, po pierwsze suka nie moze byc sterylizowana wczesniej niz po 2 tygodniach od zakonczenia laktacji co nie oznacza od odstawienia szczeniakow.... Po drugie po sterylce minimum 10 dni do zdjecia szwow musi przebyawac pod dobra, odpowiedzialna opieka, jezeli ten Dt jest taki i sprawdzony to warto go "zaklepac".
  12. [quote name='obraczus87']Wizyta odbędzie najprawdopodobniej w sobotę :)[/QUOTE] Trzymam kciuki za udana wizyte!:) Ale z Brutuska rozrabiaka sie robi, no no:)
  13. Moze na forum sznacerow trzeba wrzucic link do watku..... Biedaczysko...
  14. Dzien dobry!:) Czesc Brutus, co tam?Jak wizyta przeadopcyjna udalo sie cos zalatwic?
  15. Zajrze pozniej, moze juz beda jakies wiadomosci, powodzenia!
  16. [quote name='lilk_a']wznowione allegro panienek :):) [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1150072379"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/hoall5.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Lila, bardzo dziekuje , czy mam juz wplacic pieniadze, bo nie pamietam do kiedy zaplacilam:)
  17. Witam, witam nie ma za co dziekowac , pytam bo musze sprawdzic czy sklep wywiazal sie i dostarczyl karme:)
  18. Czy ktos chce adoptowac Czorcika? Jezeli pojawia sie chetne osoby do adopcji, bedzie wiadomo skad sa, to wtedy mozna szukac na "Mapie pomocy" dogomaniakow, osob z konkretnej miejscowosci, ktore chodza na tzw. wizyty przed adopcyjne.
  19. Igielko, my tez bardzo sie cieszymy, ze Viki znalazla wspanialy, cieply dom.Viki na zdjeciach z plazy wyglada przepieknie :)
  20. [quote name='2411magdalenka']BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAKUP KARMY :) :) :) damy znać gdy dojedzie... [/QUOTE] Witam Wszystkich. Czy wczoraj dostarczono karme?
  21. [quote name='obraczus87']Na wizyte pójdzie Ciocia Abrakadabra :) dzisiaj będzie dzwonić do pana Jacka. :)[/QUOTE] Fantastycznie, dziekujemy i ....:thumbs::thumbs::thumbs:
  22. Z Warszawy: [B]magdyska25,DIF,[/B] [B]abrakadabra3000[/B] [B]bebcik[/B]
  23. Trzymam kciuki rowniez za Rodzinke Kociabandy:)
×
×
  • Create New...