Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='RenW']Mój mąż choruje na tosę :):)[/QUOTE] Ren a nie moze zachorowac na Brutusa ?:):):)
  2. [quote name='obraczus87']Hello Brutunio, jutro Cię wymiziam osobiście :)[/QUOTE] Dzien dobry!:) Ode mnie tez poprosze wymiziac Brutuska:)
  3. [quote name='V i k i']Witamy! U viki wszystko dobrze :) Na początku, wiadomo, była troche zestresowana, ale z każdym dniem jest coraz śmielsza i weselsza :) Ma apetyt, na spacerach coraz bardziej szaleje :) Dzisiaj byliśmy pierwszy raz na plaży i na początku bardzo niepewnie, a poźniej rozszalała się niesamowicie, skakała po piasku w tę i z powrotem, aczkolwiek w stosunku do morza była ostrożna i zahowywała bezpieczną odległość :) niestety nie dała się namówić, żeby podejść bliżej i zamoczyć łapki... ale może kiedy indziej się skusi. Zrobiliśmy kilka zdjęć, ale niestety nie mogę wrzucić ich dzisiaj z powodu zagubienia kabla od aparatu :/ jak tylko się znajdzie dopełnię obowiązku. Pozdrawiamy ![/QUOTE] Wspaniale wiadomosci:) Dziekujemy :)
  4. [quote name='RenW']Dorzucę dla 'dziewczynek' jednorazowo 200,- bo widzę, że sprawa pilna (przelew puszczę w poniedziałek) będzie na coś.. niestety, tylko tak mogę poratować 'dziewczynki'.[/QUOTE] Dziekuje bardzo Ren:)
  5. [quote name='tripti']trzymam Cię za słowo;)[/QUOTE] Mysza1 mam nadzieje ,ze pomozesz:)Ogloszenia itp. Lilka zrobila Allegro dla dwoch suniek a ja je oplacam, potrzebne sa ogloszenia adopcyjne...
  6. Poszly kolejne pieniadze oprocz juz tych wplaconych .Tym razem 300 zl.Ode mnie i Arlety. Kora od razu wyglada lepiej i spokojniej,trzymaj sie suniu....
  7. [quote name='UBOCZE']Przed chwilą dostałem informację od Mru i Pawła, którzy dziś łapali Białaska... [FONT=Arial Black]Udało im się złapać psiaka!!!:multi::multi::multi:[/FONT] [FONT=Arial]Pojechał w bezpieczne miejsce. Dokładne informacje pewnie wkrótce się pojawią...;)[/FONT][/QUOTE] Dla dobra i spokoju socjalizacji Bialaska informacji zadnych na razie nie bedzie. PIES JEST W BEZPIECZNYM DT. Zostanie przebadany, odrobaczony, odkleszczony , odpchlony, zaszczepiony ,wykastrowany, dostanie chip.DT Bialaska poprosilo Mru, Pawla i wszystkich organizujacych akcje lapania Bialaska o dyskrecje.Uszanujmy te decyzje.
  8. [quote name='Tora&Faro']Dostałam też sms-a na temat Teodora od p. Marty, aż zacytuję:): "Dzień dobry. Chciałam się pochwalić że nasz piesek jest rewelacyjny, nie robi w domu i umie już chodzić na smyczy. Wczoraj rozpustnik zrobił mały bałagan, bawiąc się sponiewierał maskotkę i pogryzł klapka. Miał też już okazję wylegiwać się do góry brzuchem w ogródku jak i poczuć moc uderzenia łapy od kotki, nie pozostał jej dłużny i naszczekał na nią. Jest naprawdę kochanym i wdzięcznym psem." Fajnie prawda?:)[/QUOTE] Wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  9. [quote name='obraczus87']Ale "zdechlak" :D Kochani zapraszam wszystkich na wątek 4 suczek szczeniaków, które de facto zajęły boks Chłopców.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186927-4-suczki-szczeniaki%21-Urodzi%C5%82y-si%C4%99-w-gara%C5%BCu-%28-Brakuje-pieni%C4%99dzy%21-POM%C3%93%C5%BB"]http://www.dogomania.pl/threads/186927-4-suczki-szczeniaki!-Urodziły-się-w-garażu-(-Brakuje-pieniędzy!-POMÓŻ[/URL][/QUOTE] Zajrzyjcie koniecznie kazdy grosz sie liczy,prosze pomozcie. Z rozliczenia chlopakow zostalo [B][COLOR=SeaGreen]+140, 50 Moze przekazali by troche grosza na dziewczyny.... [/COLOR][/B]
  10. [quote name='Wunia']Ciotka Szarotka, u Gapcia wszystko ok. Nowych wieści nie ma, ale te poprzednie, jeszcze nie stare są zadowalające :D:D:D [B]Ciociu mmd[/B], kto ma wakacje ten ma ... ja przez to piekło dopiero przejdę we wtorek :placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] Gratulacje to juz za chwile, jakie tam pieklo bedzie 5 jak nic:)
  11. [quote name='Ewa Marta']To JEST początek dobrego:multi:Idolek jeszcze dwukrotnie podjadł mięsko, w sumie z podwójnej piersi zjadą ćwiartkę:-) po czym zaczął sie kręcić więc go Pani Eulalia odłączyła od kroplówki i Idolek podniósł się, pomaszerował na gazety, nasiusiał wielką kałużę i bardzo się nadstawiał na coś konkretniejszego:-) narazie z mizernym skutkiem. Ale pospacerował sobie troszkę i teraz położył się pod krzesełkiem na dywaniku w pokoju, tam gdzie lubi najbardziej siedzieć w ciągu dnia:loveu: Kochany, wspaniały i dzielny psiak!!!!! Jednak zawalczył i udało się:loveu::loveu::loveu: Idol kochany psiak, dzielny :)Jaka on ma silna wole przetrwania:) Dziekujemy bardzo Panu dr. Czajce,Pani Eulalii , Ewie to juz nie wiem jak dziekowac!:)
  12. [quote name='wojtuś']Aniu :loveu::loveu::loveu: Cieszę się że znalazłaś Patynce domek:)[/QUOTE] Wspaniale!!!!!!!!!!!!!Bardzo sie ciesze:loveu::loveu:
  13. Babel do gory!:)
  14. Stefanku kuruj sie ale bedziesz mail wspanialy domek juz teraz widac jak nowi Panstwo sa odpowiedzialni:) Zreszta Kociabanda by cie do innego domu nie "oddala":)
  15. Jestem,z pieniedzmi krucho juz nie ma skad czerpac, moja sunia ciezko chora od trzech miesiecy walczymy. Gdzie ma jechac Dino?do jakiego hoteliku, czy bedzie mial szanse na socjalizacje, nauke, spacery ale tak na 100% a nie tylko w obietnicach.DT to by bylo doskonale rozwiazanie ale wiem jak trudno o DT. Cajus na razie jednorazowo 30 zl moge wplacic. Poprosze o nr konta na pw.
  16. Ewus, przepraszam, dopiero teraz doszlo zdjecie.Ja nie moge juz nawet pisac, jeszcze serce mi sie telepie po rozmowie z Ewa.
  17. [quote name='RenW']Ale sytuacja pięknie się rozwinęła..:):):) Kto by pomyślał.. Ciotki działacie prężnie!! :):)[/QUOTE] Reniu, sciagnij tu troche Cioteczek i Wujkow , Ty masz taki urok i dar przekonywania....Plissssssssss:) [FONT=Lucida Console][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Pilnie potrzebne stale deklaracje[/B][/I] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='RenW']Ale sytuacja pięknie się rozwinęła..:):):) Kto by pomyślał.. Ciotki działacie prężnie!! :):)[/QUOTE] Reniu, sciagnij tu troche Cioteczek i wujkow , Ty masz taki urok i dar przekonywania....Plissssssssss:)
  19. [quote name='Ra_dunia']Allegro superowe! Też mam nadzieję, że to już ostatnie ;) Uściski z jak zwykle pięknej Pragi...[/QUOTE] Jak sciskasz Tolka z Pragi to musi byc dobrze.Pomachaj nam z Mostu Karola:)
  20. Hej, dzien dobry co tam u was chlopaki?
  21. [quote name='NiJaSe']Omen dzisiaj jakby lepszy ,ale naucoczona doswiadczeniem nie bede się cieszyc , sam wstal na spacerek , temp.mniejsza , apetyt dopisuje , tylko to juz trzeci spacer na ktorym kupy nie bylo i to mnie chyba najbardziej niepokoi , dzisiaj idziemy na kolejny antybiotyk i zapytam wetek czy nie zaczac mu znowu podawac tego leku na pobudzanie pracy jelit. Zaczynam sie zastanawiać czy to co się dzieje to nie jakas choroba metaboliczna np....[/QUOTE] Witajcie, tak moze byc, warto sprawdzic parametry tarczycy. Dobrze,ze dzisiaj Omen czuje sie lepiej.
  22. Witajcie, dzien deszczowy ale mam nadzieje ,ze Idolek czuje sie lepiej.
×
×
  • Create New...