Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Czy mozecie w takim razie podac nr postu, gdzie sa te zdjecia?:)
  2. Powaznie ostatnia strona ma nr 28 i post 835
  3. [quote name='majqa']Ellig, zdjęcia są na 73 stronie.[/QUOTE] Dziekuje majqa ale mnie sie wyswietla na tym watku tylko 28 stron....
  4. To wspaniale moc zobaczyc Viki szczesliwa :) Ma wspanialy DOM ! Biega na plazy jak szczeniak, cieszy sie.....Cudownie!:)
  5. [quote name='IVV']dziewczyny uwaga na hotel w Obornikach Sl. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL][/QUOTE] Ale gdzie sa te zdjecia?
  6. Witam gdzie sa te prawdziwe zdjecia z hoteliku? Ten hotelik byl polecany przez Wielkich z Dogo!!!!!!!! Potem jak juz tam psy trafialy to okazalo sie ,ze jeszcze ceny sa podane netto.
  7. Cudowne zdjecia :) Serdecznie dziekuje!!!!!!!!!!! Viki wyglada wspaniale a i Panstwa ma bardzo sympatycznych, jeszcze raz bardzo, bardzo dziekuje:)
  8. Moze wyczerpalas limit dodawanych zdjec na Fotosik-u :)
  9. Dobranoc Idolku................. http://www.dognet.pl/flower.php?fid=10155
  10. [quote name='wiolabiszop']DZISIAJ OCZEKIWANA WIZYTA Z PANIĄ JOASIĄ.Jak wizyta wypadani pomyślnie i nie będzie zadnych zastrzeżeń jutro zaraz na zakupy jedziemy z corką .[/QUOTE] Zycze powodzenia Panstwu i Stefankowi:)
  11. [quote name='Ra_dunia']mniam... dzisiaj to by się ice-caffe przydała... Skoro gratulacje się pojawiły... czyli Wunia już zdana? ;)[/QUOTE] [img]http://baristamagazine.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/icedCoffee.JPG[/img]
  12. Zdana:):):)
  13. Omen masz farta:)I tak trzymaj!
  14. Dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  15. [quote name='Tora&Faro']Proszę bardzo:) A przy okazji...poproszę o numer konta na pw na które mam przelać 200,00 zł które zostało w spadku po moich chłopakach:)[/QUOTE] Gosiu bardzo dziekujemy :multi:
  16. Zapraszam na kawe!:) [img]http://www.gotujmy.pl/ri/31450_kawa-po-wlosku_0_2.jpg[/img]
  17. Ewa gratuluje serdecznie! [img]http://nalatia.blox.pl/resource/seb_gratulacje.jpg[/img]
  18. mona132, bardzo dziekujemy:) No proszę z Kreski rozrabiaka rosnie:)
  19. Wunia kciuki trzymam od rana:) Napisz cos wieczorem....
  20. Dzien dobry Idolku ......... http://www.dognet.pl/flower.php?fid=10155
×
×
  • Create New...