[quote name='IVV']dziewczyny uwaga na hotel w Obornikach Sl. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL][/QUOTE]
Ale gdzie sa te zdjecia?
Witam gdzie sa te prawdziwe zdjecia z hoteliku?
Ten hotelik byl polecany przez Wielkich z Dogo!!!!!!!!
Potem jak juz tam psy trafialy to okazalo sie ,ze jeszcze ceny sa podane netto.
[quote name='wiolabiszop']DZISIAJ OCZEKIWANA WIZYTA Z PANIĄ JOASIĄ.Jak wizyta wypadani pomyślnie i nie będzie zadnych zastrzeżeń jutro zaraz na zakupy jedziemy z corką .[/QUOTE]
Zycze powodzenia Panstwu i Stefankowi:)
[quote name='Ra_dunia']mniam... dzisiaj to by się ice-caffe przydała...
Skoro gratulacje się pojawiły... czyli Wunia już zdana? ;)[/QUOTE]
[img]http://baristamagazine.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/icedCoffee.JPG[/img]
[quote name='Tora&Faro']Proszę bardzo:)
A przy okazji...poproszę o numer konta na pw na które mam przelać 200,00 zł które zostało w spadku po moich chłopakach:)[/QUOTE]
Gosiu bardzo dziekujemy :multi: