Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='2411magdalenka'] a jak już jest zgoda na te nasze procedury to wg mnie trzeba działać szybko... i dlatego mi smutno, przykro i czuję się rozgoryczona. Te pieski potrzebują domu i człowieka..... [/QUOTE] Jest mi przykro,ze to wlasnie Ty sie tak czujesz:(Robisz wszystko co mozesz i jak najlepiej dla psiakow i to jest po za dyskusja tak jak juz pisalam nie wszystko da sie przewidziec ale tez nie mozna z gory zakladac ,ze kazdy kto chce adoptowac psa i zgadza sie na umowe adopcyjna jest zlym czlowiekiem! Dobrego dnia!:)
  2. Gosiu, piekne sa te zdjecia:) Wstawie je na Facebook, gdzie pisze o historii Emi, moze ktos ja pokocha!:)
  3. Wyglada jakby jej nic zlego nie dolegalo, tak spokojnie spi...:)
  4. Dobrze,ze Norel wraca do zdrowia....Wstawilam nowe zdjecia Sojki na Facebook....
  5. Cudowne zdjecia i Emi w jakiej formie, niebywale. Didi sliczniutka:)
  6. ABRAKADABRA, serdecznie dziekujemy!:) Buba,moja ulubiona sunia:)Mam slabosc do siersciuchów:)
  7. Historie Norel i Sojki opisalam na Facebook-u, kilka dni temu,na razie pytano mnie tylko czy jest potrzebna pomoc finansowa?...................
  8. Witaj Dorothy! Masz racje , mopsikowi sie poszczescilo ale wielka w tym Twoja zasluga. W Warszawie nie da sie zyc. w nocy 27 stopni,zero deszczu, prognozy zmieniaja sie co godzine na gorsze niestety, wszyscy jestesmy bardzo zmeczeni,zwierzaki ledwie zipia. Trzymajcie sie zdrowo! Pozdrawiam serdecznie:)
  9. Witaj Alutku!:)
  10. Fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://gfx.efotek.pl/images/ftsp8sl9vzk8mmhyz4sm.jpg[/IMG] :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
  11. Czyli informacji bedziemy szukas w fundacji:) Trzymaj sie kolego!:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/144949-FOZ-quot-Ulga-w-cierpieniu-quot-Pom%C3%B3%C5%BC-psiakom-skrzywdzonym-przez-ludzi!-FUNDACJA[/url]
  12. Misia na pewno sie ucieszyla:)Koty w ogrodku maja raj:)
  13. Szukamy domu dla trzech, malych, pieknych kotkow,jak nie z reklamy Whiskas-a maja okolo 15 tyg.../poprosimy o zdjecia/:)
  14. Ewus ,no tak "kocia ciotka" nie moze byc inaczej...Neigh, czy mozesz podrzucic link do watku kociakow na miau, wrzuce to na Facebook...Tam jest duzo "kociarzy":)
  15. Lilka, bardzo prosze ,mozesz napisac na allegro ,ze Buba znalazla dom ?!!!!:)
  16. :loveu::loveu: [FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=DarkRed][I][B]Dzisiaj Abrakadabra zawozi Bube do nowego, wspanialego domu!!!![/B][/I][/COLOR][/FONT]:multi::multi::multi:
  17. Hej! Jest fantastyczna:)
  18. [quote name='obraczus87']A gdzie się Cioteczki podziały?? :crazyeye: :mad::mad::mad: :)[/QUOTE] Jestesmy:) Czekamy....I kciuki trzymamy....
  19. Zawsze chcemy jak najlepiej, uwazam ,ze dobrze zrobilas a mozliwosc sprawdzania domu daje nam gwarancje, ze psiak bedzie bezpieczny i dobrze traktowany:) Sa takie domy, ktore wygladaja wspaniale, np. Dom P,Bibliotekarki z Krakowa, zufalo Jej wiele osob i nikt nie byl w stanie przewidziec tego ,ze jest to osoba psychicznie chora. Dlatego najwazniejsze jest sprawdzanie domow i nasza wiara w to ,ze wybieramy dobrze, uczciwie, sprawdzajac najwazniejsze rzeczy. To,ze napisalas o" kotach " nowego wlasciciela szczeniaka jest juz gwarancja tego ,ze chcesz dobrze i bierzesz pod uwage wszystkie mozliwosci:)
×
×
  • Create New...