Zawsze chcemy jak najlepiej, uwazam ,ze dobrze zrobilas a mozliwosc sprawdzania domu daje nam gwarancje, ze psiak bedzie bezpieczny i dobrze traktowany:)
Sa takie domy, ktore wygladaja wspaniale, np. Dom P,Bibliotekarki z Krakowa, zufalo Jej wiele osob i nikt nie byl w stanie przewidziec tego ,ze jest to osoba psychicznie chora.
Dlatego najwazniejsze jest sprawdzanie domow i nasza wiara w to ,ze wybieramy dobrze, uczciwie, sprawdzajac najwazniejsze rzeczy.
To,ze napisalas o" kotach " nowego wlasciciela szczeniaka jest juz gwarancja tego ,ze chcesz dobrze i bierzesz pod uwage wszystkie mozliwosci:)