Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dzien dobry Cioteczki.Dzien dobry Brutusek:)
  2. Ale Brutus jest piekny i to zdjecie z Niunia cudowne:)
  3. Marta ogloszenia moga byc osobno ale ja juz tego finansowo nie udzwigne :( Kupilam jeszcze karme dla Kreski, Eukanube za 160 zl.
  4. Wydaje mi sie ,ze w jednym ogloszeniu na Allegro tak jak zrobila to Lila i tak osobno pisze o kazdej suni, teraz tylko sa potrzebne zdjecia najlepiej w pelnej rozdzielczosci i na mojego maila. Tak samo byly oglaszane szczeniaki Viki - 6 szt i wszystkie znalazly dom.
  5. Marta ja dalam dwie obroze i 2 razy Fripex oraz smakolyki czy tez byly nie dobre? Bardzo sie ciesze,ze sunie sa juz bezpieczne:) Rozdzielanie allegro bedzie niestety klopotliwe bo juz teraz place za jedna emisje 7 dni=12 zl
  6. gusia skad jest ta sunia?Gdzie teraz przebywa? Z pieniedzmi u mnie bardzo krucho moje max to na razie 30 zl....
  7. gusia, prosze nie na dzisiaj mam juz dosyc......
  8. Po wyjsciu z kliniki Ewa powiedziala, ze bedzie jeszcze podawala Idolowi kroplowki, na szczescie temperatura podniosla sie juz do prawidlowej wielkosci.
  9. [quote name='Dada M'] Ellig - z bazarku dla Paxa została jedna płyta, "Encanto" - mogę ją wystawić na bazarku dla Lennona, Tytusa, Chojraka i Megi ?[/QUOTE] Tak oczywiscie:)
  10. Dzisiaj gwaltowne pogorszenie stanu zdrowia Idolka:( Zdjecie z lecznicy przyslane przez Ewe, ktora jest przy nim caly czas , glaszcze, trzyma lepek w tej chwili Idolek ma temp. 37,6 0C to sukces bo mial 370C. Caly czas dostaje kroplowki i lekarze kontroluja jego stan, bylo naprawde zle :(
  11. Dobrego weekendu dla Wszystkich:) Teodor i Frodo slonecznych spacerkow:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs481.snc3/26323_101554573214557_100000800431079_40942_6942110_n.jpg[/img]
  12. [quote name='obraczus87']Oczywiscie Brutuska wymiziam i wycaluje, jesli Brutusek podejdzie :)[/QUOTE] Marta do Ciebie podejdzie na 100 % [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs481.snc3/26323_101554573214557_100000800431079_40942_6942110_n.jpg[/img]
  13. Biedna Kora:( Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte u wet. Powodzenia bidulinko....
  14. Witam Wszystkich w sobotni ranek:)Wunia chyba odsypia nauke.Bedzie dobrze we wtorek trzymam kciuki! Dobrego weekendu:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs481.snc3/26323_101554573214557_100000800431079_40942_6942110_n.jpg[/img]
  15. [quote name='dota&koka']dzwoniłam do P.Ali.umówiłysmy się jednak na sobotę.marcin wziął wolne,więc nie będzie problemu. wieści od Bajeczki:niunia jest pieskiem jednej pańci,na resztę doowników szczeka :) zaaklimatyzowała się już w 100%[/QUOTE] Ciesze sie ,ze karma dotrze do przytuliska, sledze caly czas watek ale nie zawsze moge cos dopisac i trzymam kciuki za wszystkie psiaki i za Pania Aline.Dziekuje dota&koka ,ze zawieziesz te karme:)
  16. Omen trzymaj sie i nie choruj:)
  17. Trzymam kciuki od rana, bede starala sie zagladac chociaz to teraz trudne. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!! :thumbs::thumbs::thumbs:
  18. Dzien dobry, Busterku trzymaj sie:) Pozdrawiam Wszystkich i zostawiam na weekend: [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs481.snc3/26323_101554573214557_100000800431079_40942_6942110_n.jpg[/img]
  19. Dziewczynom a jest ich 4 bardzo przydadza sie pieniadze, nadal brakuje stalych deklaracji na hotel.Odziedziczyly allegro po Kajko i Kokoszu za ktore placilam i teraz place za dziewczyny dlatego jestem za 4:2 :)
  20. Czesc Cioteczki, musze sie czegos napic..... [video=youtube;amJ-MQ2L8-A]http://www.youtube.com/watch?v=amJ-MQ2L8-A&playnext_from=TL&videos=kOZkzYpxS9o[/video]
  21. [B][B][FONT=Times New Roman]Jaki Staś, taka Nel.[/FONT][/B][/B]:)
×
×
  • Create New...