-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry Cioteczki.Dzien dobry Brutusek:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ale Brutus jest piekny i to zdjecie z Niunia cudowne:) -
gusia skad jest ta sunia?Gdzie teraz przebywa? Z pieniedzmi u mnie bardzo krucho moje max to na razie 30 zl....
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
gusia, prosze nie na dzisiaj mam juz dosyc...... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po wyjsciu z kliniki Ewa powiedziala, ze bedzie jeszcze podawala Idolowi kroplowki, na szczescie temperatura podniosla sie juz do prawidlowej wielkosci. -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj gwaltowne pogorszenie stanu zdrowia Idolka:( Zdjecie z lecznicy przyslane przez Ewe, ktora jest przy nim caly czas , glaszcze, trzyma lepek w tej chwili Idolek ma temp. 37,6 0C to sukces bo mial 370C. Caly czas dostaje kroplowki i lekarze kontroluja jego stan, bylo naprawde zle :( -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dobrego weekendu dla Wszystkich:) Teodor i Frodo slonecznych spacerkow:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs481.snc3/26323_101554573214557_100000800431079_40942_6942110_n.jpg[/img] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Oczywiscie Brutuska wymiziam i wycaluje, jesli Brutusek podejdzie :)[/QUOTE] Marta do Ciebie podejdzie na 100 % [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs481.snc3/26323_101554573214557_100000800431079_40942_6942110_n.jpg[/img] -
Witam Wszystkich w sobotni ranek:)Wunia chyba odsypia nauke.Bedzie dobrze we wtorek trzymam kciuki! Dobrego weekendu:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs481.snc3/26323_101554573214557_100000800431079_40942_6942110_n.jpg[/img]
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Ellig replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='dota&koka']dzwoniłam do P.Ali.umówiłysmy się jednak na sobotę.marcin wziął wolne,więc nie będzie problemu. wieści od Bajeczki:niunia jest pieskiem jednej pańci,na resztę doowników szczeka :) zaaklimatyzowała się już w 100%[/QUOTE] Ciesze sie ,ze karma dotrze do przytuliska, sledze caly czas watek ale nie zawsze moge cos dopisac i trzymam kciuki za wszystkie psiaki i za Pania Aline.Dziekuje dota&koka ,ze zawieziesz te karme:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Omen trzymaj sie i nie choruj:) -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Ellig replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry, Dino!- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziewczynom a jest ich 4 bardzo przydadza sie pieniadze, nadal brakuje stalych deklaracji na hotel.Odziedziczyly allegro po Kajko i Kokoszu za ktore placilam i teraz place za dziewczyny dlatego jestem za 4:2 :) -
Czesc Cioteczki, musze sie czegos napic..... [video=youtube;amJ-MQ2L8-A]http://www.youtube.com/watch?v=amJ-MQ2L8-A&playnext_from=TL&videos=kOZkzYpxS9o[/video]
-
[B][B][FONT=Times New Roman]Jaki Staś, taka Nel.[/FONT][/B][/B]:)