Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='obraczus87']Wiem, wiem, dlatego odpowiadam :)[/QUOTE] Zaraz ja prosilam o wizyte dla urwisowego szczeniaka to byla chyba.... [B]sleepingbyday[/B]
  2. [quote name='RenW']Ciotki, jak żyjecie..? Ufff...jak gorąco.. chyba nie wydolę..:grab::mdleje::mdleje::mdleje: już dwa udary słoneczne w swoim życiu przeszłam...:shake:[/QUOTE] Uwazaj na siebie Ren! Ja prawie caly dzien spedzam w klimatyzowanym pomieszczeniu, jakos daje rade. Witam Wszystkich, co tam z adopcja Brutuska?
  3. Tak, Stefanek dzisiaj jedzie do nowego domu! Powodzenia i szerokiej drogi:)
  4. Dlugo mnie tu nie bylo.Tyle informacji w sumie wszystkie pozytywne:) Wena dzielna jest bardzo i mam przekonanie, ze odkad ma nowego "kumpla" to tym bardziej bedzie zdrowiala. Mopsikowi sie udalo to tez powod do radosci:) Pozdrawiam serdecznie i bede zagladac:)
  5. [quote name='obraczus87']Oczywiście ;) cały dom obudzi ;) a potem zacznie lizać ;)[/QUOTE] Kochana Niunia ;)
  6. [quote name='obraczus87']Natalia od jakiegoś czasu "Walczy" z Brutusem i smycza. Smycz nawet leżała w Jego boksie, aby mógł się z Nią oswoić. On po prostu kładzie się i koniec. Nic wtedy nie pomaga. Ani głaskanie, ani wołanie, ani smakołyczki. Albo smycz kojarzy Mu się z łańcuchem, albo kiedys oberwał smycza....[/QUOTE] Mysle, ze oberwal niestety.....I to nie raz.
  7. [quote name='obraczus87']Ona jest bardzo odwazna, ale.... złodzieja zalizałaby... na smierc ;)[/QUOTE] :lol:To oczywiste ale da znac jakby zlodziej nadchodzil ...:mad:
  8. [quote name='obraczus87']A co to u Brutusa taka cisza???? :crazyeye: :mad::mad::mad::mad: Magenka jak uda Jej sie już ustalic termin wizyty to da mi znac ;)[/QUOTE] Dom dla Brutuska to wielka szansa dla niego, on musi miec tylko swojego opiekuna i to szybko za nim bedzie dorosly:)
  9. [quote name='obraczus87']Brutusek jak tylko nauczy się chodzenia na smyczy (ale z tym będzie masa problemów :( ) nie będzie ciagnąć ani wyrywać sie. To nie ten typ psiaka ;) Ale na razie jak Natalia podchodzi do Niego ze smycza, to Brutus kładzie się i nieruchomo leży....[/QUOTE] Brutusek moze kojarzyc sobie smycz z lancuchem :shake:. Jak pierwszy raz zalozy sie jemu smycz i nawet z nia zostawi, to sprawdzi ,ze nic sie zlego nie dzieje .... Duze psy sa wbrew pozorom bardziej spokojne niz te male. To tylko psy "mysliwskie"potrzebuja duzo ruchu. W wypadku Brutusa moim zdaniem wystarcza spokojne spacery:razz:
  10. No prosze to Niunia może byc psem stróżującym!!!:)
  11. [quote name='2411magdalenka']ananas a czy ojca dałoby się zabrać na kastrację? ;) Wojtuś dziękuję, Cioteczka Ellig się odezwała, spróbuje podziałać z karmą... ale nie wiem kiedy co i jak. [/QUOTE] Karma,ARION PREMIUM PUPPY LARGE 15kg+11 DUŻYCH USZU, zamowiona i zaplacona dostawa najpozniej we wtorek. Pozdrawiam:)
  12. Witam, jestem na sekunde, na zaproszenie Wojtusia.Juz napisalam na pw Magaleny prosbe o dane do wysylki karmy, moze uda mi sie cos kupic,niestety moje mozliwosci sa teraz bardzo male....
  13. Jak brakuje argumentow to zostaje tylko straszenie P.AlinoS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Kora ale zarty sie ciebie trzymaja:) Wazne ,ze wszystko w miare dobrze, czekamy na wyniki czwartkowych badan.
  15. Nie rozumiem dlaczego sunia-matka ma byc uspiona, o co tu chodzi , co ze szczeniakami?
  16. Dino juz w hoteliku? Przepraszam ,ze pytam ale nie jestem w stanie przeczytac zaleglych postow a juz napisanie czegos graniczy z cudem. Pozdrawiam Wszystkich:)
  17. Gratulacje.Omen ty szczesciarzu, tylko prosze nie wyglupiaj sie i nie choruj. Szkoda ,ze dogo kiepsko chodzi i nie mozna zmienic tytulu, takie dobre wiadomosci!!!!!!:)
  18. Emi nie rob niespodzianek, trzymaj sie !
  19. Dzien dobry!Najwazniejsze ,ze Tolek jest bezpieczny:) Tolek wypatruj domku.... Jest ciezko ,wakacje i biedakow potrzebujacych domu przybywa a nie ubywa, niestety. Dwa dni temu przy ruchliwej drodze ktos przywiazal 8-9 tygodniowa sunie, zostawil torbe ze smycza, miska i kartka ,ze zyczy jej wszystkiego dobrego i prosi ,zeby sie nia ktos zajal. Rece opadaja:(
  20. Od czasu do czasu zajrze i zrobie kawe dla Gapciowych Cioteczek i Wujkow, pozdrawiam:) [img]http://www.tipy.pl/art/1598_big.gif[/img]
  21. [quote name='Ra_dunia']jak to tak? bez netu będziesz?? ;) wytrzymasz???? I to czytałam jeszcze, że całe 14 dni! To powinno być prawnie zabronione ;) A tak serio - to udanego wypoczynku![/QUOTE] Wspanialych wakacji Wuniu:)
  22. Piekne podziekowania dla Pani Eulalii, dziekujemy bardzo, bardzo serdecznie.
  23. [quote name='anita_happy']a ja to cooooooooooooooooooooo?[/QUOTE] No wlasnie:) Ja tez zagladam ale dogo strasznie kipsko chodzi i czasami wklejenie postu graniczy z cudem a czasu mam malo wiec czytam a pisze rzadziej:) Pozdrawiam...
  24. [quote name='obraczus87']Ciocia Magenka1 "zbiera ekipe" i ma wykonac wizyte dla Brutuska :) jak cos bedzie wiadomo, da mi znac.[/QUOTE] To swietnie,ze udalo sie znalesc kogos kto pojdzie na te wizyte, niestety mam kiepski dostep do internetu i poloczenie z dogo jest wrecz cudem.AguuS, bardzo dziekujemy za dobre checi:) Obraczus ma racje ,ze to wazna decyzja i dlatego trzeba bardzo dokladnie sprawdzic przyszly domek:) Mam wielka nadzieje,ze sie uda i Brutusek bedzie mial jak najszybciej swoj dom, trzymam kciuki:)
×
×
  • Create New...