-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='RenW']Ciotki, jak żyjecie..? Ufff...jak gorąco.. chyba nie wydolę..:grab::mdleje::mdleje::mdleje: już dwa udary słoneczne w swoim życiu przeszłam...:shake:[/QUOTE] Uwazaj na siebie Ren! Ja prawie caly dzien spedzam w klimatyzowanym pomieszczeniu, jakos daje rade. Witam Wszystkich, co tam z adopcja Brutuska? -
Tak, Stefanek dzisiaj jedzie do nowego domu! Powodzenia i szerokiej drogi:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Natalia od jakiegoś czasu "Walczy" z Brutusem i smycza. Smycz nawet leżała w Jego boksie, aby mógł się z Nią oswoić. On po prostu kładzie się i koniec. Nic wtedy nie pomaga. Ani głaskanie, ani wołanie, ani smakołyczki. Albo smycz kojarzy Mu się z łańcuchem, albo kiedys oberwał smycza....[/QUOTE] Mysle, ze oberwal niestety.....I to nie raz. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']A co to u Brutusa taka cisza???? :crazyeye: :mad::mad::mad::mad: Magenka jak uda Jej sie już ustalic termin wizyty to da mi znac ;)[/QUOTE] Dom dla Brutuska to wielka szansa dla niego, on musi miec tylko swojego opiekuna i to szybko za nim bedzie dorosly:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Brutusek jak tylko nauczy się chodzenia na smyczy (ale z tym będzie masa problemów :( ) nie będzie ciagnąć ani wyrywać sie. To nie ten typ psiaka ;) Ale na razie jak Natalia podchodzi do Niego ze smycza, to Brutus kładzie się i nieruchomo leży....[/QUOTE] Brutusek moze kojarzyc sobie smycz z lancuchem :shake:. Jak pierwszy raz zalozy sie jemu smycz i nawet z nia zostawi, to sprawdzi ,ze nic sie zlego nie dzieje .... Duze psy sa wbrew pozorom bardziej spokojne niz te male. To tylko psy "mysliwskie"potrzebuja duzo ruchu. W wypadku Brutusa moim zdaniem wystarcza spokojne spacery:razz: -
[quote name='2411magdalenka']ananas a czy ojca dałoby się zabrać na kastrację? ;) Wojtuś dziękuję, Cioteczka Ellig się odezwała, spróbuje podziałać z karmą... ale nie wiem kiedy co i jak. [/QUOTE] Karma,ARION PREMIUM PUPPY LARGE 15kg+11 DUŻYCH USZU, zamowiona i zaplacona dostawa najpozniej we wtorek. Pozdrawiam:)
- 708 replies
-
Witam, jestem na sekunde, na zaproszenie Wojtusia.Juz napisalam na pw Magaleny prosbe o dane do wysylki karmy, moze uda mi sie cos kupic,niestety moje mozliwosci sa teraz bardzo male....
- 708 replies
-
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
Ellig replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Jak brakuje argumentow to zostaje tylko straszenie P.AlinoS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Ellig replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem dlaczego sunia-matka ma byc uspiona, o co tu chodzi , co ze szczeniakami? -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Ellig replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino juz w hoteliku? Przepraszam ,ze pytam ale nie jestem w stanie przeczytac zaleglych postow a juz napisanie czegos graniczy z cudem. Pozdrawiam Wszystkich:)- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Gratulacje.Omen ty szczesciarzu, tylko prosze nie wyglupiaj sie i nie choruj. Szkoda ,ze dogo kiepsko chodzi i nie mozna zmienic tytulu, takie dobre wiadomosci!!!!!!:) -
Emi nie rob niespodzianek, trzymaj sie !
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry!Najwazniejsze ,ze Tolek jest bezpieczny:) Tolek wypatruj domku.... Jest ciezko ,wakacje i biedakow potrzebujacych domu przybywa a nie ubywa, niestety. Dwa dni temu przy ruchliwej drodze ktos przywiazal 8-9 tygodniowa sunie, zostawil torbe ze smycza, miska i kartka ,ze zyczy jej wszystkiego dobrego i prosi ,zeby sie nia ktos zajal. Rece opadaja:( -
Od czasu do czasu zajrze i zrobie kawe dla Gapciowych Cioteczek i Wujkow, pozdrawiam:) [img]http://www.tipy.pl/art/1598_big.gif[/img]
-
[quote name='Ra_dunia']jak to tak? bez netu będziesz?? ;) wytrzymasz???? I to czytałam jeszcze, że całe 14 dni! To powinno być prawnie zabronione ;) A tak serio - to udanego wypoczynku![/QUOTE] Wspanialych wakacji Wuniu:)
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piekne podziekowania dla Pani Eulalii, dziekujemy bardzo, bardzo serdecznie. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ciocia Magenka1 "zbiera ekipe" i ma wykonac wizyte dla Brutuska :) jak cos bedzie wiadomo, da mi znac.[/QUOTE] To swietnie,ze udalo sie znalesc kogos kto pojdzie na te wizyte, niestety mam kiepski dostep do internetu i poloczenie z dogo jest wrecz cudem.AguuS, bardzo dziekujemy za dobre checi:) Obraczus ma racje ,ze to wazna decyzja i dlatego trzeba bardzo dokladnie sprawdzic przyszly domek:) Mam wielka nadzieje,ze sie uda i Brutusek bedzie mial jak najszybciej swoj dom, trzymam kciuki:)