Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Miłego dnia, zamówiłam pakiet ogłoszeń dla Soni.
  2. Serdecznie dziękujemy za pomoc dla Soni. :)
  3. LuNKA dla Ellig ] 1. http://www.gumtree.p...ActivateSuccess 2. http://www.morusek.p...m/#.VdnjP5fak2M 3. http://www.doadopcji...a-czeka-na-dom/ 4. http://www.cafeanima...a-na-dom,128786 5. http://www.przygarni...m-id117466.html 6. http://warszawa.lent...ka,3357821.html 7. http://alegratka.pl/...a-26787526.html 8. http://www.ogloszeni...azowieckie.html 9. http://olx.pl/oferta...03-IDbnWk7.html 10. http://www.wstawaj.p...id=26&Itemid=43 11. http://www.adopcjaps...13590,Lw==.html 12. http://www.warszawa....eka-na-dom.html 13. http://www.szarik.pl...es.php?id=17314 14. http://zoomia.pl/ogl...21509.html?me=1 15. http://www.psy.pl/ad...4661,lunka.html 16. http://e-zwierzak.pl...a-czeka-na-dom/ 17. http://www.mamoferte...szyn,59567.html 18. http://zwierzeta.hip...ferta-warszawa/ 19. http://www.psy.elk.p...zeka-na-dom.htm 20. https://www.znajdzto...oszenia/9074191 21. http://psy.zooburza..../lunka-id27882/ 22. http://www.hirosi.pl/ogloszenia/4083 23. http://www.najpewnie...s.php?nr=232194 24. http://www.petworld....ka-na-dom/79428 25. http://www.pineska.pl/?id=151683 26. http://petsy.pl/oglo...1/34/40373.html 27. http://www.pajeczyna...mlodziutka.html 28. http://www.warszawia...a-na-dom-231686 29. oddam-psa (dodam jutro) 30. oglaszamy24 (dodam jutro) POWODZENIA KRUSZYNKO:)
  4. Zamówiłam dla Lunki kolejny pakiet ogłoszeń.
  5. Cześć Miluchna :) Masz wyróżnione ogłoszenie , aż do października ! Więcej nie będziemy czekać na domek ;)
  6. Pomoc w wysokości 200 zł na szczepienia kotów z wniosku Sylwiji została przyznana. Jeżeli Sylwija jednak będziesz chciała skorzystać z pomocy Klubu, to prosimy o wysłanie numeru konta do Macia. Najlepiej przez Facebook, albo na maila. Życzymy powodzenia :)
  7. Udało mi się dodzwonić do Macia, od kilku dni wylapują koty, nawet w nocy. Jak będzie przy komputerze to sama napisze.
  8. Sylwija, proszę nie podejmuj jeszcze decyzji. Są wakacje myślę, że dlatego nikt zarządu nie dał odpowiedzi. Pisałam pw do dwóch Osób, ale obie skrzynki pocztowe nie odbierają wiadomości. Postaram się w inny sposób skontaktować z Mestudio i Macia.
  9. Ewuniu, wszystko będzie dobrze, musi być. Słodziaki, pięknie wyglądają na tych "rozlewiskach".
  10. Bardzo dziekujemy za dobre myśli i za kciuki :)
  11. Ewuniu, to zdjecie Ania zrobiła około godziny 22. Napisała,ze jak sie tylko ruszy i wstaje do łazienki to dziewczyny natychmiast zaczynają się bawic, na szczęście Łatka je uspokaja :)
  12. Prosimy o ustosunkowanie się do prośby Sylwiji :)
  13. Sonia tak sobie spała w nocy :) Miłego dnia życzę Wszystkim.
  14. Gusia o tym właśnie napisałam powyżej. Czekamy.
  15. Mnie absolutnie nie ma za co dziękować...Gdyby nie Klub WB......Nie byloby mozliwosci takiej pomocy, powodzenia! :)
  16. W takim razie czekamy na akcteptację pomocy w wysokości 200 zł na szczepienia kotów, jeszcze jednej Osoby z Zarządu Klubu.
  17. Sylwia, rozumiem ,że koty są pod Twoją opieką finansową ,a nie Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych ? Jeżeli tak to oczywiscie jestem za wsparciem w wysokosci 200 zł na szczepienia. Przypominam o koniecznosci rozliczenia pomocy po otrzymaniu wsparcia / skan faktury/.
  18. Kochana Mordeczka, wakacje Gajula miała superowe :)
  19. Gusia, dokładnie to samo powiedziałam do Ewy, kiedy zobaczyłam w nocy zdjecie Soni :)
  20. Sonia spała w nogach łóżka u Ani, jak tylko ania wstała w nocy to dziewczyny: Mela i Sonia znowu zaczęły się bawić. Łatka miała dosyć i przywołała je do porządku :) Rano Sonia bardzo ładnie zjadła śniadanie.
  21. Mela z Łatką i Pikusiem :)
×
×
  • Create New...