Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Brawo Semiczek, mądry, kochany psiak.
  2. Semiku, zjedz dzisiaj trochę. Dobrego dnia :)
  3. Dziadulku, trzymaj się nam zdrowo :)
  4. Kropek pięknie rośnie. Peruszka ty to masz szczęście, że w swoim życiu spotkałaś Ewę.
  5. Semiczek będzie miał dobre wyniki badań! :) Jest walecznym psiakiem i zwycięży tego "dziada ".
  6. Dziękujemy bardzo.:) Marysiu, dziękujemy, zdjecia możesz przysłać na mojego e-maila: [email protected] Na wątku Suni proszę wstaw jeszcze banerek z 1 postu Klubu. Spokojnego wieczoru Wszystkim życzę.
  7. Tak właśnie jak Zelda, wyglada szczęśliwy psiak :)
  8. To samo mówiłam Ewie kilka dni temu. Semiku,serce masz jak dzwon!!! Dobrego dnia dla Wszystkich :)
  9. Ewa, dziekuję ten lek własnie biorę :)
  10. Marysiu, spokojnie, bardzo jest nam smutno :(
  11. Dziadzio jest już po zabiegu. Odpoczywa na swoim posłanku.Chyba chce mieć spokój. Dostał krótką narkozę, bo ma arytmię serca. Pani weterynarz przeplukala gruczoły antybiotykiem. Misio dostał też antybiotyk do domku, który ma brać do poniedziałku.W poniedziałek wizyta kontrolna.
  12. Mam nadzieję, że Misiek po zabiegu dobrze się czuje.
  13. Ewa ja też poproszę o nazwę tych kapsułek. Semiku kochany trzymaj się zdrowo.
  14. Semiczku kochany, wiesz ,ze jestem z Tobą całym sercem i myślami.
  15. Peruszka ! Brawo! :) Martwią mnie te nie kontrolowane przez Gośkę wypady Kuli i Rokiego...
  16. To ja dziękuję. Piekna , kochana sunia :)
  17. Semiku, dużo zdrówka kochany psiaku.
  18. O Lunkę były dwa zapytania, raczej nie rokujące na domek, przesłane na OLX. Poprosiłam o kontakt telefoniczny lub mailowy. A pro po ogłoszeń OLX żąda teraz pieniedzy również za odświeżanie ogłoszeń...
×
×
  • Create New...