-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Może jest ktoś o kim nie pamiętamy. Pomyślcie.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Napisz jakie masz pomysły. Spajkusiowi brak reklamy, a ja jeszcze mam kilka zaległych psiaków do ogłaszania więc to trochę potrwa. Chciałbym aby miał allegro i ogłoszenie w MP. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Skoro rozliczenie i jego sposób mamy już opracowany. Czas wymyślić jak Spajkusia wysłać do domu. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Właśnie o bieżące prosiłem. Za dużo liczenia i zmęczenie Tobie wychodzi. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Trzeba się zastanowić czy Sonię można już ogłaszać i jaki ewentualnie miałby to być tekst? -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za remanent gonia. Przejrzę wszystko. Na razie pierwszy będzie podwójny. Będę się starał wpłacać dwa dni prędzej, ale nie obiecuję, że za każdym razem mi się uda. Najlepiej jak znajdziemy wspólnie domek. Trzeba wyrobić jakąs nadwyżkę i zainwestować w allegro i płatne ogłoszenia. Jeśli mogę prosić to poproszę, jeszcze o daty przy bieżących rozliczeniach. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Podrzuciłem Dina [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190172-Pies-Suczka-do-str%C3%B3%C5%BCowania-i-towarzystwa-do-domu-z-ogrodem.-Max-2-3-lata-du%C5%BCy."]tutaj[/URL] jako propozycję. Co myślicie?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Postaram się załadować na dniach nowe zdjęcia Aresa. Może wystawimy Mu allegro i zobaczymy co się będzie działo? -
I jak dotąd nie mamy pomysłu jak taki DS znaleźć.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapisuję sobie. Na razie nie wiem jednak jak mógłbym pomóc.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Cajus JB replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ja nie nadążam. Bardzo się cieszę, że Tolek w nowym domku. [COLOR=Silver] Wszystko co dobre mnie ostatnio omija[/COLOR] -
Pozwolę sobie na małego offa: Ponieważ mam tu sporo hotelików i dt to może te co nie mogą pomóc Sonii będą mogły pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190695-Kalisz-labek-kaukaz-i-mini-kundelek-bezpa%C5%84skie-g%C5%82odne-i-poranione-DT-na-CITO%21%21%21"]tym psiakom najprawdopodobniej z pseudo[/URL].
-
Dzięki puaulinken za zaproszenie. Przerzucę link na wątek Sonii z Torunia. Mam tam większość hotelików. Może coś się uda. Edit Na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonii[/URL] jest link do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189840-Hotel-u-Lilki...-Okolice-Kluczborka"]hoteliku lilki[/URL] prawie pustego bo nowego.
-
Dzięki [B]mari23[/B]. Nie mogłem odpisać prędzej na pw. Prześlij namiary do [B]nuka13 [/B]jak możesz. Ona najlepiej wyjaśni sytuację.
-
Dzięki [B]zuziaM[/B]
-
nuka spróbuj na następne numery. Ewanka 602 234 668 i lilka 660 737 137
-
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Cajus JB replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Trzeba zmienić tytuł. -
Dzięki [B]kikou[/B]. To namiar na hotelik u Lilki. Może przyjąć psa do domu, ale będzie musiał się dogadać z Jej. Tak jest napisane. Warto spróbować. Lilka 660 737 137
-
Dzięki [B]yumanji[/B]. Dzięk wszystkim za numery . [B]Wiosna[/B] też jest pytana przez [B]Lu_Gosiak[/B]. [B]olga [/B]masz jakiś kontakt do tego hoteliku. Musi się udać.
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To zmiana numeru konta ułatwiająca rozliczenia. Nic więcej. Decyzja o tym zapadła. Nikt nikogo nie wyrzuca i z nikogo nie rezygnuje. gonia bardzo często podkreślała na tym wątku, że ma pieczę finansowa nad wieloma psami i czasami coś ominie.Jestem w stanie to zrozumieć jak ma się kilku wspólnych deklarowiczów. Więc to też argument za zmianą konta, która nastąpiła. Wieczne kłótnie i spory na tym wątku można nazwać dziecinadą. -
nuka zadzwonisz? Nie przejmuj się porą. Chodzi o psa. Edit [SIZE=1][COLOR=red][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][/COLOR][/EMAIL][/COLOR][/SIZE] 792 333 938
-
Nie ja. Mogę napisać Edit Poszło.
-
Wysłałem kilka pw. Nie wiem czy coś z tego będzie. Szukamy w takim razie miejsca przede wszystkim odpowiedzialnego. Będą na pewno na nie potrzebne deklaracje. Zróbmy spis zobaczymy co ewentualnie mamy.
-
Nie wiem, które hoteliki mogą przyjąć psa do domu. Nie wnikałem nigdy. Jeśli jest taki hotelik to warto spróbować. Donka5 ma kojce, a w domu swoje psiaki.