Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Drugi lek to vetmedin. Muszę jeszcze dopytać o dawkę.
  2. Oby Twoje słowa były prorocze.
  3. Dostałem link. Obejrzałem, przeczytałem. Nie oszukujmy się. Dziwczyna chciała aby to zostało nagrane. Teraz pomyślcie ile jest takich co nie chcą. Robią to bez świadków. Zwierzę dostaje w głowę i ogłuszone jest wrzucane do wody. Jak jest duże dostaje kamień u szyi ub w zamkniętym worku tonie żywe i świadome bez możliwości ratunku. Na pewno znacie inne równie drastyczne przypadki. Te medialne. Pomyślcie ile nigdy nie ujrzało światła dziennego. Kiedyś właśnie w takim linku zobaczyłem psa nabitego na kij od szczotki. I każdy nowy dzień może przynieść jeszcze bardziej szokującą zbrodnię. Podpalenia, wieszanie, wypalanie oczu, obcinanie kończyn, rąbanie siekierą lub łopatą, strzelanie dla przyjemności. Prawie codziennie coś takiego czytam. A i tak żadna kara nie zwróci odebranego życia i nigdy nie poznamy wszystkich zbrodni dokonanych na zwierzętach. Bezradność i bezsilność boli najbardziej. Jak patrzyłem na ten film to nie myślałem o tym co zrobiłbym tej dziewczynie tylko o tym czy chociaż jeden z Nich ocalał? Czy chociaż jeden jakimś cudem wydostał się na brzeg? I czy odnalazł Go wtedy ktoś kto dał Mu dom i opiekę? Pozostaje mi wiara, że tak się stało i nadzieja, że kiedyś będę w takim miejscu w odpowiednim dniu i o odpowiedniej godzinie, po to tylko aby pomóc.
  4. Rozmawiałem z Arktyka i ustaliliśmy, że zrobię Amorkowi ogłoszenia, ale kontakt na mnie bo Ona ma trochę teraz na głowie.
  5. No nie do końca. Jakbym był solidnie na dogo przez ostatnie miesiące to Spajkuś już pewnie miałby dom, a tak ciągle nadrabiam.
  6. Tytuł zmieniony na nowy.
  7. Tak dogo było wczoraj irytujące. Dzięki gonia za rozliczenie i jak pisze marysia minus niepokoi. Od razu uzupełniam pierwszy. Edytuję tytuł na drastyczny.
  8. Jak mam to czytać? Rudzik ma szansę? Jest jakiś problem?
  9. Dopiero zauważyłem. Bardzo się cieszę. Dorek powodzenia.
  10. Konto wysłałem do stałych delkarowiczów. Jak ktoś chce dołączyć to proszę pisać. Rozliczyłem na szybko Sonię. Opłaty za DT u beataczl do 09.09.2010 to 250 zł + 200 zł + 21 zł co daje kwotę [COLOR=Red]471 zł[/COLOR]. Zapłaciliśmy [COLOR=Red]150 zł[/COLOR]. Czyli do 09.09 jesteśmy na minusie 321 zł pomniejszone o 34,48 zł co daje [COLOR=Red]286,52[/COLOR] zł. Mamy potężny minus. Trzeba się liczyć z przenosinami, a to wiąże się z 3/4 stałych deklaracji. Sporo pracy jak na kilka dni.
  11. Zdjęcia Nitki sprzed około dwóch miesięcy.
  12. I jeszcze kilka. [IMG]http://a.imageshack.us/img839/2751/38601089.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img338/6669/12612534.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img443/2923/63749123.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img827/7048/12970845.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img194/4403/29393646.jpg[/IMG] Te ostatnie są super. Dzięki [B]furciaczek [/B]za zdjęcia.
  13. To zdjęcia sprzed miesiąca Może trochę lepiej. [IMG]http://a.imageshack.us/img837/7697/53629775.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img90/3074/76825714.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img225/5339/13974741.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img693/4576/15930141.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img130/7370/78791108.jpg[/IMG]
  14. [B]gonia [/B]mogę prosić Ciebie o zrobienie miesięcznego rozliczenia? Uzupełnię pierwszy.
  15. Liczę na to, że się uda. Nikt nie robi sobie takiej wycieczki dla przyjemności. Ważne aby dobrze psy się poznały. Jurand jak był w Toruniu miał spotkanie z Bambo. Nie znały się. Niby wszystko było w porządku, ale jak spotkały się nos w nos to sobie co nieco powiedziały. Nie wiem jak teraz Jurand?
  16. Tak ogólnie przydałyby się nowe informacje o Rudziku.
  17. Wklejam zdjęcie córki Loni. Też wyślę. [IMG]http://a.imageshack.us/img153/4237/dsc01116r.jpg[/IMG]
  18. Taka wiadomość daje nadzieję. Będzie dobrze i cieszę się, że córka się znalazła.
  19. Dobrze, że już nie ma Go w tej budzie. Czekamy w takim razie na diagnozę.
  20. Fortekor5 Nitka będzie brała do końca życia. WARANSKA jakbyś mogła przesłać byłoby wspaniale. Teraz doszedł drugi lek, na którego nazwę czekam. Nad ranem postaram się załadować zdjęcia Nitki.
  21. Wiem, że u Ciebie nie ma już miejsca. Ale skoro jest w takim stanie to trzeba go zabrać stamtąd. Mam nadzieję, że w ciągu dnia wyklaruje się jakaś konkretna propozycja. Nie ma co czekać. Bez diagnozy może być różnie. Lecznica nie będzie mogła Go przytrzymać chociaż dzień?
  22. W nocy poproszę kilka osób o tekst.
×
×
  • Create New...