-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Renata jest na wątku. Obawy ma podobne jak Czarodziejka. Dzięki, że jesteście. Wspólnie coś uradzimy. Musimy.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Cajus JB replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Nie mamy żadnego planu. Były szanse na dt i trochę czasu, ale się nie udało. Ranek jest niewiadomą.
-
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Cajus JB replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że wszystko u Niego w porządku. -
Błagał o pomoc na środku ulicy Felix JUŻ SZCZĘŚLIWY W DS
Cajus JB replied to Temida's topic in Już w nowym domu
I ja się bardzo cieszę Temido. Jeszcze raz dowiodłaś jak Wielkie masz Serce. Przepraszam za offa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Przepraszam za offa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc.
-
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mea culpa - Maja z podciętym gardłem. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
Cajus JB replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc.
-
2 stare jamniczki już w domku!! Uciekły spod igły i wesoło mają :)
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc.
-
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C3%85%C2%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C3%85%C2%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia [/URL]z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozwolę sobie na off: Sonia z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie na off: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189766-B%C5%82agam-o-pomoc%21%21%21%21-Zosta%C5%82o-nieiwele-czasu-dla-Sonii%21%21%21"]Sonia[/URL] z cukrzycą ma czas do jutra rana. Potem nie ma dla niej przyszłości. Proszę o pomoc.