Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ostatnie miesiące spędził w cieple i otoczony troskliwą opieką Lucky Żegnaj Przyjacielu Psie
  2. Są nowe zdjęcia Aresa. Chłopak nawet dziś pobiegał trochę, ale z chodzeniem na smyczy są spore problemy.
  3. Dzięki [B]koosiek[/B] za link. Maxa już od początku podglądam. Teraz oficjalnie jestem.
  4. Napisała do mnie[B] mika[/B] z prośbą o ogłoszenia. [B]luka[/B] możesz mi wrzucić w jeden post pięć zdjęć, opis i kontakt. Będę skrobał przez weekend.
  5. Napisała do mnie[B] mika[/B] z prośbą o ogłoszenia. [B]luka[/B] możesz mi wrzucić w jeden post pięć zdjęć, opis i kontakt. Będę skrobał przez weekend.
  6. Nie wyrobiłem się z banerkiem. Zrobię wieczorem. Mam nadzieję, że nie padnę, albo złapię ze dwie godziny snu w ciągu dnia.
  7. To może zebrać to w jednym poście abym nie powtarzał.
  8. Trochę inne sprawy mnie pochłonęły. Jutro już będę u Soni normalnie.
  9. Przepraszam, że nie zaglądam. Jutro wyślę kolejne zaproszenia. Warto Amorka odrobaczyć. Minęło już kilka dni od szczepienia.
  10. To tak przy okazji zrobiłem. Imiona myślę, że nie mają znaczenia. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6660,bajka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6661,majka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6662,fretka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6663,tajga.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6664,patka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6665,reks.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6666,ares.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6667,mars.html[/URL] I mama [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6668,kitka.html[/URL]
  11. To w wolnej chwili dorobię te z rejestracją i te których nie masz.
  12. No to zapisuję. Teraz uciekam Do Miki i Mai. Jak się obrobię to rano zrobię banerek, a wieczorem wszystkie wrzucę na nk.
  13. No właśnie dzwoniłem dziś do Ciebie[B] Temido[/B] kto zrobił Loni ogłoszenia bo trochę ich znalazłem.
  14. Czy ktoś ma możliwość podjechania na miejsce?
  15. Jestem cały czas tylko nie bardzo mam co napisać. Brak mi opcji. Dlaczego nie chcą oddać Go do schronu, a uśpić? I tak Go zostawiają. W schronie Go tam nie zostawimy, a da nam to potrzebny czas.
  16. No to szczeniaczki na nk [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/856[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/857[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/858[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/859[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/860[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/861[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/862[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/863[/URL] I mama [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/864[/url]
  17. Teraz będzie dobrze Edit Coś mi nie pasowało i zlazłem. Teraz jest dobrze. Jeden banerek - jeden bazarek. [B]Lidan [/B]przepraszam za zamieszanie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189695-maly-kajtun-z-wielkim-guzem%21-twoje-5-zl-jego-zycie.cegielki-na-operacje.pomocy-30.07/"][IMG]http://a.imageshack.us/img210/2569/bazarcegiel.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189660-Bazarek-na-Kajtuna-vol.1%21-Zbieramy-by-m%C3%B3g%C5%82-%C5%BCy%C4%87%21-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciowy%21-23.07-07.08%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img409/4077/bazarekkajtuna.jpg[/IMG][/URL]
  18. Dostałem sms-a od [B]AgnieszkaO[/B] to jestem. Zawsze jest tak, że krew przyciąga na wątki. W realu jest inaczej. Ludzie widza słodkie szczeniaki i się zachwycają, ale jak zobaczą cierpiące zwierzę to głowa w drugą stronę. Jak mogę pomóc. Ogłoszenia mogę zrobić standardowe, ale dopiero koło piątku. Mogę wszystkie wrzucić do siebie na nk jak się zgodzicie na podanie kontaktów. To za pół godziny. Mogę też pisać pw, ale dopiero od środy.
  19. Za godzinę zacznę dodawać ostatnie 40 ogłoszeń i nad ranem wrzucę w post 425. Edit Jeszcze po 5 i będę sprawdzał akceptacje. Ale to już wieczorem. Edit To wszystko co mam na chwilę obecną,
  20. Trochę dziwne miejsce jak na pogryzienie. Rana jest bardzo głęboka. Wygląda bardziej na dzieło człowieka. Nie będę się spierał, bo nie jestem wetem, który Feliksa oglądał. Ale na pewno psu trzeba pomóc.
  21. Przepraszam, ale miałem swoje psiaki na głowie. Jeśli chodzi o Mirabelkę to mam wszystko u siebie na poczcie i w poniedziałek mogę zacząć ogłoszenia. Przykre, że Stefan wrócił do punktu wyjścia.
  22. Dziękuję Wam. Konto rozesłane. Przepraszam, że dopiero teraz.
  23. Uciekam powoli. Dzięki Wam za przybycie. Mam nadzieję, że uda się wspólnie coś uradzić.
×
×
  • Create New...