-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Pies w typie PON. Znaleziony w Toruniu. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Co u Chłopaka? -
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
Cajus JB replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ostatnie miesiące spędził w cieple i otoczony troskliwą opieką Lucky Żegnaj Przyjacielu Psie -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Są nowe zdjęcia Aresa. Chłopak nawet dziś pobiegał trochę, ale z chodzeniem na smyczy są spore problemy. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
Cajus JB replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dzięki [B]koosiek[/B] za link. Maxa już od początku podglądam. Teraz oficjalnie jestem. -
Sochaczew - LARA onka po przejściach - znalazła dom
Cajus JB replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Napisała do mnie[B] mika[/B] z prośbą o ogłoszenia. [B]luka[/B] możesz mi wrzucić w jeden post pięć zdjęć, opis i kontakt. Będę skrobał przez weekend. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Trochę inne sprawy mnie pochłonęły. Jutro już będę u Soni normalnie. -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Cajus JB replied to Neris's topic in Już w nowym domu
To tak przy okazji zrobiłem. Imiona myślę, że nie mają znaczenia. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6660,bajka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6661,majka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6662,fretka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6663,tajga.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6664,patka.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6665,reks.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6666,ares.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6667,mars.html[/URL] I mama [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6668,kitka.html[/URL] -
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Cajus JB replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś ma możliwość podjechania na miejsce? -
4-letni bernardyn ma być poddany eutanazji! Ma wreszcie dom!!!:)
Cajus JB replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Jestem cały czas tylko nie bardzo mam co napisać. Brak mi opcji. Dlaczego nie chcą oddać Go do schronu, a uśpić? I tak Go zostawiają. W schronie Go tam nie zostawimy, a da nam to potrzebny czas. -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Cajus JB replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No to szczeniaczki na nk [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/856[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/857[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/858[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/859[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/860[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/861[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/862[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/863[/URL] I mama [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/24/864[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Cajus JB replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Teraz będzie dobrze Edit Coś mi nie pasowało i zlazłem. Teraz jest dobrze. Jeden banerek - jeden bazarek. [B]Lidan [/B]przepraszam za zamieszanie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189695-maly-kajtun-z-wielkim-guzem%21-twoje-5-zl-jego-zycie.cegielki-na-operacje.pomocy-30.07/"][IMG]http://a.imageshack.us/img210/2569/bazarcegiel.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189660-Bazarek-na-Kajtuna-vol.1%21-Zbieramy-by-m%C3%B3g%C5%82-%C5%BCy%C4%87%21-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciowy%21-23.07-07.08%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img409/4077/bazarekkajtuna.jpg[/IMG][/URL] -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Cajus JB replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dostałem sms-a od [B]AgnieszkaO[/B] to jestem. Zawsze jest tak, że krew przyciąga na wątki. W realu jest inaczej. Ludzie widza słodkie szczeniaki i się zachwycają, ale jak zobaczą cierpiące zwierzę to głowa w drugą stronę. Jak mogę pomóc. Ogłoszenia mogę zrobić standardowe, ale dopiero koło piątku. Mogę wszystkie wrzucić do siebie na nk jak się zgodzicie na podanie kontaktów. To za pół godziny. Mogę też pisać pw, ale dopiero od środy. -
guz wiekszy niż głowa!!!! JAMNIKOWATA STAROWINKA ZA TM :(
Cajus JB replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapiszę sobie na razie. -
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Cajus JB replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Trochę dziwne miejsce jak na pogryzienie. Rana jest bardzo głęboka. Wygląda bardziej na dzieło człowieka. Nie będę się spierał, bo nie jestem wetem, który Feliksa oglądał. Ale na pewno psu trzeba pomóc. -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ale miałem swoje psiaki na głowie. Jeśli chodzi o Mirabelkę to mam wszystko u siebie na poczcie i w poniedziałek mogę zacząć ogłoszenia. Przykre, że Stefan wrócił do punktu wyjścia. -
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Cajus JB replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Uciekam powoli. Dzięki Wam za przybycie. Mam nadzieję, że uda się wspólnie coś uradzić.