-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Stafik szczęśliwe zkończenie ,psiak jutro jedzie do nowego domku :)
Cajus JB replied to fochu's topic in Już w nowym domu
Zapisuję na razie. -
Mam nadzieję, że uda się Sonii. Jest tu [B]nuka[/B], [B]avii[/B] i inne osoby. W takiej sytuacji [B]wilczek[/B] forum nikogo nie zostawi bez rad. Każdy kto miał do czynienia z cukrzycą na pewno będzie starał się pomóc. Decyzja jednak należy do Was.
-
Jestem maksymalnie zadeklarowany. Mogę jedynie wysłać coś jednorazowo.
-
Neri - przerażona bernardynka w cudownym domku.
Cajus JB replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
W tygodniu się tam wybieram do Bydgoszczy. Jeśli dziewczyny na miejscu nie będą mogły to nie ma problemu. -
Przyda się jeszcze kilka zdjęć. nuka masz więcej poza tymi? [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs134.ash2/40030_148385631854352_100000487488838_369099_4027663_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs134.ash2/40030_148385635187685_100000487488838_369100_6341456_n.jpg[/IMG] A tym zdjęciem powinno się zainteresować jakieś towarzystwo lub fundacja. Szkoda, że nie było go od początku. [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs274.snc4/40030_148385628521019_100000487488838_369098_41279_n.jpg[/IMG]
-
nuka13 ma problem z netem. Jak do tego dodać działanie forum to jest jak jest. Czasami wcale nie idzie się zalogować. Inna sprawa, że ma dziś pilna sprawę. Nie wiem czy uda Jej się wyrobić z czasem. Na pewno wstawi wszystko. Zdjęcia też. Chyba, że czytnik nawali lub będzie nieodpowiedni.
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znów mnie wcięło, ale teraz to moje trzecie podejście. Nie odpuszczę. W nocy wracam z pomysłami. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czytając to wszystko zastanawiam się gdzie jest pomoc dla Świata? Kogo On obchodzi? Nikogo z Was. Świata obchodzi tylko ivette u której jest. Ona o Niego dba i pielęgnuje. Dla nas to kolejny przelany przelew siedząc przy komputerze. Każdy zarabia i każdy sam decyduje o swoich pieniądzach. Nikt tu nikogo nie wyrzuca i nikogo nie zmusza. Ale nie umiecie bądź nie chcecie tego doczytać choć zostało to jasno napisane. Przecież zawsze każda deklaracja jest dobrowolna. Pisanie po raz kolejny tego samego dowodzi tylko, że chcecie się kłócić bo chcecie i chcecie pokazać, że xmartix jest dla Was nikim. A to Ona ma głos decydujący jako opiekun psa. Poprosiła o coś logicznie to argumentując, a Wy na nią naskakujecie. Nieustannie od nowa. To samo spotkało ivette. Co chcecie udowodnić? Że jest zła, głupia nie umie myśleć? Że nie ma racji, nie ma prawa głosu? Chcecie Ją zniszczyć bo ma inne zdanie. Żałosne. xmartix jest sama na tym wątku, a Wy codziennie od rana pastwicie się nad Nią. Matki nad matkami. Polska, dogomania. Można dyskutować o warunkach w jakich ma być pies, o lekarstwach, ale nie o kilku liczbach numeru konta. Ja wracam do realu i do tych kilku psów, które wziąłem na siebie i którym obiecałem pomoc i znalezienie domu. Potrzebują człowieka takiego jakim jest ivette, xmartix i każdy z nas tutaj mimo różnic w poglądach. Potrzebują, a mnie tam nie ma bo piszę kolejny post w dyskusji, która powinna zakończyć się już dawno. Jacek Barczak -
Dzięki [B]Igiełka[/B] za wpis. Niestety mój pomysł nie wypali. Dzięki [B]Atomowka[/B] za zestawienie. Z Ania+Milva+Ulver rozmawiałem.TERASA w każdej chwili mogłaby mi odstąpić miejsce w kolejce, ale Sonia nie da rady w boksie. nuka13 jest chora. Sonia ma kilka dni u znajomych. Tak zrozumiałem. Naprawdę kilka i naprawdę ostatnie. Potrzebujemy stałego DT. Nie możemy Jej wozić z miejsca na miejsce. Zapomniałem o mapie pomocy. Kto może niech weźmie jakieś województwo i pisze pw? Ja mogę kujawsko-pomorskie.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Znajdziemy kogoś do bazarku w takim razie. Ja mogę pisać pw dopiero za kilka dni. -
Dwa szczeniaki pozostawione na pastwę losu, szukam DS!!!
Cajus JB replied to emilka1415's topic in Już w nowym domu
Gonia do poczytania. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190132-Rudzik-bez-jednego-oczka.-Dasz-mu-szans%C4%99-na-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-dom[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190696-3-miesi%C4%99czny-bernardyn-zdycha-pomocy-%21%21%21-potrzebne-210-z%C5%82-deklaracji-jednorazowych"]http://www.dogomania.pl/threads/190696-3-miesi%C4%99czny-bernardyn-zdycha-pomocy-!!!-potrzebne-210-z%C5%82-deklaracji-jednorazowych[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190299-2-miesi%C4%99czny-spanielek-na-trzech-%C5%82apkach-szuka-DT-lub-DS-%21-MA-DOM"]http://www.dogomania.pl/threads/190299-2-miesi%C4%99czny-spanielek-na-trzech-%C5%82apkach-szuka-DT-lub-DS-!-MA-DOM[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188121-Murzyn-znaleziony-przyb%C5%82%C4%99da-ze-wsi%21-SZKLARKA-RADNICKA"]http://www.dogomania.pl/threads/188121-Murzyn-znaleziony-przyb%C5%82%C4%99da-ze-wsi!-SZKLARKA-RADNICKA[/URL] -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Może jakiś bazarek? Ma ktoś troszeczkę czasu aby pisać pw o deklaracje jednorazowe? -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moja deklaracja bieżąca i zaległe poszły na aktualne konto Świata (do xmartix ) razem 120 zł. gonia wpłacaj na konto xmartix. Wiesz doskonale, że każde 5 zł jest ważne. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia. Sonia zupełnie inaczej patrzy. Ma zupełnie inne oczy. Cieszy mnie to. -
Zapisuję sobie. Bardzo przypomina moją Elę i jest w podobnym wieku.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
NK mogę się zająć. Gorzej z tworzeniem allegro i plakacików. Kogo o to "pomęczymy"?